11
  • AranyKéz
    #11
    "A számítógépek megtanulják az egyes mintákat automatikusan felismerni és nemcsak rendszerezik ezeket."

    De jó, úgyis sok időt szoktam elpocsékolni a stílus szerinti kategorizálással. (Óhhh, milyen változatos egy ember vagyok hogy több stílust is képes vagyok meghallgatni :) )
  • Tetsuo
    #10
    max olyan lesz, h tageket rendelnek hozzá, mint a youtube-on, de olyan nem mostanában lesz, h a progi felismeri mi van a videón..
  • PíszLávJuniti
    #9
    Nekem tetszik az ötlet, lassan itt lesz, hogy a tartalom alapján tudsz majd gúglizni képet zenét stb.
  • ensomhet
    #8
    Újabb értelmetlen fejlesztés. Ha nekem valamihez hasonló zene kell, akkor szétnézek a neten utánaolvasok, haveroknál érdeklődök stb. Ha pedig ezzel akarnák kiszűrni, hogy mi legális vagy sem, akkor annyi, hogy egybe lesznek tömörítve a dalok, rányomnak egy xor algoritmust, aimt egy plugin magától dekódol, akármi.
  • Tetsuo
    #7
    Nagy fába vágta Thomas a fejszét, meg vkit biztos érdekel..
    Az én zenéim stílusát ne határozza már meg, pls és tuti nem tudja beazonosítani 1etlen ilyen primitív program sem.
  • redmedve
    #6
    A foobar képes felismerni az ilyeneket is valamennyire, főleg ha egy egész album megvan. Bár akkor fájlméretek és mennyiség alapján nem olyan nehéz. Persze van, hoyg több opció is kijön, vagy nincs jó megoldás köztük, de azért hasznos dolog.
  • redmedve
    #5
    Amiről persze már az elején megmondták hogy licenszelt, csak ezt mindenki elfelejtette megjegyezni.
  • m4G1c
    #4
    tunatic...
  • Cat #3
    no meg a lopásokat, lásd geszti péter (oláh ibolya) Magyarországát, ami a cirque du soleil egyik nagy slágere. Teljesen ugyanaz a dal, de egy másik szöveget költöttek hozzá.
  • Atomy
    #2
    Kiváncsi leszek az olyan számokat hogyan különbözteti meg aminek a szövege kimerül annyiban hogy uhbébi, szánsájn, ájlávjuh, a ritmus tz-tz-tz-tz, dallam meg nincs is. Például mikor a felettünk lakók zenét hallgatnak mindíg az az érzésem hogy csak 1 CD-jük van egyetlen számmal :)
  • Loál János #1
    Hmmm, hamarosan vége a Track14.mp3 és társainak?