1398
ClearBox JS 2.5
  • pyrohun #1358
    Tölthető a 3.6-os verzió. Rengeteg hibajavítással (többek között a FF4 bug is javítva lett) + 1-2 újdonsággal!
  • repvez
    #1357
    valaki a youtubbal kapcsolatban ötlet ?
  • Evin
    #1356
    Félig, már RC1.
  • Malakai
    #1355
    RC perpill, de az bizony igaz, hogy még nem végleges. ^^
  • pyrohun #1354
    FF4 még beta, igaz? Várjuk meg a végleges verziót...
  • Evin
    #1353
    Ha tudnám, már megoldottam volna.
    Szerintem az FF-ben van valami újítás, amit CB kódja nem tud rendesen feldolgozni. De csak találgatok.
  • thematriksz
    #1352
    ugyanez a helyzet nallam is FF4 alatt, a letoltheto legujabb verzioval 3.02 es alapbeallitasokkal. Mi lehet a gond?
  • repvez
    #1351
    azt meg tudná nekem mondani hogy ha egy youtube linket teszek be a clearbox ba akkor miért nem a normál méretében nyilik meg a youtube video? hanem osszenyomva olyan 200pixel nagyságu ablakban jelenik csak meg,A képeknél jol müködik hogy ha rákattintok a thumpképre akkor az eredeti méretre nagyitva a clearboxban jelenik meg a kép youtubnál mit kell ehez állitani.
    Illetve a másik kérdésem, hogy azt meg lehet csinálni, hogy az egy galériához tartozo képek 1 thumb kép alatt legyenek mintha egy mappában lennének és mikor rákattintok akkor csak a clearbox részen lehetne az összes abban a galériába tartozo képet megnézni?
    Tehát mintha egy mappa lenne csak látható az oldalon a fájlok meg csak clearboxban?
  • Evin
    #1350
    A legújabb van fent. Emlékeim szerint nem állítottam be semmit, csak a mappáját meg a nyelvét. (IE8 és Safari5 alatt jó.)
    Link
  • pyrohun #1349
    a legújabb verziót használod? milyen beállításokkal?
  • Evin
    #1348
    Él még a projekt?

    Olyan problémám lenne FF4 alatt, hogy nem tölti be a képet elsőre, csak ha újra megnyitom, vagy a galéria következő képére lépek, de akkor is az előző jön be.
  • pyrohun #1347
    hmm-hmm, egy hiba :D kijavítom majdan.... :D
  • Lyukasbogrács
    #1346
    hát ajax-szal töltök be sokszor sok képet, és belepakolja x milliószor, amúgy nem zavar, csak kényszerbetegségből :D
    $('#CB_HiddenText, #CB_HiddenTextC').remove();
    CB_Init();
    amúgy mire jó ez a két div, mert értelmét még nem láttam
  • pyrohun #1345
    azt miért akarod? :)
  • Lyukasbogrács
    #1344
    a CB_Init(); függvény miért nem távolítja el a
    <div id="CB_HiddenText"></div>
    <div id="CB_HiddenTextC"></div>
    részeket DOM-ból? vagy ez nekem kéne? init előtt?
  • pyrohun #1343
    Jaa, ha ilyenre szeretnéd, akkor adj meg a clearbox width paraméterének extrém nagy értéket, mondjuk 3000-et. a CB ekkor sem fog a képernyőn kívülre méreteződni, viszont mindig a lehető legszélesebb méretet fogja felvenni.
  • MoBiBence88
    #1342
    Vagy esetleg még olyat lehetne csinálni, hogy amikor megnyitjuk a "blog - galéria" részt, az megjelenik ilyen clearbox-ban, és amikor azon belül változtatunk témát/oldalt, akkor csakis kizárólag az abban levő iframe-ben való html oldal változik...ezt hogyan csinálhatom meg?...vmi ötlet? :S
  • MoBiBence88
    #1341
    Pont olyanra szeretném, ahogy most működik a portfólió, sport, stb. oldalaknál (csak ez ugye nem clearbox, hanem egy másik hasonló script). A monitor szélessége előtt egy fix px-nél mindig megáll, és berak egy scrollbar-t...(mint látható, ezek "galériák", és mind meghaladja a 2000 px-t is).
  • pyrohun #1340
    De ő azt mondja, hogy mindig tartalomtól függő szélességre akarja nyitni a CB-t. Iframe-ből pedig nehezen fogja átadni a CB-nek, hogy mennyi az a szélesség, amennyire ki kell, hogy nyíljon, ráadásul, ha valaki mondjuk 1024x768-as felbontásban nyit meg CB-ben egy 1200 pixel széles oldalt, akkor mindenképpen lesz scrollbar.
  • passatgt
    #1339
    külön oldalt tölt be, simná berakd egy overflow:auto-s divet az oldalba amit betölt a clearboxba, és csak a clearbox szélességét kell fixálni és csókolom
  • pyrohun #1338
    a clearbox ablak nem fog soha a böngésző széleinél nagyobbra nyílni, így ez sajnos nem lehetséges.
  • MoBiBence88
    #1337
    Sziasztok! Nagyon tetszik a program, én egy másik - hasonlóról térek / térnék át erre. (www.molnarbence.com)
    A kérdésem az lenne - van-e bármiféle mód arra, hogy egy weblapot/oldalt ne fix méretekkel jelenítsen meg, hanem nyújtsa ki akkorára, amekkora maga az oldal - jelen esetben az én oldalamnál 500 px magasra, és a tartalomtól függő szélességre (ami minden esetben szélesebb az 1000 px-nél, így a monitor szélénél meg is áll, majd egy görgetőt kap alul.
    Bénaságom miatt előre is elnézéseteket, megértéseteket kérem.
    Üdv, Bence
  • blackbile
    #1336
    R.I.P.
  • blackbile
    #1335
    CB_open sem működik nekem, hogy is kell pontosan használni fiúk?
    Pyro azt lehet, hogy azonnal jöjjön be egy CB-s kép az oldalon, de az 2 elemű galéria legyen?
  • blackbile
    #1334
    Megoldottam:

    a wp-clearbox3.php-ben ->

    function WP_CB_Insert() {

    $CB_BlogURL = get_bloginfo('wpurl');
    ?>
    <script type="text/javascript" src="http://www.xxxxxx.com/public_html/wp-content/plugins/wp-clearbox3/clearbox.js"></script>
    <?php }

    szóval ez "wp-content/plugins/wp-clearbox3/clearbox.js" kevés volt, a teljes elérési utat kellett megadni!!!
  • blackbile
    #1333
    Pyro?
  • papi08
    #1332
    Sziasztok!
    Ez a script megy valahogy egy sg.hu-s topikkal? Mármint hogy a banner alá egy ilyen script betehető? Előre is köszi!:)
  • blackbile
    #1331
    magánba megy a link
  • blackbile
    #1330
    bocsánat, szabin voltam...
    amint lesz időm visszateszem és megnézheted, mi a baj...
  • pyrohun #1329
    oldalad url-je?
  • blackbile
    #1328
    <arel="clearbox[type=image,,title=próba,,comment=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,]" href="http://ddddd.com/public_html/wp-content/uploads/2010/07/cccccccc.jpg">erre katt</a>


    az a és a rel között space van
    nem megy a clearbox
  • blackbile
    #1327
    Köszönöm, ott van a gomb!!!
  • pyrohun #1326
    át kell váltani html szerkesztő módba az editort azt hiszem.
  • blackbile
    #1325
    Hogy kell haszánlni,. mert a gombot nem találom sehopl...
  • pyrohun #1324
    Szia!

    Letöltheted innen

    Nem emlékszem már pontosan, hogy a wordpress milyen foldereket hoz létre, de asszem a plugins-be kell másolni, majd a wp adminfelületén engedélyezni a clearbox-ot. Ha ez készen van, akkor a szerkesztő ablaknál felül lesz egy clearbox gomb is, amivel clearbox által megnyitott tartalmakat tudsz hozzáadni.
  • blackbile
    #1323
    Szervusz,

    Mások is csináltak, nekik adtál engedélyt a használatra? Egy srác azt írta, hogy minden működik, de ahogy néztem jó régi Clearbox-ot integrált a plugin-be...

    Megkapható az általad írt plugin?

    Köszönöm.
  • pyrohun #1322
    Én írtam egy plugint, amivel fel, de abban egyelőre az összes funkció nem működik, csak a legfontosabbak.
  • blackbile
    #1321
    Hirtelen kérdés: Wordpress alá fel lehet tenni?
  • pyrohun #1320
    Thx :)
  • passatgt
    #1319
    +1:)