260
  • Shiwo
    #260
    baromi régen toltam végig, így már nem rémlenek dolgok, képet linkelj plz, de asszem mintha már az elején is lett volna olyan rész, amit baromi nehéz átugrani, sokat kell próbálkozni
  • Janiland
    #259
    Most kaptam ezt a játékot,hogyan lehet tovább jutni a két nagy vízesésnél,majdnem a hegy tetején?
  • Shiwo
    #258
    hát így látatlanba már nem rémlik, hogy hol tartasz..esetleg képet készíthetnél róla
  • CSViktor
    #257
    Szevasztok tudnátok segiteni nekem a 6.pályán vagyok és nem tudok tovább menni elverek mindenkit de nem tudok akkorát urani hogy átmenjek a tusó oldalo lévő tetőre.előre is köszi a segitséget
  • Shiwo
    #256
    nm :)
  • LPKENJI
    #255
    annyi köszönet, hogy azt szavakba önteni nem lehet!
    sikerült.nagyon szépen kösuzönöm
  • Shiwo
    #254
    hát ahogy elnézem leírást, ugyanazt írja, amit tanácsoltam...falon futás..

    "The next area of platforms has difficult to see blue electric beams moving across them. Each has two that moving quite quickly and are not synchronized. When you reach the end of the second platform there is a
    long jump that (due to the wind) Raph can not make, so wall run to the other
    side."
  • LPKENJI
    #253
    kilencedik pálya, a szél fúj szembe, és ez előtt egy olyan rész volt, hogy valami jobbra balra dölöngélő kő pillérek voltam ahonnan fel kellett futni a falon
  • Shiwo
    #252
    nem nagyon, de ha leirod, hogy hanyadik pályán is vagy pontosan és ott kábé hol, akkor megpróbálom kikeresni 1 angol nyelvüből (azért nem ma, mert mingyá menek éccakára melózni..)
  • LPKENJI
    #251
    semmi...sehogysem megy:(
    nem tudna valaki egy végigjátszást magyarul?
  • Shiwo
    #250
    esetleg kicsit fölfele futni a falon, és úgy átugrani ?
  • LPKENJI
    #249
    egyik sincs... se tesó, se semmi. Falon meg nem lehet mert beugrás van benne:(
  • Shiwo
    #248
    falon futás esetleg ? vagy nem tom, van-e bratyo elérhető.. (a képet elnézve nincs mondjuk..) mert ők tudnak segíteni a nagyobb ugrásba..
    vagy falon futás, majd féltávtól ugrás..
  • LPKENJI
    #247
    ez lenne az a hely
  • Shiwo
    #246
    töltsd fel ide
  • LPKENJI
    #245
    hogy tudnám belinkelni?
    mert nem engedi, akép mérete meg túl nagy
  • LPKENJI
    #244
    rendben köszi megpróbálom.
  • Shiwo
    #243
    nah, erre a részre látod már nem emléxem, de ha jól rémlik, ahol fúj a szél ott többnyire szokott lenni vmi kiszögelés, ami védett, ill lehet szélül nem fúj olyan erősen..ha nagyon nem megy, tölts fel egy printscreent, hátha attól beugrik a dolog :)
  • LPKENJI
    #242
    jól emlékszel.:D
    nekem meg egy olyan problémám lenne,( hogy ha jól emlékszem akkor a kilencedik pályán tartok)esik velem szemben az eső. fúj aszél és két falat kell átugrani,de nem tudok, mert a szél visszafúj. mögöttem meg áram megy és vagy az, vagy leesek a háztetőröl...hogyan merre tovább?
  • Shiwo
    #241
    ha jól rémlik, a léggömbökön kell ugrálni...használd ki Májki azon képességét, hog a nunchakuit helikopter-propellernek tudja használni, ezáltal messzebb eljutni
  • nerazuro
    #240
    Sziasztok!az lenne a problémám h a negyedik tanpályán nem tudom hogyan kell továbjutni.a tetőn vagyok és az utcán meg valami parádé van és velem szemben egy malacléggömb lebeg.nem tudom h hogyan,merre?köszi
    Hansy, nézd meg a #120-as linket nekem azzal ment,mert a letöltött játékom fraighlightos vagy mi lehet h neked is.
  • Hansy
    #239
    letöltöttem már 7db olyan filet amit a játék crackjének hívtak de egyik sem mükdik ha van akinek megvan a jó crack az kükldje át majd nekem msn-en pls (jelentkezőnek megadom a címem) v ha valaki tud mondjon olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni pls

    elöre is köszönöm
  • Hansy
    #238
    ja és iso fájlformátumban van meg és daemon toolsal játszom le a cd képfájlokat
  • Hansy
    #237
    én is csatlakozok ahhoz a tömeghez akinek nem indul be. torrentel töltöttem le és kéri a rendes cd-t azaz crackelni kéne de nincsen crack tudom hogy már írtatok oldalt ahonnan le lehet tölteni de egyszerűen nem igazodok ki rajta meg letöltöttem ezeket a yasu 1.1 -et + 1.4-et de nem értem mi értelme az egésznek pls segítsetek
  • Shiwo
    #236
    1.4-es is jó ?
  • Írfiu
    #235
    tudna valaki segiteni honnan tudom letölteni a yasu1.1-et?
  • Broafka
    #234
    nem véletlenül mutatja a bal alsó sarokban, hogy kit kell használni hogy megsebezd...
  • linkinboy
    #233
    hello!

    Már az utolsó pálya utolsó főellenségénél tartok és nem tom h kell megsebezni!!Ha vki tud lécccii segítsen
  • Shiwo
    #232
    keresgélj a gamecopyworld.com-on
  • brianspilner
    #231
    nekem a fairlight-os exe van meg crackként és tök nem műxik...
    lécci valaki dobjon egy linket ahonnan leszedhetem a megfelelő crack-et hozzá!!! köcce
  • Blinkye
    #230
    Jézus de holt fos ez a játék.. hogy rákba lehet irányitani? későn reagál a gombokra...stb.. LOL :)
  • Shiwo
    #229
    gondolom akkor 100%, ha minden pályát A-ra csináltál meg, összeszedted az összes érmét, mindent unlockoltál, minden "kinyitható" missió-pályát végigtoltál, stb..
  • JackSparrow88
    #228
    Köcce, amúgy sikerült végre de nem értem h miért csak 61% a végigjátszás? Mit /miket hagyhattam el esetleg v. mi lehet a baj?
  • AtiRadish
    #227
    A "kombosorrend" is szamit, mert a bizonyos tamadasiat a megfelelo testverpar kombojaval kell visszaverni. De ha figyeled a kepernyot megmondja h. kit kell beavatnod a jatekba.
  • SNAKE01
    #226
    kibasz egyszerű,próbálkozzál...
  • JackSparrow88
    #225
    Egyébként csak akkor tudom levinni az energiáját ha Raffaeloval vok de akkor sem mindig viszi le meg később visszanyeri az energiáját a főmonsztra talán azért mer etalál azzal az izéjével de ez sztem hülyeség szal teljesen tehetetlen vok pedig biztos nem nehéz csak trükkös...
  • Shiwo
    #224
    üssed, és elvileg megkéne jelennie a jobb alsó sarok környékén vmellik másik tekinek, akkor kell használni a csapatmunkát
  • JackSparrow88
    #223
    Hát nemtom h mi lehet a baj de a csapatmunka sem válik be nem veszít az a rohadák egy milliméter energiát sem ,csak néha fogalmam sincs hogy, leviszek neki vmennyi energiát.Vki segítsen már legyenszíves! Köszi.
  • Broafka
    #222
    ha egy picit figyelsz a storyra (pedig nekem még videóim sincsenek hozzá...) akkor tudnád hogy ezt a fő izét (vagy az egyik fő izét a sok közül) úgy öltétek meg hogy csapat munkával, és mondják hogy csak így lehet hogyha együtt harcoltok :)
    azért kell váltogatni a testvéreket (mert amúgy 1-el is lazán végig lehetne vinni :D)
  • Shiwo
    #221
    próbáld kikerülni a tűzizéit és ha mellette vagy, használd a csapat-képességet vagy mit.. (mikor lenyomva tartod az alt-ot..)