103
  • snakekiller
    #63
    Ha volt holokauszt a számadatok csak a történészeknek lényegesek. Ez valóban offtopic, befejeztem. :)
  • HUmanEmber41st
    #62
    Folynak a kutatások.
    Volt Holokauszt.
    Csak a számadatok lehet, h nem stimmelnek.
    Ez a vélenyémem.
    De azt hiszem, nem ez a topik témája .. :)
  • archkoven
    #61
    Hagyd a fenébe! Az ilyen hülyékkel nem érdemes vitatkozni.
  • snakekiller
    #60
    Irán nem arab ország, a többség etnikailag perzsa.
  • snakekiller
    #59
    Piper véleménye a Cole által közreadott interjúról

    Egyénként kíváncsi vagyok, milyen elméleted van a többmillió zsidó hollétéről, halálának módjáról.
  • Dj Faustus #58
    "Irániak tudnak róla? :D"
    "[b]Most Iranians are Muslims; 89% belong to the Shi'a branch of Islam, the official state religion, and about 9% belong to the Sunni branch, which predominates in neighboring Muslim countries. Non-Muslim minorities include Zoroastrians, Jews, Bahá'ís, Mandeans, Christians and Yarsan."
    Forrás: Wikipedia - Demographics of Iran - Religious affiliation
  • turul16
    #57
    Az amerikaiak nem hulyek :)
  • AranyKéz
    #56
  • HUmanEmber41st
    #55
    Látom, kicsit elszaladt itt velünk a hátasállat :D
    Szóval:
    nem azt mondja a cikk, h kiszámolták és a minta nem ismétlődhet ????
    Akkor miért mondják egysek, h ismétlődik? Mert úgy tűnik nekik ...
  • Ronny
    #54
    a gázkamrákat a szovjetek építették a háború után. Ajánlom az intézmény igazgatójával, Dr.Franciszek Piper-el készített interjút, ahol ezt beimseri.
  • Ronny
    #53
    izraeli lobby, mielőtt belekötnél ez kint egy széles körben elfogadott nézet. Egy felmérés szerint a lakosság több mint fele egyetért vele.
  • Ronny
    #52
    csak nem te is a tv2-ből informálódsz? Mit bizonyít az, hogy csontsoványak voltak? Amúgy ezt ne kezdjük el itt is:)
  • sonicXX
    #51
    az alkímia is inkább csak arab közvetítéssel jött át Egyiptomból, eredetileg al-khemet, vagyis a "feketefölről (való)", Khemet nem más mint Egyiptom.

    Az arab világ valóban közel 500 évvel megelőzte az európai kultúrát, majd stagnálásba kezdett. Minket főleg a félvetisztelt keresztény egyház húzott vissza a mocsárba a tudományok üldözésével (talán páran emlékeznek, hogy Kopernikuszt az inkvizíció máglyahalálra terjesztette elő azon szentségtelen kijelentéséért, miszerint a Föld kerek, nem lapos, és a bolyók a Nap, és nem a Föld körül keringenek - ezt az Arabok és minden régebbi kultúra jól ismerte pedig).
  • snakekiller
    #50
    Hát módszeres népírtás valóban nem, viszont numerus clausus, majd zsidótörvények és az állam által látensen támogatott antiszemitizmus igen. Amúgy ha nem voltak gázkamrák, például a többmillió lengyel, és a többszázezer magyar zsidó hova lett?
  • babajaga
    #49
    "főleg, hogy Eisenhower óta nincs az amerikaiaknak önálló külpolitikája"

    Hát kinek a külpolitikáját folytatják? Fidel Castróét?
  • babajaga
    #48
    A koncentrációs táborok tényleg művek voltak, a nácik művei, állami bűnszövetkezet bűnei.
  • babajaga
    #47
    Látod le se tudod írni Auschwitzet és tűnik valami. Nem is volt két világháború az is úgy tűnhet. Sokaknak úyg tűnik nincs anyag és energiamegmaradás törvény mert úgy tűnik neki.Nekem meg úgy tűnik hogy sok ember ismeretei hiányosak, mintha más bolygóról jött volna.
  • babajaga
    #46
    Hitler egy elmebeteg állat volt és ha valaki mutazja azokat a tulajdonságokat akkor evidens az összehasonlítás. Persze ez minősíti azt a sok szemét embert aki ilyent választ vezetőnek. Trógerek között a legnagyobb tróger a király. Hitlernek a kezdeti időszakában sem voltak épeszű megnyilvánulásai, ezért nagy szégyen az ilyenek uralma.
  • archkoven
    #45
    Műnek tűntek a filmek is a csontsovány emberekről?
    Talán egy korabeli filmtrükk volt.
  • petruszvaldesz
    #44
    hogy magyarországon nemvolt míg a németek meg nem szálltak minket az bizonyított tény...
    amugy meg én voltam aushvitz-ben (vagy hogy kell leírni) és nekem az egész műnek tünt!
  • babajaga
    #43
    "ON: Ha jól tudom az "Orvosi Latin" jó része is arab ... nem véletlenül"

    És melyik nép nem vett át a másiktól bármit. Az arab kultúra legnagyobb tudósa Avicenna 980-1037 pont orvos volt. Méghozzá rendszerező dokumentáló tudós. Ő vetette fel a skolasztikus orvosképzést először.
  • archkoven
    #42
    "Azt hiszem Hitler, mint az abszolút gonosz szerepe ma már a többség szemében inkább nevetséges"
    -Hát nem tudom. Én nem nevetek.
    Nehezen hiszem, hogy épeszű ember tudná Hitlert olyan szempontból megítélni ami akár csak egy kicsit is elfogadhatóvá tenné tetteit.
    Vagy csak nem egy kis holokauszttagadóhoz van szerencsénk?:)
  • Ronny
    #41
    főleg, hogy Eisenhower óta nincs az amerikaiaknak önálló külpolitikája.
  • Ronny
    #40
    az USA lakóit is sikeresen elhülyítették az elmúlt száz évben. Nem tudnék arra a 200 millió fehér emberre olyan gyűlölettel nézni, mint azt egyesek teszik, de amerika kül és belpolitikáját ettől még lehet utálni.
  • Ronny
    #39
    Azt hiszem Hitler, mint az abszolút gonosz szerepe ma már a többség szemében inkább nevetséges, de azért próbáld átgondolni a #24-es postot.
  • archkoven
    #38
    Egyébként a mintát én is ismétlődőnek látom és kurvára nem értem, hogy mi ebben az a nagy szám. Ezzel az erővel a kalocsai motívumoknak is felírhatnánk a matematikai formuláját és kiderülhetne, hogy mekkora matekzsenik voltak a kitalálói.
  • archkoven
    #37
    Németország az amcsik tenyeréből eszik??? Vagy akár szaudarábia vagy keleteurópa?
    Konkrétan miben nyilvánul ez meg? Mert én kurvára nem látom. Vagy ha egy ország nem táplál ellenséges érzelmeket a másik iránt akkor az már tenyérből evés?
    ne legyél már ekkora hülye!
  • yann
    #36
    ha téged átver egy simlis csaló akkor te vagy a hibás? téged kell börtönbe csukini, nem őt?
  • HUmanEmber41st
    #35
    Nem az USA lakói válasszák az USA kormányát ? :D :D
  • Inquisitor
    #34
    Azért nem kéne össze keverni az USA kormányát az USA lakóival. Az USA külpolitikáját meg lehet utálni vagy szeretni, de szerintem nem minősíti az ottlakókat ...

    ON: Ha jól tudom az "Orvosi Latin" jó része is arab ... nem véletlenül.
  • Xantia
    #33
    Nem érte az Amcsikat. Azokat az országokat, akikhez pénzzel ment be - azok most a tenyerükből esznek (Németország,SzaúdArábia, KeletEuropa stb.) . Akiket embargóval vagy hadsereggel támadott - ott konzerválta a rezsimet (Kuba, Vietnam, Irak, Afganisztan).
    Miért nem talulnak ebből? Küldjenek ingyenes Coca-Cola szállítmányt minden rezsimnek, 20 év múlva egy virágzásnak induló ország lesz belőlük.
    Ja, persze a hadseregnek felkopna az álla. Végülis, csak néhány homoszexuális, hormonkárosult tábornok miatt lőnek szét néhány millió ember seggét.
  • Inquisitor
    #32
    "Egyrészt a iszlámról van szó, ami az arabok vallása, ..."
    Irániak tudnak róla? :D
  • babajaga
    #31
    Ez egyszerűen marhaság. Ha valaki nem támad valakit az egyáltalán nem azt jelenti hogy rajong érte. Olyanok hőbörögnek Amerika ellen akiknek semmi kárt sem okozott.Sőt olyan vett részt tüntetésekben amerikában aki ösztöndíjat nyert a Harvardra.
  • HUmanEmber41st
    #30
    Sin= cici ^
    cosin: öl v

    Ha így tanítanák, az összes fiú azonnal vágná :D :D

    yann: nincs minták ismétlődése..
  • yann
    #29
    még mielött...

    azt én is elitélem hogy rengeteg vélemény osztja azt a nézetet, h az amerikaiak ostobák, pökhendiek, stb. ez természetesen nem igaz, csak a hangoztatóit minősíti. de nem kéne átesni a ló tuloldalára. ez sajnos magyar "jószokás": nem tudunk középen maradni, mindig a végletek között pattogunk. no de elég a közhelyekből.

    a témára térve, hogy ne csak offoljak, velem van baj, mert én látok ismétlődést a mintában. vagy a képek pont nem azt a mintát mutatják amiben nincs ismétlődés?
  • yann
    #28
    a kérdést így is fel lehet tenni:
    Mi ez az esztelen amerikai seggnyalás egyeseknél? Támogatta/ja őket az USA?
  • Darth Sith
    #27
    Roger Penrose ezen eredményéről még nem hallottam, de úgylátszik nem kevés területen alkotott nagyokat. :)
  • Su0my
    #26
    * : Amerikát
  • Su0my
    #25
    én inkább hanyatlónak nevezném
  • Su0my
    #24
    miért téged bántott hitler? És szereted?