393
  • gyuri12
    #313
    van egy kis problémám. elvioleg megvan a minimum gépigény(ati9600,1,5 giga ram,2ghz-s processzor) de az exe hibát észlelt ezért leáll üzenet jön elő, és nem nagyon indul. elkezd tölteni,bejönnek a logók, aztán egy box kontroller,majd sötétség, és vége. közben meg dzsungeles hangok vannak:D

    megoldás?
  • Attila889
    #312
    Majd a sokadik után még szebb lesz ;)
  • Bence94
    #311
    köszönöm ez a második faq amit csináltam és hogy valami "tapasztalom volt már" így könnyebb volt másodikat csinálni.
  • Attila889
    #310
    faja lett :)
  • arty
    #309
    tökéletes, köszönöm!
  • DarkSector
    #308
    Igen..Így a jó, mert kissebb betűkkel lenne, akkor sokan észre sem vennék...
    Bár így is lesznek majd, akik nem foglalkoznak majd vele, és olyat kérdeznek, majd, ami már a FAQ-ban megvan....
  • Bence94
    #307
    így jó?
  • arty
    #306
    sztem jo a faq, csak a banner ala BAZINAGY betukkel legyen kirakva a link az a lenyeg ... :))
  • Bence94
    #305
    tőlem más is kirakhatja vagy megmondjátok hogy nézzen ki mekkora betűkkel.
  • DarkSector
    #304
    1 hibát látok benne..
    Az hogy nincs kirakva!
  • Bence94
    #303
    Na elkészítettem a FAQ-ot lefordítottam a gépigényt és leírtam a fontos dolgokat.Ha van észrevételetek vagy találtok hibát benne szóljatok.
  • Attila889
    #302
    ez az a játék.Csak simán Sega Rally lett :)
  • Bence94
    #301
    nem
  • DarkSector
    #300
    A Sega Rally Revolution az most akkor már egy másik játék?
  • grebber
    #299
    Na basszus taán eddigi legjobb futamom lett volna pontokba 1 és 2. hely majd az utolsó futamon sikerült 3. helyről visszaesnem 6.-ra :(
  • Baggio73
    #298
    Tetszik a játék, de valahol meg rohadt idegesítő is.
    Nem tudom megfigyelete-e valaki hogyan csal a gép.
    Pl az ha a ütközöl a te autód lelassúl, de a gép hasít tovább, vagy a kedvencem amikor nehezebb fokozatnál jársz, akkor az adott verseny harmadik pályályán sokkal kisebb az autód végsebessége és gyorsulása, nehogy véletlenűl 100%-osan teljesítsd a végét!
  • k9duli
    #297
    Még az baromira érdekes hogyha sofwares üzemódban megy a hang ugy 5-10 minusz a minimum fpsből.
    ha hardwares akkor is pont ennyi:D
    hogy van ez kéremszépen.
  • k9duli
    #296
    Azért még egy patchet kinyomhatnának optimalizálásra, meg egy kis irányítás javítás, ati is kidobhatna sega rallyra optimalizált drivert, és akkor már többet nem is várnák el.
  • k9duli
    #295
    new patchet felrakva + crack, plusz a játékból egykét dolgot manuálisan törölve egészen alakúl már.
    Ha zenét elpusztítjátok akkor kicsit jobb lesz.
    audio mappában töröljétek EnglishStreamData.stm és minden ID_TRACK_ kezdődő szart.
    projectdata.sfx ne töröljétek mert akkor nem indúl a játék.
    1024x768, 2xaa, shader 2.0, shadow off, reflection off, viewmirror off, többi maxon és sosincs 30fps alatt.
    Ez a shader 3.0 szerintem látványban nem nyerő, olyan párás homályos minden.
  • Attila889
    #294
    jó ez...legyen gépigény,egy két kép.Tört verziók,boltban mennyi,stb.....
  • DarkSector
    #293
    A szöveg a lényeg..nem kell csicsásnak lennie..
    Ez pont jó így...
  • Bence94
    #292
    Helo már el is kezdtem a FAQ-ot.most ilyen alfa-beta fázisban van idáig jutottam most.Akkor íme a FAQ .
  • Bence94
    #291
    arra amikor indítod a játékot és el se indul hanem azt írja ki hogy hiba van a launcher-rel vagy mivel.
    Attila889 : én estleg megpróbálok
  • Attila889
    #290
    srácok nincs kedve valakinek FAQ-t csinálni? :D
    Jó lenne sztem :)
  • DarkSector
    #289
    Mire megoldás ez?
  • skyli991
    #288
    Egyből megy! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!
  • skyli991
    #287
    Nahát köszi szépen! Ki is próbálom :)
  • Bence94
    #286
    Megvan a megoldásakinek ilyen hibát jelez ki mint nekem akkor rakja fel a dvd-ről a directx-et és akkor műkszik.nforce-n olvastam.akinek ez megoldja előre is szívesen.
  • hiba
    #285
    ah ez eleg idegesito ugy erzekeli mintha vmi funkcio gomb a joy-on allandoan be lenne nyomva es igy alig lehet navigalni a menuben, viszont ingame mar mukodik...
  • hiba
    #284
    nalam muxik a patch+image-el bar neha elszall (inidtas utan bejon a sega felirat aztan a menuben meg egybol kilep de tobbnyire megy)
    joy-al problatam ismet gamolni most mar mukodott csak a menube neha hulyeskedik (valasztok egy opciot aztan kilep stb..)
    De ugy vettem eszre se kormannyal se joy-al nem lehet rendesen iranyitani csak pad-vagy billel mert ugy kell ide oda rangatni.
  • Bence94
    #283
    helo nekm is ez a gondom fent a patch.
  • arty
    #282
    hol gyorsabb a 3500+ az x2/3600+ -nál?
    lesz ahol igen, hiszen 2200mhz 1 maggal vs. 1900mhz 2 maggal ... a topiknál maradva: a sega rally maxon hajtja minkét magot, igy itt majdnem kétszer olyan "gyors" az x2/3600+! És a trend nem fog megfordulni, egyre több pragram, játék használ majd két magot. A windows is sokkal gyorsabb két magon, érezhetően minden gördülékenyebben megy.
    A tuningpotenciálja szintén sokkal nagyobb az x2-nek, mivel az már 0.65ös, ujabb revizio, szemben a 0.9es 3500+-al(korábban nekem is 3500+ volt). 2007 végén ne ajánljunk már egymagost senkinek...

    Attila889: akkor vegyél egy 7600GT-t, azt talán kihajtja a celeronod és 30 alatt meguszod.(legtöbb game viszont cpu limites lesz és hiába a vga...)
  • DarkSector
    #281
    Nemtuom én bementem Programfiles-ba a játék könyvtárába..
    Itt a launcher.exe-n nyomattam egy jobbegér gombot..
    Ezután KÜLDÉS->ASZTALRA PARANCSIKON.....
    És ennyi...
  • skyli991
    #280
    ha start menüből indítom el, akkor kijön az error és vége. így nem tudom átállítani a felbontást se.
  • DarkSector
    #279
    Miért honnan szeretnéd indítani?
  • skyli991
    #278
    légyszi nincs semmi ötlet hogy hogyan indulna el a launcher? csak a program filesból tudom így elindítani...
  • Attila889
    #277
    kár hogy nem dobták ki PS2-re...csak XBOX360-ra és PC-re jött ki a játék.De nem is lesz több konzol változata ha jól tudom. :)
    Ha beválik akkor talán mobil változata
  • grebber
    #276
    Bazz már megvan sorry!
  • grebber
    #275
    Hol?
  • Attila889
    #274
    hát thx...de inkább videókártyára pályáznék...hogy legalább a Sega Rallyt tolhassam úgyis konzolra váltok...és PS2-n meg nincs Sega Rally Revo XD