102
A számítógépes játék bolondít
  • bardocz
    #81
    jó ez igaz de olyans zinten mindent ere akarnak fogni hogy lassan még a lego is ártalmas lesz
  • mila69en
    #82
    pedig nem bonyolúlt nah arra gondóltam, hogy ha nem gta-t játszik hanem valami mást, mondjuk egy szép szerepjátékot vagy mittudom én:) valszeg akkor is elvitte volna fater kocsiját és karambolt csinál:)
  • mila69en
    #83
    lego csak egy hülye pálda volt:) a te kedvedért legyen akkor egy virtuális barbis játék:=)

    szerintem ha lenne egy ilyen hivatalos felmérés hogy ki lopott el othonrol több autot és karambolt csinált vele, a játékosok és azok között akik a büdös életben lenem ültek egy game elé sem játszani(vagy nagyon keveset játszottak).....én arra szavaznék hogy nyert a második csoport:)
  • Deajka
    #84
    Öhhhmm, aki meg Rts-t játszik az tábornok lesz, aki GTR -zik az autó vezsenyző, IL -s meg pilóta? Vagy mi? Egyébként a szülőknek kell odafigyelni a gyerekre. Ez tény. Van ismerősöm aki a kis gyereknek 3 éves korában már valami játék programot szedett le , hogy hadd játszon a gyerek. OK, tényleg gyerek progi de akkor is! Miért köti a gyrereket a géphez? Ilyenek is vannak és az erőszakos játék elferdítheti a gyerköc értékitéletét pont a belefeletkezés/"mindent megtehetek én vagyok az isten" miatt.
  • mila69en
    #85
    "aki GTR -zik az autó vezsenyző"--->erre már volt példa:) nem pont GTR de a szimulátorok világábol ment a pályára:)
  • RaZoK
    #86
    az apja remélem azért kipicsázta :|
  • bardocz
    #87
    egy magyar srác grand turismo 4-ből ment clio kupába onnan meg nascarba is versenyzett
  • ffxi
    #88
    Jack Thompson rulez
  • OrioN the S
    #89
    akkor én vagy terrorista vagy terrorista elhárító leszek :D juhéjj
  • Pigo
    #90
    OFF
    Egyik osztálytársam 9 évesen Mortal Kombat lázban égett.Oszt fejbe rúgta a húgát.
  • OrioN the S
    #91
    én meg betörtem a nővérem orrát ,mert mindíg elvert mortalba... de az nem a játék miatt volt ,hanem túlzott agresszió D: kicsi voltam még...
  • bardocz
    #92
    én meg még régen amkor kicsi voltam hasba rugtam egy lányt mert majdnem eltölte az orromat úgy rámbaszta ajtót,de nem hiszem hogy doom2-től lett volna mert akkor minimum láncfűrész
  • magus
    #93
    öl butít romlásba dönt
  • Rexor
    #94
    Man Hunt POWA!
  • Dave John
    #95
    a sör bolondít:/
  • bardocz
    #96
    hazugság,folyékony kenyér és a kenyér se bolondít
  • Code92
    #97
    a játék öl butít és állati hosszú időre leköt(már amelyik...) 1 szó mint 100 én 34 játékot jáccotam ki, eddig sem érdekelt a játékok rossz hatása nem most fogom abbahagyni a játszást ennyi.
  • macselek #98
    Addig egy szót se szóljál, amíg nem ismered azt a gyereket. :) Kurva könnyü így okoskodni, de magyarázhat neked az ember...
  • berlinboy6329
    #99
    Manhunt jó! >:)
  • berlinboy6329
    #100
    Jééé!! Ték! :)
  • Amiga
    #101
    Gumiba vele!
  • odex
    #102
    kecske fing