102
A számítógépes játék bolondít
  • odex
    #1
    csá all! kerestem ilyen témát nemtaláltam ilyesmiről semmit! csak annyit az egészről hogy van 1 hülye gyerek aki minden játékba tök béna és elkezd mindig sírni már az apja is elakarta tiltani a géptől meg minden! a gyerek meg játszott a gta sanandreassal ozt felrobbant a kocsija ozt bement az apjának megszurkálni a kezét azóta is pszihológushoz jár! valami ilyesmi sztorikat várok a topickba ha nemzárják le...
  • odex
    #2
    ha lezárják előre is elnézést kérek meg büntető pontot XD
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Mivan?? Mi ez a faszság??
  • odex
    #4
    az apját megszurkálta 1 játék miatt mert nembírta átvinni a küldetést
  • DJ Skyline
    #5
    ez szerintem eléggé szélsőséges eset! itt alapvetően nem lehet minden rendben a sráccal, szerintem nem elsősorban a játék a felelős, max rátesz még 1-2 lapáttal!
  • Barney Tech
    #6
    Teljesen beleéli magát a játékban,és végül az lessz belőle ,hogy a valóságban is elkezd gta-t játszani.
  • odex
    #7
    akkor a szomszédja a gyereknek tök jó haverom... áthallotta a haverom az ő lakásukba hogy fogdosta a gyerek az annya csöcsét XD
  • sweech
    #8
    nem a játék bolondít, a gyerek alapból egy fasz
  • Barney Tech
    #9
    D===================================
  • odex
    #10
    egyszer fent voltam a gyereknél emrt írt 1 játékot ozt prince of perzsia ment ozt ott sírt vágta a billentyűzetet meg kiakart ugrani az ablakon... régen még amikor kis pöcsök voltunk még spanom volt akkor még nem volt neki gép XD
  • odex
    #11
    ja és még valami fent van az a gyerek sg-n az a neve hogy sheke XD
  • Barney Tech
    #12
    Akkor lehet máris bannolni,temeg féljél mert szétveri a szádat :D
  • odex
    #13
    de azon kívül sok ilyen gyerek van pff annyi videót láttam már neten... én amikor játszok feltudok idegesedni énis csak éppen akkor lekapcsolom a gépet ozt nemnyúlok hozzá ennyi...
  • odex
    #14
    nemveri szét myvipen csak nézzetek rá idegbolond de nemrég 3-om 3.-os gyerekkel verekedett és véresre verték a száját a városba 3-om kis roma gyerek XD
  • Vlala #15
    Erről én is hallottam.
    Debil kisgyereknek nem ment a GTA: San Andreas, efeletti haragját az apján próbálta kiélni.

    Csak egymás közt: a SA hivatalosan 18+ játék, az extrém erőszakos kategóriából.

    Valahogy egyetértek Sweech #8-as hozzászólásásval...
  • Barney Tech
    #16
    Nekme is van ilyen, csak akkor éppen hangosan elkezdek anyázni.
  • odex
    #17
    ozt most 15 éves
  • odex
    #18
    ozt most 15 éves
  • odex
    #19
    ozt most 15 éves
  • Frosty01
    #20
    végülis "A számítógépes játék bolondít" is igaz, gondoljatok csak az mmorpg-kre D=
  • odex
    #21
    főleg akkor amikor 1 gyereknek olyan reflexe van amikor cod2-ztem vele 15/1-es voltam... neki kikéne lökni a gépet ozt vissza a nintendó
  • odex
    #22
    miért írta be 3x aztt hogy 15 éves
  • odex
    #23
    élő példa ilyen gyerek: http://www.youtube.com/watch?v=15BIhs2lHb4
  • Rage47
    #24
    sztem is így van.
    a számítógépes játékoktól nem lehet hülye, a gyerekkel alapból van vmi gond. Nekem csak hasznom volt/van a játékokból belőlük az tuti. Rengeteget segít/ett az angolban pl. :))
  • kas123
    #25
    aztaszígyenit :D ez szép! Lehet felfopofznám az apja heyébe :D
  • Rage47
    #26
    fake szvsz
  • sweech
    #27
    az
  • Goth
    #28
    én egyre faszabb vagyok mióta megvan a gép, persze előtte is egyre faszabb voltam, csak akkor még nem volt mire fogni -.-
  • sweech
    #29
    :DSAD:AS
  • Sadist
    #30
    Egy megoldás van, abortusz a 9. hónap után.
  • mila69en
    #31
    nem biztos hogy fasz a gyerek-.- lehet hogy súlyos pszihés zavarai vannak és arról nem tehet szerencsétlen...lehet hogy a szülei tehetnek róla sőőőt-.-
  • mila69en
    #32
    én úgy látom hogy eza topic eggyetlen egy személyre irányul...személyes problémád van vele? beszéld meg vele személyesen? ne itt nyiss egy topicot aztán meg sunyi módon kipofázod közben meg várod hogy jöjjenek be az sg-sek helyeselni neked-.- az ilyentől szokott felfordúlni a gyomrom, meg ideges leszek¢¢ és ha azt mondod hogy nincs igazam hazudsz, eddigi hozzászólásaidban semmi másról nem tudtál beszélni csak arról a csókáról hogy mekkora egy szerencsétlen-.-
  • sweech
    #33
    ebben is van valami :|
  • Methylisocloro
    #34
    azért mert igazából 45 éves
  • Emmegki
    #35
  • mila69en
    #36
    hát végigolvasva a topicot nekem ez jött le:/ már azt is tudni, hogy mi az sg-s neve, tudjuk hogy béna cod-ban, tudjuk hogy régen spanok voltak de már nem:/ már csak neve meg a címe kéne:)szal....
  • koschwarz
    #37
    gratulálok, fantasztikus topic. mingyá én is nyitok egyet ezzel a címmel:

    miért ne tehetném a hűtőt a számítógép mellé, és miért őrjöng emiatt az asszony?


  • macselek #38
    Ez akkora faszság! Az ilyen nyomorékok miatt akarják betiltani ezeket a játékokat... Én 7 évessen gta 2őztem, kedvenc játékom volt. Érdekes módon nem szurkáltam meg apámat késsel.. Már kezdek nagyon ideges lenni. Kis hülyegyerek kiugrik az ablakon, mer azt hiszi, hogy tud repülni, lezuhan, szörnyethal (természetessen) aztá dragon ball leállítva. Nem tudom rajtam kívül hányan b@zdmegoltak mikor megtudták, de szerintem voltak egy páran. Suliban is, ha van egy gyerek aki "fogyatékkal élő" akkor az bármit megtehet.. Székkel dobálózik, ütlegel mindenkit, persze mindenki visszaüt, csak akkor úgy leb@sznak minket, mondván: "Nem tehet róla, Ő beteg!". Szóval ez a véleményem. Üdv
  • mila69en
    #39
    és tényleg nem tehet róla mert beteg-.- csak a te agyad ezt nem képes felfogni....mert neked nincs semmi ijen bajod, azt gondolod mindenki rendben van mint te....emlékszem mikor még ilyen 15-16 éves kis pöcs voltam bizony én is kiröhögtem az ilyen embereket....ma már nem tenném
  • macselek #40
    Te nagyon paraszt! Én nem nevettem ki, de mikor hozzádvág egy kib@szott széket akkor téged érdekel hogy beteg-e, vagy sem?? És ne okoskodjál, nem te vagy itt a pszihiáter. Szó nincs róla, hogy oda megyek megrugdosni, csak megvédem magam, nem hagyom hogy agyonverjen egy székkel, tán' ez baj? Köszönöm neked, ezt a reggeli agyér elpattanást. Üdv!