40
Gor
  • öregharcsa
    #40
    ez tök jó hír! yippiéééé
  • xido
    #39
    OKTÓBERBEN KIADJÁK DVD-N MINDKÉT RÉSZT..JUHÚÚÚ:)

    bocs a kiabálásért,de most kaptam a hírt 3 perce:)
  • do2
    #38
    na valakinek meg van a második rész ?
  • zserbo26
    #37
    Sziasztok!
    A Gor 1-2. része engem is érdekelne, nem baj, ha nem egy túl nagy minőség, csak magyar szinkronnal kellene. Elég sok vhsrip-et be tudtam már nagy nehezen szerezni, de ez eddig sajna kifogott rajtam. Előre is köszönöm! (file megosztót és torrentet is egyaránt támogatok)
  • schmeisser86
    #36
    üdvözlet! szervusztok! régóta hajtom a gor mindkét részét. tudnátok nekem segíteni, hogy tudnám megszerezni őket? lehetőleg szinkronosan? Nagyon köszi a segítséget! üdv
  • Larvin
    #35
    engem is
  • MaverickSXT
    #34
    nekem tortenetessen epp megvan az elso resz,nem tul jo minosegben de nezheto
  • spaceg
    #33
    Engem is nagyon érdekelne a film
  • Csacsi
    #32
    Kicsit megpróbálom felpürgetni a topicot, mert még mindig keresném valamilyen formában a filmet.
  • öregharcsa
    #31
    köszi, köszi, köszi...végre megtudtam a címét....
  • budaid
    #30
    A leírt film a 3 pengés karddal A Tálem kardja c. film Ment régen a moziba
  • SanyiEricsson
    #29
    Anno tizenvalahány évvel ezelött, amikor megjelentek VHS-en, én rögtön csináltam magamnak belöle biztonsági másolatot.
    A mult honapban elövettem ismét, és át is nyomtam dvd-re mindkét részét.
    Azért meglátszik rajta az idö...
  • nkoszegi
    #28
    Nekem mono szinkronnal van meg.
  • öregharcsa
    #27
    nekem a klasszikus hangalámondással van...vicces...de tök jó néha belehallgatni...sajna a kép már élvezhetetlen...
  • Cuchulainn
    #26
    e-muleon fenntvan mind a két rész. Régen láttam németül, lehet letöltöm és megnézem újra mert sok minden már nem dereng... nameg akkoriban nem is értettem a szövegből sokat :)
  • öregharcsa
    #25
    hangja milyen??
    sztereo - nem sztereo...szar-jó???
  • nkoszegi
    #24
    Utánanéztem. Elég kopott már a szalag. szemcsés meg életlen.
    Ha igy is kell akkor felteszem gépre.
  • Csacsi
    #23
    Engem mindenféleképp érdekelne.
  • nkoszegi
    #22
    VHS kazettán megvan még asszem. Otthon megnézem. Ha nem nagyon gyér a minősége akkor megpróbálom digitalizálni. Ha érdekel valakit.
  • öregharcsa
    #21
    megvan mind....kivéve a Gor...
  • LayanT
    #20
    :) Nemrég szedtem le VHS ripben szinkronnal. Épp utánakerestem neten, úgy dobta ki ezt a fórumot is.Tényleg alig találni vmit róla sajna. Vicces film amúgy, de anno jó volt. Fantasy film felsorolásból még én He-mant és a Vörös Szonját sem hagynám ki, sőt, volt egy Tűz és Jég rajzfilm is. ;)
  • Mentrid
    #19
    Ezt a filmet én is nagyon keresem, de sajnos még nem jártam sikerel.:(

  • öregharcsa
    #18
    ha már itt tartunk...nem akarom szétcseszni a topicot de nem tudom máshol megkérdezni...
    a Cromwell filmről van szó...igazából nem ez a címe..ezt szeretném megtudni...lehet valaki emlékszik rá...
    szóval a sztory-vagy mi....adva van cromwell aki megtámad egy királyságot(nem tudom melyiket)kiírtja a királyi családot de egy fiú megmenekül és örököl egy különleges kardot...a kard tulajdonsága hogy 3 egymással párhuzamos pengéből áll+1 a markolatban elrejtve..a pengék különválaszhtatóak de egyben van az igazi rejük...nos amint hősünk felcseperedvén megtudja ki is ő igazán elindul bosszútállni...a film elég véres, igazából fantasy-horror...szóval ha valaki tudja a címét ne habozzon a tudomásomra hozni....

    elnézést a topic nyítójától az OFF miatt...
  • Seth
    #17
    jajj, Barbárfivérek,az egy másik fantasztikusan jó film volt akkor , rengetegszer láttam :D
  • öregharcsa
    #16
    ez egy jó film volt gyerekkoromban..imádtam mert akkor még elég kevés volt a fanrasy film...
    asszem valami gyűrű és a benne lévő kő körül forog a történet, és a fickó (valami tanár ha jól emlékszem)ez által kerül át egy másik világba aminek a neve GOR.
    abban az időben ez nagyon jó volt mert csak 1-2 ilyen stílusú film jelent meg(Cromwell,Barbár fivérek,Conan), igaz azóta sem jelent meg valami sok ,de most a Gyűrűk ura sikere láttán egymás után fognak megjelenni a jobbnál jobb(vagy rosszabb) fantasy filmek...
    anyáméknál megvan még valahol de olyan retek minőségben hogy már szinte nézhetetlen....
    talán kintről meglehet rendelni.....
  • cenobite
    #15
    Második része.
  • cenobite
    #14
    Húúú, ez a film! Nekem is megvolt mindkét része videokazettán, tök béna minőségben, de azért megnéztem anno vagy sokszor! :)

    Nem tudom most hol lehetne megszerezni. Esetleg torrent, emule, vagy külföldi dvd rendelés - már ha van dvd-n.
  • espio
    #13
    Kösz. Végre egy értelmes ember értelmes választ ad, nemúgy mint az a segítséget kérő ,aki piszkál egy segíteni próbálót.
  • Seth
    #12
    ez nem rövidítés, ez a másik világnak a neve
  • espio
    #11
    Ezzel kezdtem. Innen is merült fel a kérdés mert a borítón nagy betűvel szerepelt az hogy GOR. Rövidítés sztem. Mert én profi vagyok a dolgok keresésében, de ez csak nem akar megmutatkozni.
  • Csacsi
    #10
    Talán ha megnéznéd a linket, amit az egyes hozzászólásban adtam, akkor láthatnád. Köszi mégegyszer.
  • Seth
    #9
    ez a címe, még link is van az első hozzászólásban, mellesleg ma már röhögnék ezen a filmen,annyira amatőr b movie. De 7-8 évesen nagyon tetszett. Na meg akkor jött be igazán a "videószezon",szóval nagy újdonság is volt egy ilyen fantasy cucc
  • espio
    #8
    Mi a baja mindenkinek? Mindenki mindent mindig túlreagál. Te miért vagy agresszív? Egyébként biztos hogy ez a film rendes címe? Mert ilyen névvel nem találtam semmit. Nem lehet hogy rövidítés?
  • Csacsi
    #7
    Nekem már nincs meg sehol. Videóm meg már nincs is :D De sehol nem találtam, pedig simán rendelném meg.
  • Seth
    #6
    jaj bocs capslock benn maradt :)
    amúgy megvan vhol még videókazettán
  • Seth
    #5
    bASZKI ÉN IMÁDTAM EZT A FILMET,ASSZEM 2 RÉSZE VOLT. vOLT BENNE VMI MÁGIKUS KRISTÁLY, MÁSRA NEMNAGYON EMLÉKSZEM :)
  • Csacsi
    #4
    Második vagy...de ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor nem tudom minek rogatsz feleslegesen. Vagy legalább olvasnál. Ja és nem lehet a topiknyitó előtt írni...szal ne is próbálkozz legközelebb sem.

    Köszi, hogy benéztél.
  • espio
    #3
    Fenébe... Mégis csak második. Csúsztam mp-ket. Dereng valami, de jó régen ment a film. Miért pont Gor a film címe?
  • espio
    #2
    Az élet apró örömei. Első bejegyző vagyok a témában. Tulajdonképpen ki az a Gor. Restellem, de még nem hallottam róla...
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok. Emlékszik vki erre a filmre? Nagyon régen láttam. Egy amerikai professor átkerül a mágikus világba, és neki kell megmentenie a helyet a gonosztól.

    Volt második része is.


    Link

    Nem tudja vki hol tudnám ezt a filmet beszerezni?
    Köszi előre is.