574
Powerskip, Poweriser, Skyrunner, poweriZer, SpeedJumper, FlyJumper
  • Wampire1
    #574
    Halihó emberkék, hátha feléled a fórum. :)

    Most vennék egy powerisert csak nem tudom mit érdemes 65-75 kiló között mozgok edzés és kaja függvényében.
    melyiket érdemes venni?
    50/70 vagy 70/90?
  • Yumper
    #573
    Üdv! Van pár raktáron maradt Yump márkájú 50-70 kilós (más méretben sajna nincsen, nem is lesz) ugróláb eladó, zsír új, kék színű, dobozos, fóliás. Potom 45ezer pénzért vihető (FIX ÁR!), de gari/számla nincs hozzá, mert megszűnt a cég aki árulta, de nemigen lehet tönkretenni ezeket. Budapesten átvehető. Ha valakit érdekel, dobjon mailt: [email protected] Nem Powerizer márkájú, de kábé ugyanazt tudja.
  • publicwolf
    #572
    Royal222!

    Ha lemered a rugod hosszat, meg a furatok kozti tavolsagot es az elso furat tavolsagat a rugo szeletol, akkor megnezem hogy a poweriseres rugo jo lenne-e a tiedbe. Fb-n gyere powerisser klubba, mert ezt ritkan latogatjak az emberek.

    Udv:Wolf
  • Ugrifüles2
    #571
    Szia Gergő!

    Vegyél eredeti Powerisert, akkor nem lesz gondod vele, meg a rugóval sem!
    Az igaz, hogy egy kicsit többe kerül, mit a másolatok, de az első alkatrész csere után bőven megtérül.
  • AnonyX
    #570
    Sziasztok. Látogassátok meg a http://www.facebook.com/group.php?gid=121873404507291 címen a Magyar poweriser klub nevű csoportot. Igen sok információt találhattok a poweriser témában. Kül. egy új oldal indult 3 napja, www.poweriser.hu, Poweriser Advanced ugrólábat árulnak immár Magyarországon is hivatalosan, alkatrészek is lesznek a lábakhoz...
  • royal222
    #569
    Köszi szépen a választ!
  • öregharcsa
    #568
    sajnos ahonnan én rendeltem az az oldal átalakítás alatt van,(http://www.pro-jump.co.uk/) amire megy a link ott meg csak a "preorder" felirat díszeleg és baromi drága szerintem....
  • royal222
    #567
    Sziasztok!
    Ha valaki tudna nekem ilyen rugót szerezni, vagy tudja hogy hogyan juthatok hozzá, az nagyon jó lenne. tényleg elvonási tüneteim vannak:D
    Előre is köszi!
    Gergő
  • royal222
    #566
    Sziaztok!
    Nekem is van egy ilyen szerkezetem, csak eltörtem a rugóját mert elég intenzíven használtam. 70-90 kilós, én pedig 80 vagyok. nem értem miért lehetett.
    Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol tudok 120-as rugót venni hozzá?
    Használt is jó, csak legyen. Külföldön több cégnek is írtam emailt, de nem válaszolt egyik sem.

    Üdv.:
    Gergő
  • öregharcsa
    #565
    no komáim ma megvolt az első ugrabugra...még szoknom kell a térdszalaghiányt, de úgy érzem menni fog a dolog
  • karanczy
    #564
    Sziasztok! Gumitalpat és új csatot keresnék az ugrólábamra. Ha valaki tud segíteni, írjon rám!
  • zetex
    #563
    Hali,marcaliban kipróbálhatod ha érdekel és vehetsz is.
  • edemwhite
    #562
    Sziasztok engem nagyon érdekel a szerkezet, hol lehet ilyent beszerezni? esetleg nem tudjátok valahol ezt ki lehet próbálni? Szoktam Győrbe is meg Budapestre járni. Én soproni vagyok.
    Nagyon érdeklődő vagyok szívesen kipróbálnám.
  • Foky
    #561
    Sziasztok!

    Van egy eladó Flyjumper-em! M90-es, tehát 80-90kg közötti súlyúaknak javasolt, de ezt Ti úgyis tudjátok :) Semmi baja, hátul kicsit kopott a rugón lévő gumiborítás, ennyi. Nem használom ki és kicsit félek is tőle.:) Gyári oktató CD-je is van! A napokban felrakom Vaterára is, ha valakit érdekel. Én még 60e Ft-ért vettem, most csak 25000-ért adom!
    Üdv!
  • öregharcsa
    #560
    hát az előfordulhat hogy láttak, de mostanában nem leszek sajna...nem lehet, pedig már ráálltam, felvettem a cuccot, de gyorsan le is kaptam, még nem bírja a lábam...majd jövőre..

    kösz gyógyulgatok...te meg toljad míg lehet és jó idő van hozzá!


    közben láttam egy karatéjos kungafunga filmet amiben rájzerekkel ütötték verték egymást, vagyis azzal üldözték a jónépet, na meg a rugóra szerelt pengével próbálták őket kissé megnyirbálni...muhahahaha...jót röhögtem rajta...

    ha eszembe jut a címe leírom...érdemes belenézni...
  • paat
    #559
    Ekrazit, azt hiszem, Téged láttott ugrálni egy kispesti család. Aztán látott engem is, és mondta, hogy ilyet már látott kőbányán is :) Szóval gyógyulgass csak és told keményen ;)
  • öregharcsa
    #558
    Sziasztok!

    Kiengedtek, sajnos bejött az amitől tartottam új keresztszalag kell... (nem gyengén fáj a lábam, de jobb mint a kórházban volt)
    A Szalagcserét csak jövőre tudják megcsinálni addig erősödnie kell a lábamnak...viszont amit beraknak 4x erősebb lesz(ja, persze - acélhuzalok..)...igaz a felépülési idő 3 hónap + + +
    szóval gondolkodom mi legyen...

    jelenleg újra tanulok rendesen járni...

    no, jók legyetek...pápá
  • publicwolf
    #557
    Azert a 4 hettol ne varj csodat, en jomultkor punkosdkor csak megrantottam a terdem (ertsd: a zebra felfestesen megcsusztam es kifordult a terdem), 4 hetig csak jarni nem tudtam masik 2-3 het volt, mire jo lett. Es most par napja lakasfelujitas apropojan cipeltem par 50 kilos szekrenyt es hat mit mondjak, ha leguggolok nem tudok felallni mert kiakad a terdem. Nekem nem szakadt, de ugy tunik megnyult elegge... Es idaig tunetmentes volt. Ugyhogy a gyogyulas utan is csak nagyon ovatosan fokozatosan szabad terhelned, mert ilyenkor a legnagyobb a raserules kockazata lazak a szalagok sokkal konnyebben baj lehet... Udv!
  • öregharcsa
    #556
    nem, nem tiltott el, még tetszett is neki a cucc azt mondta ha csak az oldalsó szalagok sérültek 4 hét és ugyanúgy ugrálhatok mint most...

    Egyébként nem hasonlat...nézz meg egy profi kézilabdást milyen térdvédőt visel...és ő nem ugrik olyanokat mint mi ezzel cuccal és nincs rajta rugó ami még durván odabasz egyet...
    Ennek a térdvédőnek az a lényege bármilyen behatás is éri a térdet csak úgy tud elmozdulni mint normál esetben, tehát nem fordul ki a térdkalácsod, nem szakadnak el a szalagok(nem engedi olyan irányba mozdulni a térdet) és valljuk be ez a sport igencsak igénybe veszi a térdeket, térdízületeket..stb...

    én tanultam belőle hiszen csak egy rossz mozdulat eredménye ez az egész, és ez bárkivel előfordulhat...

    kösz a jókívánságot...sietek a gyógyulással mert még idén ugrálni akarok egy kicsit :D

    no pár nap múlva jövök megmondani mik az eredmények...
  • publicwolf
    #555
    Most latom: soki= doki...
  • publicwolf
    #554
    Bakker ez durva. Egyebkent ez nem olyan jo hasonlat, mert ezzel az erovel viseljunk bukocsovet is nehogy kitorjuk a nyakunkat. Gondolom a soki jo idore eltiltott az ugralastol :s Mielobbi gyogyulast kivanok!
  • öregharcsa
    #553
    nem estem, ugráltam, két lábbal és rosszul érkeztem le...(vicc bakker)
    x-be fordult a lábam...olyan mintha terpeszállásba érkeznél és már szakadt is az oldalsó(jobb lábon lévő) szalag...most majd azt nézik nem-e szakadt el a keresztszalag...mert az gáz lenne...arthroscopiát csinálnak, azaz térdtükrözést..lenyesegetik a sérült dolgokat, kitakarítják és felmérik mi sérülhetett még...aztán kivágnak a kórházból hogy gyógyuljak otthon...majd az eredmény szerint megkezdik a gyógymódot(gyógytornát) v a későbbi műtétre való felkészítést...pfff...

    az orvos szerint ez megelőzhető olyan térdvédővel ami élettanilag csak arra enged mozdulni amerre egy térdnek szabad...na ennyit a védőeszközökről...


    ilyesmi mit ez csak sportolóknak...nem olcsó, de asszem megéri az árát...

  • Victor88
    #552
    Műtenek? Hogyan estél el?:O
  • öregharcsa
    #551
    Drukkoljatok pénteken...akkor műtenek...
  • öregharcsa
    #550
    bakker...ma kissé lsérültem...menni alig tudok mocskosul fájnak a térdeim

    hát igen...a vén kecskék már ne nagyon ugráljanak ...hahahahaha
  • zetex
    #549
    Hát tényleg erősnek tűnik ez a gumi de én megmaradok a gyári gumitalpnál ha már lehet hozzá kapni:D:D:D:D!!
  • öregharcsa
    #548
    ott ahol vettem csak "terepgumik2 voltak, nem volt ennyire sima és mégis aránylag mintás használt gumi...pláne ilyen széles...a többit rá sem tudtam volna aplikálni rendesen a talpra...mit csináljak versenybringára való virsligumival... :D
  • paat
    #547
    Én tuti nem vennék külsőt azért, h szétvághassam. Elmegyek inkább egy bicajboltba, s tönkrement külsőkből válogatnék. Ingyen van, környezetbarát és még a boltos is örül neki.
    Amúgy a gumi tényleg tartósnak néz ki, a Schwalbe minőségére pedig tényleg nem lehet panasz.
  • öregharcsa
    #546
    ide is bedobom a gumiról az infót...aki a talpra gumit akar rakni az ilyet vegyen...nagyon strapabíró, nehezen kopik, könnyen vágható a rajta lévő kockák/bordák miatt...így a rögzítése is aránylag jól műkszik...én gyorskötözővel fogattam a lábra és a talpba kis méretű csvarokkal rögzítettem...teljesen jól müxik, nem mozog nincs, vele gond...


    schwalbe - crazy bob

  • öregharcsa
    #545

    Sziasztok!

    Ma volt a legjobb napom eddig a rájzeren...gondoltam megnézem nálunk ezt a néptelen bicikliutat amit most csináltak(újítottak) meg, meg már untam a parkban a sok kisgyereket, kérdezősködő emberkéket(a 3/4 napom válaszolgatásokkal ment el) pedig nagyon szívesen válaszolok csak mikor épp pihenek :)) és nem futás közben...

    no..szóval..kimentem, de előtte az mp3 lejátszóba töltöttem némi minimal-techno-techouse zenéket...ezek nem túl gyors de elég ütemes zenék...(már aki szereti, én igen)

    a zenére úgyellazultam hogy csak néztem miket csinálok...hahahahaha

    mert eddig csak kimerült a produkció a kocogás/futás párosból...

    itt már oldalaztam, sasszéztam,hátrafelé futottam(bakker) hátrafelé ugráltam(előre még nem igen megy...muhahaha) és zenére táncoltam vagy mi...nem sok de már ez is haladás...

    szóval nagyon jól éreztem magam..úgy elment a 2 óra, hogy észre sem vettem...azaz de...alig tudtam már emelni a lábam a végén..onnan jöttem rá hogy kicsit túllőttem a célon...hehe

    minden jót srácok...

    zetex!!

    Sokat tanultam a videóból...köszi...
  • paat
    #544
    ugye senki sem felejt el a nagy gyakorlás közepette csatlakozni a Magyar poweriser klubhoz Facebookon?
  • zetex
    #543
    igen a tieid!!Holnap fél 3 után érek haza,majd hívj!!Hát azért csináltuk hátha segít!!Örülök hogy tetszik!:D
  • Hopkinss
    #542
    Szuper lett a video, nekem bejon.
    Sokat lehet belole tanulni.....

    Zetex a persejek latom kessz vannak.
    Az enyemek?
    holnap hivlak telefonon...
  • Victor88
    #541
    Nah, akkor aki megnézte a videót, vélemények? :P
  • zetex
    #540
    Csak sikerült:D,ha valakinek kell bronz persely akkor én tudok csináltatni hozzá,az ár az a darabtól függ.
  • zetex
    #539
  • zetex
    #538
  • öregharcsa
    #537
    jó lett!! :)))
    Amikor fogtad a térded és úgy ugráltál az jutott eszembe milye jól pofára lehet esni, erre a végén mutogatod az állad....hát igen..:))
    na majd később egint meglesem, rohanok melózni...

  • zetex
    #536
    http://www.youtube.com/watch?v=51UqXND59P0

    Sajna szöveggel nem,de zenével sem lett túl rossz!!
  • publicwolf
    #535
    zetex: hogymi?

    pro tools 8 , nuendo 4 , samplitude 8... de videot vagni van final cutom is :)