199
Empire Earth 3
  • KEnJY #199
    csősztök! neharagudjatok, bisztos gyakori kérdés ez itt idegenektől, de van a játékra magyarosítás. Ha van légyszi küldenétek 1 linket plss, Előre nagyonnagyon köszönöm !!!!!!!!
  • goso
    #198
    sziasztok az lenne a probléma hogy el akarok indítani egy sima játékot akkor betölt és lefagy az egész és ha leteszem tálcára akkor kiírja hogy az igx32 vagy milyen vezérlő elromlott erre valaki valamit?
  • dave10000
    #197
    Megoldódott a probléma.
  • dave10000
    #196
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a fő hadjáratban a földgömbnél, hogy lehet korszakot lépni ?
  • Titan
    #195
    Nincs meg valahol véletlen valakinek a magyar fájlok?
  • Marki
    #194
    Azt jól teszed

    Csatlakozom, 3-at nem szabad megvenni
  • dave10000
    #193
    Ok akor most kihagyom inkább végigviszem mégegyszer a 2-t
  • keridenes
    #192
    NE vedd meg , mert nagyon rossz, és ha meg is van a gépigény, akkor is akadozni fog, nekem megvolt, túl is vittem a minimumot, de SZAGGATOTT!
  • dave10000
    #191
    Sziasztok.

    Nemsoká megveszem a játékot (empire earth 3) csak azt szeretném megkérdezni,hogy pont minimum a gépigényem és hogy nagyon akadozna-e a játék mert ha igen akor majd ha jobb gépem lessz megveszem :)
  • ATX1
    #190
    Sziasztok
    Holehet állitani a magyar verzióra,hogy a felirat magyar legyen?
    Elöre is köszi a segitség.

  • XLO
    #189
    Sziasztok!

    Én is megvettem a játékot magyarul, mivel nagy rajongója vagyok a második résznek, de sajnos olyan régi a laptopom, hogy élvezhetetlen rajta a játék:(
    Szóval szívesen megválnék tőle baráti áron.
    Mivel nem bírja a gépem, így a serial-t sem használtam fel a multiplayer játékhoz, így egyedileg regisztrálható.
    Ha valakit érdekel írjon a [email protected]

    Kriszta
  • HunGripen
    #188
    Nagyon úgy tűnik, hogy a Physx Driverrel van a gond. Leszedtem egy külön verziót,de a telepítésnél, az is csak állandóan előkészíti a telepítést. Elvileg kiadnak a Geforce 8-asokhoz is egy PhysX drivert nem soká. Úgyis csak próba kép szedtem le a játékot.
  • Marki
    #187
    Én magyarul vettem meg a játékot, nem volt ezzel problémám.

    De amúgy jobban jársz, ha nem telepíted fel
  • HunGripen
    #186
    Amikor elindítom az instaállót, minden rendben megy, de amikor végigment a csík behozza hogy Empire Earth III Setup is installing essential game components, aztán kéri a nyelvet, de amikor rákattintok az angolra, ugyanúgy megmarad a fentebb levő kiírás. Ha pedig megpróbálom elindítani azt írja ki ,hogy nem találja a PhysxLoader.dll-t.


    Tudna valaki segíteni?

  • Marki
    #185
    A 2-es. Az a legegyedibb, a legjobb.
    3-as semmiképp :(
  • keridenes
    #184
    az megvan magyarul kieggel XD
  • lee56
    #183
    a sima EE :)
  • keridenes
    #182
    Hali! Meik éri meg jobban? a EE2, vagy az EE3?
  • Flister
    #181
    ki is próbáltam a Ctrl + v -t de nem történt semmi:S
  • Flister
    #180
    már rájöttem:D googlébe beírtam, és ami német billenytűzeten STRG a mi billentyűzetünkön Ctrl ...
  • antijuve
    #179
    lehet h csak a betűket jelenti az STGR és nem egy billentyűt?:) (csak tipp)
  • Flister
    #178
    mert egy némettől megkérdeztem és azt mondta h ezt írjam be h STRG and v és utána írjam a kívánt nevet ... de hol van a billenytyűzeten olyan h STRG ??? XD
  • Flister
    #177
    annyit tudok ehhez, hogy nyomjuk meg az STRG + v ... de mi az az STRG a bill.en???
  • Flister
    #176
    ugyanehhez a játék kiegészítőjéhez lenne kérdésem (EE.Art of Conquest) szoktam látni hogy mások extra karaktereket raknak a nevükbe, de ezt hol tudom én is megcsinálni?? le kell tölteni egy name editort?? vagy??
    pls help!
  • Flister
    #175
    mikor velem volt akkor átlátszóak voltak a kereszteslovagjai és fehér színűek. de mikor ellenem egy mukkot sem láttam:S
  • Marki
    #174
    Ezt a jövő korszakot nagyon bizarra csinálták.

    Mellesleg elég gáz, hogy az egész játékban nem lehet repülőt (vagy helikoptert) gyártani. Az egész játék olyan, mintha egy lebutított demó lenne

    Pedig vannak benne jó dolgok.
  • antijuve
    #173
    megnéztem azt a három dolgot amit leírtál:
    fanatizmus:az oké.bár egyéni játékban mintha végig tartana (vagy legalábbis sokkal tovább mint multiban) multiban meg csak egy időre
    álcázás:hát nálam eleve csak az íjászt rejtette el,a lovagot és a hosszú kardot nem.de az íjászt is csak addig amíg nem lőtt vagy el nem találták
    kereszteslovag:arra nem is jó a fanatizmus mint tudjuk:D
  • antijuve
    #172
    és amikor veled volt,akkor a kereszteslovagok is eltűntek?
    2 álca is van:az egyik hogy a mozdulatlan egységek láthatatlanok,a másikhoz viszont kell egy Capitulium,és akkor azzal el lehet a környezetében mindent tüntetni:épületet és embert is.

    nemtok ilyen cheatról,de egyébként multiban (én úgy tudom) hogy nem is lehet használni semmiféle csalást.
  • Flister
    #171
    Sziasztok!
    szeretnék kérdezni valamit EE: Az Art of Conquest kiegészítőről! Tegnap játszottam neten, aki velem volt, alig csinált katonát, nah mondom tuti hogy vesztünk ... de megnyertük a játékot! Társamnak volt 15(!!) keresztes lovagja, és fehér színűek voltak (a fanatizmus miatt) meg átlátszóak. Utána játszottunk még1et csak ellenem volt, mikor támadott nem láttam egy katonáját sem!!! csak úgy simán kinyírt, nem is tudtam ellene védekezni! ez most valami cheat? vagy a civilizációépítőnél én is tok ilyent összehozni??? utána megpróbáltam egyjátékosban (fanatizmus,álcázás,kereszteslovagok) de az álcázás nem látszott meg a kereszteslovagokon:S ... ha valaki tud segítsen pls!
  • Marki
    #170
    Nah, tegnap vettem meg a játékot.

    Nekem a II a mérvadó, az teljesen egyedire sikerült, nagyon megszerettem. Ahhoz képest ez a mostani elég nagy visszaesés. Kevesebb a harcos (főleg a jövőben), és valahogy nem is olyan izgalmas. A kezelőfelület abszolút logikátlan.

    Mellesleg a világdominancia módban csak nekem áll meg a játék? Korszakot váltani nem lehet, és hiába győzök le minden ellenfelet, nem megy tovább a játék. Szintúgy nem lehet a földgömbről továbblépni máshova.

    Kb úgy vagyok most, mint az AoE 3-mal. Abból is sokkal jobbat vártam, de végülis megteszi.
  • Prince23
    #169
    Hááát, kipróbáltam, de ez förtelmes, a főkampányáról ne is beszélvén... inkább lett volna küldetéscentrikus a kampánya... de ez olyan mint a tw. Bár az sokkal jobb...
  • Prince23
    #168
    Hm látom forgalmas hely, de a segítségeteket szeretném kérni. az rld verzóhoz melyik patchet érdemes letöltenem? az US vagy EU patchet?
    thx, ha jár még vki itt:D
  • overlocker
    #167
    A magyaritást majd valaki fel rakná mert sztem sokan várnak rá XD
  • antijuve
    #166
    marad az I:))
  • lee56
    #165
    Teljesen igazad van sajnos, de még annyit azért hozzátennék : Nagy kár ezért a névért, sokkal többet érdemelt volna az EE III :(
  • Ace McCloud
    #164
    Szevasztok !
    Sajnos nem tudtam megoldani a dolgot, de elég káoszos a progi ígyis.
    Azthiszem részemről ennyi volt. Talán akkor sokaltam be végképp amikor a hajókat irányítottam, és láttam mennyire szánalmassan oldották meg a mozgásukat (amúgy minden egységét) Kb mint annak idején c64 en.
    A mai viszonylatban ez nagyon gas......
    Remélem van akinek ez örömet okoz, én tuti letúrom a merevlemezről, és biztos nem veszem meg a boltban, de még azis tuti hogy a következő részeit sem méltatom figyelemre. Sajnálom hogy ezt kell írnom, de a mai korhoz, és a gépigényéhez mérten ez a legyatrább játék amivel az elmúlt 2 évben találkoztam. Elnézést ha valakinek a véleményét sérti a kritikám, de legalább őszinte volt. Isten veletek, és jó játékot. Hajrá Magyarok !!!!!!!
  • Ace McCloud
    #163
    Bizonyos fileok tartalma ara utal, hogy benne van a játékban a magyar szöveg. Sajnos telepítésnél nem írja ki, de a config filet átírva szerintem menni fog. Sajnos rádobtam a patchet, és ott magyarul írja ki hogy nem megfelelő a berakott lemez, de a legújabb daemont valamiért még nem tudtam telepíteni. Szal most ezzel szenvedek, ha sikerül megírom hogy ment a dolog. Amennyiben valakinek már összejött, megköszönném ha leírná, így nem kéne kísérleteznem, mert az asszonykám úgysem hagy rá sok időt....
  • Ace McCloud
    #162
    Köszi a választ.

    Magam is bízom benne, hátha így hozzájutunk, mert amúgy is káoszos a játék, hát még angolul...

    Valaki ismeri a módját hogyan lehet a birodalmi, és a többi pontokat összeszedni??
    Sajna útra pazaroltam párat, ami érdekes módon el is tűnt, és utánna bár war alatt kiírta hogy szereztem x pont ilyet, meg amolyat, valahogy mégsem kaptam meg. Egyszerűen kifogytam a pontokból, és utánna sem sereget, sem semmit nem tudtam létrehozni. A másik amit nem értettem, hogy a csapatok idővel valahogy visszatöltődnek??
    nem teljessen értem ezt az egészet. Megköszönném ha valaki tudna segíteni.
    A telepítésnél valami bónuszhoz kellő kódot kért a progi. Ez fonteos, vagy semmi értelme megadni?? Amennyiben valaki tud ilyen kódot, megköszönném ha megadná.
  • HoReSz1975
    #161
    most nézem kijött magyar felirattal, lehet, hogy lesz valaki olyan rendes és felrakja a linket
  • HoReSz1975
    #160
    szerintem nincs magyarítás még hozzá, én is kerestem már

    a settlers VI Rise of Empire sokkal jobb amúgy...