3500
A Francia idegenlégió
  • Thanatos
    #201
    200k huf, bocs ezt nem irtam, már átváltva irta anno valaki, és havonta életed végéig
  • Thanatos
    #202
    légioban azért nem csak aktonai akadálypálya van és elég sok egyébb edzés is van ugye :)
  • schrank
    #203
    amin jót röhögtönk az volt hogy valami havas hegyekben voltak lefényképezve teljes menetfelszerelés csak adidasz csukában
  • VRSDM
    #204
    figy, kondizok a haverommal, csak fehérjét szedünk mellé, heti 4edzésnap, és 1.5hónaponként, +30 kilóval többet nyomok...
    csak nem mindegy hogy miket csinálsz, és hogy, ezért van sok kondis 1év után ugyan ott (!) vagy rosszabb (!) testben mint ahonnan kiindult

    ez 4hónap eredménye, kb egy átlag, 17éves szintjéről... namost akkor :)
    ott nem fehérjébe kapja (amennyiben nincs dopping), hanem napi 10kiló csirkében :D
  • hunbasser
    #205
    fu,mikemény vagy -.- ilyen testtel mehetsz a légióba :P
  • schrank
    #206
    hát ha ezt a hsz-t nekem címezted akkor áruld már el légyszíves mit jelent ez a "1.5hónaponként, +30 kilóval többet nyomok..."
  • mateus33
    #207
    Jah,nem mindegy h bicepszre vagy mellre,bár mellre se lenne rossz,fél év után 120kg-val többet nyomnék:D
  • Ronny
    #208
    ez így rohadtúl nem szemléletes mivel nem tudjuk milyen voltál előtte:)
  • Thanatos
    #209
    + a légioba ez spec nem is számit, mivel mont modnottam volt oda sokkal inkább a futás meg az álloképesség számit és nem az hogy szét van-e gyurva valaki :)
  • GregSB
    #210
  • Siluro
    #211
    A légióban azokra az izmokra gyúrnak rá ami nekik elengedhetetlen, de a terheléstől ígyis-úg is combosodik az ember. :)
  • juzosch
    #212
    A légióban nem igazán szeretik a kigyúrt állatokat. Sokkal jobban szeretik azt aki szívós.
  • VRSDM
    #213
    ez nem csak a légióban van így...
    aki nagydarab állat annak már a fél teste kinntvan a sarkon mire kiér a fegyver meg a szeme :)
    206 - a hónap egyértelmű a nyomás meg fekve értentő...

    nem keménykedésből irtam csak azért hogy hamar meglehet izmosodni, nem kell ahhoz minden féle dopping ahogy szóbajött...

    visszatérve mikor járok ilyen harcászati edzésre hétvégente pont én vagyok aki csak fut- csak fut- csak fut- csak fut míg aztnem mondják hogy elég :) többeik meg már rég leszarják az egészet :D
  • RaSTaBaNDiTa
    #214
    én szívós vagyok akkor ott engem biztos szeretnének
  • OrioN the S
    #215
    :Ddddddddd megyünk?
  • RaSTaBaNDiTa
    #216
  • VRSDM
    #217
  • OrioN the S
    #218
    mivan gyurma? :D
  • GregSB
    #219
    Asszem te inkább a jamaikai indeneglégióra gondoltál :DDD
  • RaSTaBaNDiTa
    #220
    mindegy cak szeressék a szívosokat
  • Ronny
    #221
    off: terembe jársz vagy otthon?
  • VRSDM
    #222
    re off:
    terembe
  • Palinko
    #223
    egy oldolról van,ha kell amjd linkelek... az érdekesség:
    Az öt év végén, csak annyi pénzed lesz, amit megspóróltál, amit a légión belüli saját bank számládon gyűjthetsz.Ha tovább szerződsz, 15 év után fiatalon nyugdíjba is vonulhatsz. A nyugdíj összege életed végéig 1200 € havonta, de csak ha leszolgáltad a 15 évet.
  • fifi
    #224
    majdmeg fog állni a gyors fejlődés ne aggódj... aztán úgy fog éreződni, mintha vegetálnál...
  • timexxx
    #225
    hali!
    CRAM!
    töled kérdezném:
    én jelentkezni szeretnék a légioba, de nemtudok franciául és szemüveges vagyok, :( ez már alapbol kizáró ok? vagy ettöl még van esélyem a felvételin??

    Köszi a választ elöre is

    ÜDV.
  • timexxx
    #226
    vagy valaki segitsen, köszi
  • Thanatos
    #227
    nylevtudás nem kell, ott megtanitanak ha bejutsz
    szemüveg elvileg nem kizáro ok épeszü határokon belül, és gyakorlatilag is van esélyed, de logikusan minnél kevsébé rossz a szemed annál jobb
  • timexxx
    #228
    szemüveg nélkül is látok, csak ami már kicsit meszebb van tábla a betüket nemtom elolvasni, ezt le számitva látok
  • Thanatos
    #229
    jó a látást nem ugy értettem, logikusan vakokat nem vesznek fel :D
    csak arra céloztam hogy nem mind1 hogy az a szemüveg mongyuk -1es vagy -40es... :DDD
  • timexxx
    #230
    jaah, hát igen :D

    és amugy nemtudod, hogy tényleg baromi nehéz be kerülni? én ugy hallottam. hogy a felvételi is nehéz meg a kiképzés is
  • Thanatos
    #231
    tudtommal 7ből 1 embert vesznek fel átlagban, ez persze azért változik ide oda, sokmindentől függően, de amugy igen, elég komolyak a feltételek :)
  • Palinko
    #232
    mostmár muszály lesz közbeszólnom.... nemtudom miért kell ilyen vicceset kérdezni. nehéz a kiképzés meg a felvétel? mit gondoltász az ilyen elite katonák csak lazsálnak egész nap? minden kérdésre választ kapsz a légió hivatalos honlapján báris ezekre a kérdésekre biztosan. vagy nézz át az index fórumra ott vannak írások fordítások a felvétellel csak keresni és nem kérdezni kell
  • Palinko
    #233
    ja és ha kicsit logikus sávon is gondolkodunk akkor ha emlékezetem nem csal a kiképzés 4 hónapja alatt is kapod a kiló zsoldodat és ugye 4*1000 ből el is költesz de úgy sacc kábé 1000ből simán megvan mindkét szem műtéte.
  • timexxx
    #234
    akkor az faja.nem volt muszály közbe szólnod :) azt tudom hogy a kiképzés nehéz, én a felvételire gondoltam hogy az is olyan nehéz-e. mind1 már tudom a választ azért köszi. nyáron megyek felvételizni :) vagy fel vesznek vagy nem
  • Thanatos
    #235
    jah csak a szem mütétet nem a kiképzés alatt kéne generálni :DDDD
  • Thanatos
    #236
    igen, oylan nehéz, sőt állitolag egyre nehezebb mivel ugye a neten "reklám" miatt egyre "jobb" emberanyagbol válogathatnak...
  • timexxx
    #237
    :S
  • Palinko
    #238
    #235
    hát igen, de hát nem mindenkinek van ennyi...
    #236
    ez is egy felfogás de ez ellen az szólna hogy a mai elkényelmesedett világban kevesen akarnak "veszélyes" munkát vállalni... és ugye aki nem csak úgy kimegyek hanem elszántan készül és próbálja a maximumot hozni pár próbálkozás után bekerül biztosan.
  • Thanatos
    #239
    ha nicns akkor meg az se fog rajta segiteni hogy a kiképzés alatt mennyi fizut kap...

    és semmi semi biztos csak a halál, és midnentől függetlenül a légio nem a helyi kiscserkészek egyesülete, ergo nem árthat ha inkább anehezebbre készül az ember, legrosszabb eset az hogy "túl" könnyen bejut :D
  • timexxx
    #240
    ez igy van :)

    de még 1 kérdésem lenne. a felvételi után, ha fel vettek aláirod az 5 éves szerzödést, és utána kezdödik a kiképzés, szal akkor már elvileg nem bocsáthatnak el nem? mer már megvan a szerzödés