40335
  • 3Error #40294
  • Szabi #40293
    de legalább a mobilos/switch-es játékkal elvannak.. :D
  • [HUN]FaTaL
    #40292
    Ha konzol only lesz, akkor részemről teljesen érdektelen. Biztos, hogy nem veszek se konzolt, se új kormányt, se semmit.
  • grebber
    #40291
    Megvan a Test Drive Unlimited 3 megjelenési dátuma és platformjai?

    Remélem csak ideiglenesen lesz konzol only (már ha valós az okfejtés)
  • JonasSandor
    #40290
    Jó kamuztak.
  • 3Error #40289
    Talán
  • Szabi #40288
    talán majd június második hetében az IGN event-en
  • JonasSandor
    #40287
    Mivan a bejelentéssel hol marad?
  • Hungarykum
    #40286
    A Solar Crown név már a TDU2-ben is szerepelt. Ez volt az úgynevezett versenysorozat neve amin részt vettünk.
    De már a játék elején is elhangzik, miután felébresztenek minket a piros Ferrariban.
  • mulli1986
    #40285
    Az elég nagy balgaság lenne 2020-ban...
  • [HUN]FaTaL
    #40284
    Remélem nem azért tűnt el az "Unlimited" a címből, mert nem lesz open world...
  • Szabi #40283
    hát nem hangzik túl kreatívan :DD
  • grebber
    #40282
    Nagy valószínűséggel kiszivárgott a címe az új Test Drive-játéknak Test Drive: Solar Crown
  • grebber
    #40281
    "Egy rejtélyes Twitter-felhasználó pedig - aki korábban a Crysis Remastered bejelentését is megjósolta - most azt írja, hogy közel a Test Drive Unlimited 3 leleplezése is, melyre májusban fog sor kerülni."
  • 3Error #40280
    Bezony, ez a 2.
  • mulli1986
    #40279
    Sose játszottam a kettővel. Akkoriban még nem vettem semmit első nap. Utána meg nagyon szapultátok, úgyhogy hanyagoltam és maradtam az egynél
  • [HUN]FaTaL
    #40278
    Nagyon nem úgy néz ki, rögtön lehet látni az úton és a shadereken, hogy ez a kettő :)
  • Szabi #40277
    ugyanaz a térkép, grafikai engine, naná hogy ugyanúgy néz ki, de pár száz órám benne volt a játékban, biztos hogy ez a kettő.. :D
  • wollnerd #40276
    Igen, a 2-ből. én felismerem. Nagyon szerettem annó a TDU2-őt (is). Másrészt a Citroén 2CV csak a 2-ben szerepelt.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2020.03.22. 22:54:07
  • mulli1986
    #40275
    Ez tökre úgy néz ki mint az egy. Biztos hogy a kettőből van?
  • Szabi #40274
    asszem 106kph volt a vége, de talán ebbe volt a legtöbb km-em :DDD
  • Stockbauer33 #40273

  • jofer
    #40272
    Akkor én is kérek belőle, mert meg mertem volna esküdni, hogy ez a Szabi felé Kacsa taxi. :-)
  • Stockbauer33 #40271



    #40270 Ha jólemlékszem jöttél te ilyennel krúzolni :).Ha nem akkor kell a cavinton már nekem is
  • Szabi #40270
    én szerettem a második részt is :D

  • Dante73
    #40269
    Én megnézek 1-2 gameplay videót a vétel előtt, de mivel a WRC készítői készítik, valószín az elsőhöz lesz közelebb a fizika, nem a második rész borzalmához, vagy a The Crew rettenetéhez....
    Ferke!
    Minden szavaddal egyetértek. Azok voltak a "régi szép idők"!
  • jofer
    #40268
    Anno a TDU úgy beszippantott, hogy a TDU2-t előrendeltem. Az már annyira nem adta magát, mint az első rész, de nem volt rossz. A péntek esti kresz-krúzok, az "álljunk be egy fotóra a világító toronynál", vagy a "laggolsz Ferke", épp úgy részei voltak a feelingnek, mint a lökdösődő oroszok, vagy a nagy szigetkörök. No, meg az sg-s társaság életem egyik meghatározó gamer élményét adták.

    Szerintem a 3. résszel tennék egy próbát, csak a nosztalgia faktor miatt is. :-)
  • grebber
    #40267
    Hivatalosan is megerősítették, hogy új Test Drive Unlimited készül
  • Misi az ezredes
    #40266
    Hatalmas csalódás szomomra hogy a szerverek lelövésével párhuzamosan nem teremtették meg a lehetőséget a személyes hostolásnak. Elvégre akkor még szűk körök életben tartották volna azt az ökoszisztémát amely a játékban volt.
  • wollnerd #40265
    Húúú... el is felejtettem hogyis nézett ki a játék... :D
    Vajon fel tudom rakni újra játékot, nosztalgiázásként? Persze mivel nincsenek szerverek már, egyjátékosként tolnám... Azt se tudom volt-e egyáltalán erre lehetőség...? :D kaszinóhoz mindenképpen online kellett hozzá...
    Nemrég meghallgattam a TDU2 menűzenéjét is. Úúú de jó játék volt annakidején. :D
  • 3Error #40264
    Esetleg még ily módon: https://www.youtube.com/watch?v=QD4tVEHHr9c
  • [HUN]FaTaL
    #40263
    Sajnos már sehogy. Mivel nincsenek szerverek az unofficial patch meg az autopack megnyitja őket (talán így hogy nem lehet megvenni már nem számít wareznak).
  • kopygege
    #40262
    Sziasztok!

    Előre is elnézést ha evidens a kérdés, de viszonylag hosszas keresés után sem sikerült rájönnöm, hogy honnan lehetne megvásárolni azt a DLC-t, amivel elérhetővé válnának a motorok.
    Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!
  • 3Error #40261
    Jobb lenne, mint a Crew...
  • [HUN]FaTaL
    #40260
    Régi hír és semmit nem tudni sajnos. Úgyhogy én nem hiszem, hogy ebből lesz valami, de majd meglátjuk. Jó lenne. :)
  • Timbu
    #40259
    Nekem ez teljesen elkerülte a figyelmemet: a Kylotonn új TDU-t készít.
  • 3Error #40258
    Itt vannak okosságok : https://steamcommunity.com/app/9930/discussions/0/360670708777268870/
  • kiscody18
    #40257
    Sziasztok.
    Win 10 alatt játszanék de valamiért nem készít mentést és az első autó vásárlásánál részben lefagy. csak kilépni tudok!!!
    Tud valaki segíteni ?
    Köszi
  • 3Error #40256
    Jelenleg nem virtuális verdával veretem a nem virtuális aszfaltot...
  • Szabi #40255
    Forza Horizon 3 Hot Wheels Edition