95
Síelős játék
  • Vlala #15
    C64-en volt valami winter olimpics, általános iskolában, számtech szakkörön mindig azon röhögtünk, hogy mekkorát esik benne a síelő. :)

    de ez a játék graf és hó alapján máris tetszik :)
  • Dexantreal
    #14
    Nem rémlik :S.
  • akyyy
    #13
    régen is votl sielős játék, asszem ski néven:D nagyon jó volt:P
  • Dexantreal
    #12
    Az egész játéknak szerintem Tony Hawk feelingje van. Nem tudom miért, de engem pont az American Wastelandra emlékeztet.

    Játékban lévő zenéket lelehet tölteni valahonnan most, vagy késöbb? :S Vagy esetleg megbuherálni és mp3-ba tenni?:S Nem értek hozzá :S, csak kérdem.
  • Drephis
    #11
    grafja nem is rossz. egy bizonyos oldalra pár órája rakták fel
  • mucsácsó
    #10
    hát ha clone van, akkor nyilván a boltokba került...bááár, lehet akár igazad is, mert nem egyszer dobbantottak már meg stuffokat, hát de...
    de legyen úgy, ahogy Pheel mondta ;)
    amúgy kívi vagyok a játékra, nem is olyan nagy, de egész szépnek tűnik...csak hogy mennyire jó ugye...
  • Dexantreal
    #9
    Nem akartam még ezt írni, ugyanis gőzöm sincs, hogy boltokban van-e :S. Sry.
  • Pheel
    #8
    "Tölthető a Freak Out - Extreme Freeride"
    Fogalmazzunk úgy, hogy megvásárolható! Jó? :)
  • Dexantreal
    #7
    Jah, én is szét törném magam. Ha kipróbálnám a síelést, akkor már a snowboardot is. Inkább azért jobb itt gép előtt.
  • Rage47
    #6
    egész jó kis game, bár én inkább élőben próbálnám ki:) akkor meg tuti össze-vissza törném magam, hiszen síelni sem tok:D
  • Dexantreal
    #5
    Mindenben lehet hibát találni, kritikát, de nzéd a jó oldalát: van egy jó síelős játék. Egyébként meg azért vannak így, mert épp ment a kamera és helikopter fedélzetéről felűlről mutatták :P.
  • Dexantreal
    #4
    Nem éppen ingyenes, de, ha nagyon érdekel, priviben megdobhatlak a szükséges dolgokkal. Warez oldalakon megtalálható, ha pontosabb akarok lenni, de ne nagyon warezoljunk, ha lehet, mert azt ugye a modik nem szeretik.
  • Schwarz
    #3
    úristen, hogy állnak azok a fenyőfák?
  • kas123
    #2
    Ez ingyenes?? (a tölthető-ből következtettem), mer ha igen akkor adjál lécci linket =), szivesen letölteném =)
  • Dexantreal
    #1
    Hy all!

    Tölthető a Freak Out - Extreme Freeride! Ha már nincs hó annyira idén télen, akkor legalább itt síelhessünk egy jót. A játék mérete nem nagy, ám frankó grafika és fizika áll rendelkezésünkre. Most nézem, hogy milyen játék ez, de itt van ízelítőnek pár kép.

    Menü



    Terep



    Terep 2



    Az emberem - épp készülődik



    Esés



    Lefelé




    Ja és a játék zenéje is szerintem nagyon jó. Érdemes kipróbálni én azt mondom.