95
Síelős játék
  • Dexantreal
    #55
    Mi? :S Mi cikkcakban? :S A fékezés? :S Jó, de nekem ugrik és így hátrafelé tolatva se áll meg csak sokára. King of the Hill féle változatot meg nem vágom a játékban. Ugrok egy jó trükköset, rá a vasra és slide, majd le és a pálya végén event failed, vagy mit ír ki. Mit lehet tenni, hogy végre jó legyen? :S
  • Tom Tom
    #54
    no hát nekem is volt valami ilyesmi asszem és most megnéztem de nem volt demos felirat:SDe kiléptem az asztalra mialatt futott a játék és akkor meg úgy írta ki hogy frak out (beta) szal nem értem pedig jó minden...
    Na márcsak az utsó szar kéne...bosszantó
  • Tom Tom
    #53
    :)mint az igazi síelésnél cikkcakkban
  • Dexantreal
    #52
    Hogyan lehet fékezni? :S Ugrás után sokszor olyan szerencsétlenül érkezik, hogy hátrafelé menet tudom csak lelassítani.
  • Dexantreal
    #51
    Akkor midnenbizonnyal a demot szedted le, mert nekem nincs ott. Vagy nem tudom :S. Megnéztem, van-e neten szerver. Egy volt. Slovenia és senki nem volt ott .
  • Balumann
    #50
    Hmm, leakartam fényképezni hogy hogy állok, és most teljesen üres volt minden feladat... Nem mondjátok, hogy nem menti el amiket megcsinálok, ha kilépek?! :S

    itt a kép a multiplayer menüből
    Ott is ottvan alul, hogy demo.Nálatok ottvan?
  • Balumann
    #49
    Nah én most több feladatot is megcsináltam, az első 5-nél vagy 6-nál már pipa van. Az ilyeneket nem tom megcsinálni minde, mint csillaggyűjtés, a slideolász már legtöbb megvan, meg ilyenek. A pont feladatok azok könnyűek számomra már!

    Multit nem tudom bővebben kifejteni. Belemegyek a multiplayer-be, és ott lehet választani, hogy Splitscreen és Network, és back. Splitscreen-re rátudok menni, a network (ami a hálozati játékot jelenti :D) az szürke, inaktív, nem tudok rámenni (átugorja és back-ra megy).

    A főmenüben nekem az emberke meg azt mutatja, hogy demo. :S rakok be képet mindjárt.
  • Dexantreal
    #48
    Az ugrás, hogy kitud legnagyobb távolságra elugrani vagy mi? Ott engem is szivat, mindig második vagyok pár ponttal. Egyébként változatlanul nem tudtam semennyi feladatot se megcsinálni első pályán.

    Firerock: grat! Oszd meg velünk sikered kulcsát ,hogy tovább juthassunk mi is pls

    Látom bebüntetőpontozódtál....szokj le a topik nyitásoknál lévő bizonyos dumákról szerintem, amiért kaptad az egyik pontot. Az tényleg szar szöveg szerintem.

    Multiban msot már én is benne vagyok egyre jobban. Összekéne hozni egyet hamarosan. Ma már szerintem ne :S. Holnap valamikor emberek?

    Balumann azt az inaktív networkot nem vágom :S... mgé nem multiztam rajta, mert, amikor letöltöttem, nem votl szerver lol... olyannyira hamar kaptam le. Szóval ezt kifejthetnéd bővebben, bár én, akkor se tudok segíteni ebben sry, csak kíváncsi vagyok.
  • Balumann
    #47
    én bennelennék valamikor 1 multiba, de nekem inaktív a network, csak a splitscreen engedélyezett :S
  • Firerock
    #46
    jelentem 2. helyszínen vagyok
    de azok a king of the hillek iszonyat nehezek?
    cs
  • Tom Tom
    #45
    de ez olyan bosszantó hogy mindent megcsináltam kivéve egyetlen egy ugrást de azt meg egyszerűen méglehetetlenebb mint amit ezelőtt annak találtam.
    na akkor egy multi?:)
  • Balumann
    #44
    Már 3 feladatbigyó megvan. Ezzel elfogok még szarozni egy jó ideig azthiszem. Egyébként sztem később könnyebb lesz, csak rákell érezni.

    Nekem egyébként valamiért furának tűnik. Jobb alul a menüben az emberke azt "mondja", hogy demo. És csak 1 páyla, 2 karakter elérhető nálam, multinál meg csak a splitscreen, osztott képernyőt engedi, network az inaktív :S
    Pedig én szerintem nem a demot szedtem le, CD képfájlról telepítettem fel (virtuális meghajtó), és kicsivel nagyobb a demonál :|
  • Dexantreal
    #43
    Nekem az összes annak tűnik. Amúgy ja, eléggé nehézkesnek néz ki.
  • Dexantreal
    #42
    Én ugyan nem. Egy feladatot se teljesítettem. Nekem ez nehéz.
  • Balumann
    #41
    Feltettem és kipróbáltam a játékot. Hát eléggé nehézre sikerült ez a játék bakker... :|
    1-2 feladat nekem kapásból lehetetlennek tűnik :|
  • Tom Tom
    #40
    figyu?te meg tudod csinálni azt ami nekem kell a nagy ugrást?mert átküldöd a mentésed és megcsinálom akkor a többit majd átküldöm és...
  • Dexantreal
    #39
    Jahh, vagy úgy. Hajrá!
  • Tom Tom
    #38
    félreértesz még énis az első pályán vagyok demár csak az utolsó nagy sárga gap kéne de azt nem tudom hiába...nem lehet akkorát ugrani basszus
  • Dexantreal
    #37
    Hogyan sikerült? Én még mindig első pályán vagyok és nem is nagyon próbálkozom vele.

    Multiról majd lehet szó, de nem tudom mikor :S.
  • Tom Tom
    #36
    na valaki jönne egyszer multizni?nem lenne rossz...
  • Tom Tom
    #35
    na én megcsináltam mindent kivéve az utsó nagy gapet de azt nem lehet egyszerűen!!!lehetetlen kizárt!!!pedig jókis pályák vannak még hozzá...
  • Dexantreal
    #34
    Én már nem is próbálkozom a többi pálya feloldásával. Nehéz ez nekem, de el síelgetek az első pályán és kész. Persze néha. Patchről és kódról nem tudok, nézz szét és, ha találsz, linkeld be, ha gondolod. Előre is thanks!
  • Tom Tom
    #33
    nincs valami kód vagy pecs hozzá mert nem tudok megcsinálni pár dolgot
    két gapot és két csúszósat...
    miliószor próbáltam de nem ment...
  • Dexantreal
    #32
    Ja, most így utólag már észre vettem. Kár.
  • mila69en
    #31
    alighanem ezt kipróbálom SSX nagy kedvencem:D ha tényleg hasonlít rá akkor még jó is lehet
  • mila69en
    #30
    pc-re nincs ssx
  • Firerock
    #29
    császtok
    1.a Free Ride-ban mire ad pontot????
    2.Azokon a kiépített pályákon hogy lehet 2000000 csinálni?
  • Dexantreal
    #28
    Na és letölthető még valahonnan? Torrenten találtam ilyet, hogy SSX ON Tour USA rar és 170 megabyte, vagy nem tudom már :S. Az lenne az?
  • Dexantreal
    #27
    Ez nagyon jó. Thanks!
  • UltimateGamR
    #26
    SSX
    ------





    Száguldj nyaktörő iramban, szökkenj magasba és válj élő legendává az SSX™ On Tour segítségével! Hozz létre egy síelőt vagy hódeszkást és építs karriert; légy a hegyoldalak szájtáti zöldfülűjéből black-diamond rocksztár!

    Versenyezz érmekért, vagy csak hasíts végig a hatalmas, új hegyoldalon, de figyelj rá, hogy mindezt látványosan tedd, mert minden pillanatban hírneved a tét. Lélegzetelállító monster-trükkjeiddel söpörd le riválisaidat, miközben szuperszonikus sebességgel száguldasz lefelé a lejtőn! Adj okot a rajongásra – mert a rajongás ad életet a legendáknak az SSX On Tour-ban.

    Az SSX-sorozat széles körben népszerű játékmenetére épített SSX On Tour játékban új játékos-személyreszabási rendszer kapott helyet, melynek segítségével te is csatlakozhatsz a Bajnoksághoz.

    Az SSX On Tour-ban új, részletesen kidolgozott pályákkal, sosem látott, stílusos játékos-személyreszabási opciókkal, valamint hatalmas monster-trükkökkel és többszemélyes-játékopciókkal találkozhatsz.
  • UltimateGamR
    #25
    nekem is jó lenne feloldó kód!
  • Dexantreal
    #24
    Ja unlock. Nekem picit még nehéz ez a játék, a sok összegyűjtött cucc miatt. Esetleg valami kód nicns még ,ami feloldja a pályákat? Ja és valaki légyszi némi infot az SSX-ről. Nagyon érdekel, hogy milyen lehet. PC-n is van? Vagy nem játék?
  • UltimateGamR
    #23
    ez egy nagyon király játék!!!! eddig az "első pályarészben " 4 alpálya van nekem ki unlockolva! ezt a játékot scak a ps2es SSX sorozat múlja felül!
    kötelező
  • Dexantreal
    #22
    Jó látni, hogy valakinek tetszik. Ssx az mi, tudnál bővebb infot adni róla? Kíváncsi vagyok rá, meg nem hallottam még róla.
  • joe1980
    #21
    Ez a game olyan mintha,kivették volna az ssx on tour-ból a sielős részeket de viszont,nincsenek benne monstertrick-kek meg ilyenek,de nálam tulszárnyalta az ssx-et.De ez csak vélemény.
  • Dexantreal
    #20
    Oké, akkor majd kipróbálahtjuk valamikor. Csak szólj előre.
  • bcrics
    #19
    nah multi az jöhet!!!!!!!!!
  • PLackó
    #18
    Demó az SG-n
  • Dexantreal
    #17
    Torrent... én amúgy ahova járok töltögetni, ott most a War Front: Turning Point kellett és utána, miután crack is lett, kíváncsiságból leszedtem. Nekem picit nehéz :S, de próbálkozok még vele.

    Aki majd leszedi: multizhatnánk majd egyet próbaképpen. Multija is van ugyanis a játéknak.
  • kas123
    #16
    ha nem free akk nem kell, ilyenekre pénzt nem adok ki =) de azé köszi