95
Síelős játék
  • xy21
    #95
    ez jobb mint a shaun white snowboarding?
  • Balumann
    #94
    gamepad vagy joystick? Szerintem nem fog 2 gamepad v joystickot engedni, egyszerre csak 1-et lehet használni. Habár ha második játékosnak próbálod allítani a 2. gp-t (gamepad rövidítése :D) akkor mennie kellene, nem tudom.
  • Balumann
    #93
    :D
  • LegionarR
    #92
    Ha a 2. hegy nehéz, mit fogsz tenni ha elérsz a 3.-hoz? :D Na az volt nekem kínszenvedés, de megcsináltam kb. 100. próbalkozásra...
  • joe1980
    #91
    sziasztok segitsen valaki nekem.azt szeretném kérdezni hogy nekem 2 joy van rákötve a gépre.de ez a játék csak egy joyt enged beállitani szal a másikra nem is reagál.Hogy lehetne beállitani hogy mindkét joyyal mennyen.ha vkinek sikerült akkor ossza már meg velem.
  • Balumann
    #90
    az első pálya ultra könnyű a 2. hegy 2. feladatos hegyrészhez képest. :) (most már az első pályán egyből megcsinálok mindent)
    Választani lehet, és utána lehet nyerni cuccokat (sídeszka, ütő vagy bot -nem tom hogy hívják :D, sapka, stb.), és pénzért meglehet venni ezeket.

    Ez a pálya viszont nagyon nehéz (2. hegy 2. izé), én arra szímítottam főképp, hogy csak kicsit más pálya, nehezebb feladatok. De a pályát is olyan durvára csinálják, hogy egyszerűen már lemenni se bírok esés nélkül, teli fákkal meg kövekkel a pálya :S Még azért próbálkozok vele, de én esélyét nem nagyon látom, hogy ezt én átviszem :))
  • DjCooll
    #89
    lehet létre hozzni snowbordost is?
  • DjCooll
    #88
    jó játék de én elakadtam már az első pályán:)
  • Balumann
    #87
    Uh hát ez már nekem is nagyon nehéz. 2. hegyen a 2. ilyen feladatteljesítős pályarész. Teli fával meg kövekkel, még lemenni is nehéz úgy hogy ne essek el :S a rail -es feladatok nekem nem sikerülnek, pedig egyensúlyozok rendesen :-(
  • xeth004
    #86
    A 3. hegy 2. freeride kupáját megcsinálta már valaki? Nagyon mocsok. Egyszer (nemtom hogy) összeszettem 93 pontot de nem volt elég neki. Azóta már 80-ig se tudok eljutni. Ha valaki tud egy jó útvolnalat ahol száguldani is lehet meg figurázni is.... bár úgyse lehet leírni, hogy a pálya melyik része a legnyerőbb erre...hmmm
    Az a king of the hill-es cucc, meg nekem úgy jött össze, hogy egy ultra figurával akartam indítani. És miután sikerült vele landolni, nem is engedett tovább menni, ott helybe írta hogy siker van. Azóta csinálom úgy ezeket. A bone ride-ok meg tényleg nagyon ganék. És a legszörnyűbb, hogy ennél még csak nehezebbek lesznek. Már a 2. hegyen is izzadni kellett, de a 3-on...... Már az utolsó hegyre nem is merek gondolni. Már ha el lehet odáig jutni
  • Tom Tom
    #85
    hát a king of the hillen én csináltam egy félfordulatos szaltót keresztbetett lécekkel majd ráugrattam azzal a lendülettel a korlátra majd arról a másikra onnan mégegy félfordulatos keresztléces szaltó és így csinálta 650000 pontot.szóval azért nem minden egy jó ugrás ha elbaszod a földetérést és levonja a 230000 pontod felét...
    a második pályán nagyon durva a csontszedős dolog alig bírtam megcsinálni de aztán csak összejött.én még mostse tudok megcsinálni jópár railt és ezért kicsit elegem van ebből
  • Balumann
    #84
    na például ezt se tudtam :P köszi
  • xeth004
    #83
    Az ilyen gyűjtögetős témánál minél lassabban kell menni, mert amúgy egy pillanat alatt el lehet melletük húzni. Fékezni ugyebár a jobra ill. balra fordulással lehet. Viszont ha eközbe nyomod azt a gombot amivel keresztezed a léceket akkor élesebben kanyarodik és hamarabb fékez. Hasonló, mint az autós gammáknál a kézifék. Persze a totyogó tempót a csontgyűjtögetésnél nem tanácsos használni, de a keresztezés ott is hasznos.
  • Balumann
    #82
    Mondjuk a grindes feladatok se nagyon akarnak sikerülni, nehéz tartani a balance-t.
  • Balumann
    #81
    Sikerült az a gapos is, és a king of the hill is. Egy ugrásból nekem nem sikerült megcsinálnom, viszont csuszás után (így hogy tudom, hogy előrét is lehet nyomni), tudtam még egyszer csúszni és egy skicrosst vagy mit csinálni 180-al, és így meglett.
    Viszont attól a gyűjtögetős feladattól megtudok őrülni... (mikor felkell szedni a csillagokat, és van külön mód mikor időre felkell szedni ilyen dolgokat, kulcsokat vagy miket. )
  • Balumann
    #80
    ah köszi, nem tudtam hogy csúszás közbe is lehet gyorsítani. Most kipróbálom.
    Én se értettem annyira, hogy mit kellett a köv pályához. Én megcsináltam a free run-t és akkor kaptam meg :D De gondolom nem csak az kellett.
    Megpróbálom a King of the hillt is, de ott is megtudtam volna sztem csinálni már, ha tudtam volna hogy grind közbe is lehet nyomni az elore-t.
  • Dexantreal
    #79
    Hmmmm, érdekesen hangzik, majd kipróbálom.
  • xeth004
    #78
    A "King of the Hill"-t egy ugrásból meg lehet csinálni, tehát nem is kell csúszkálni azokon a korlátokon. Annyi az egész hogy a lejtő végén valamelyik ugratóról dobbantassz és minél több trükköt csinálsz egyszerre.
    Pl. én nyomtam az oldalra tekeredést, a hátra- és az oldalra forgást meg még egy speckót. Kissé kacifántos dolog születik majd belőle, meg körülményes landolni vele, de ha sikerül, jóval több pontot ad érte mint amennyire szükség van. És ha nem akkor is csak egy ugrást kell újra, meg újra próbálgatni, amíg egyszer (ha véletlenül is) de összelyön.
  • xeth004
    #77
    Az első pályán az utolsó gap-et úgy lehet megcsinálni, hogy elkezdessz csúszni a fán ugyebár, és az "előre gombbal" tudsz gyorsulni csúszás közben is. Így már meg lesz a kellő lendület, hogy lazán berepölj a célba. De ha már túl vagytok rajta, akkor nem szóltam.
    Nekem még az nem tiszta, hogy egészen pontosan mi az a minimális valami amit meg kell csinálni ahhoz, hogy megkapd a 2. pályát?
  • Dexantreal
    #76
    Ezt szajkózzom már egy ideje, hogy valaki segíthetne King of the Hillen, de neeeem....
  • Balumann
    #75
    Na single-be én is eljutottam a 2. pályáig (a 4-ből). a King of the hill feladat még az első főpályán belül nem akar összejönni, nem igazán tok annyi pontot összegyűjteni. Meg állandóan lelassul a csuszás közbe :-(
  • Tom Tom
    #74
    játszottam egy multit és szarrá vertem őket ahogy kell...
    a king of the hillen 220 ezret kell megcsinálni egy 30 méteres pályán egy ugrással.én csináltam 680000et

  • Balumann
    #73
    :)
  • Tom Tom
    #72
    NA ERR VARJATOK GOMBOT
  • Tom Tom
    #71
    NA MEGNYERTEM A SOUTH TWIN CUPOT MEG A KING OF THE HILLT:)
  • Tom Tom
    #70
    na az első gappel énis szórakoztam de csak sikerült.az utolsó meg...én is így tök véletlenül jöttem rá a menüben a többi dologra de ott is van egy mission és hát azse egyszerű...abból a csúszások nagyon szívósak szal...nem könnyű
  • Balumann
    #69
    Annyira egyszerűen van megcsinálva a játék menüje meg minden, bonyolultabbakon is eligazódok. De most csak véletlenül jöttem rá, hogy a 4 főpályán belül még lehet választani másik pályarészt, meg egy másik fajta feladatot is (véletlenül nyomtam oldalrát, és utána meg indítás gombot is).
    Nekem egyébként az is az egyik fő problémám, hogy a karral irányítom, hogy tudjak finomabban is kanyrodni, meg minden. És néha az oldalra helyett egy kicsit elkezdek szaltózni is, és már rosszul érkezek le.
    Átállítottam a másik stick-re (mert 2 ilyen stick van), hogy azzal legyen az előre szaltó, meg oldalra átpördülés (roll), és akkor csak kanyarodok az első stickel. De csak azt értem el vele, hogy a másik karral is szaltózik ha előre nyomom :D (biztos azt nem lehet állítani, a főkart).

    Az első pályán nem tudok megcsinálni 2 gapet, egyik a legelején jobb szélen. Elértem pedig azt a kis kiálló jégszigetet is, én szerintem a körbe is beugrottam, de nem adta meg. A legvégén amikor a fáról kell, ott szerintem meg az ugratóról kell ráugrani a fára (közepére). Próbáltam már, de nem sikerült még gyors sebességgel a fára rán csúszni.
  • Tom Tom
    #68
    lehet neten játszani ha biztonsági másolattal játszol??wow én egyszer ha találtam szervert neten de az is eléggé le volt kódolva szal...
    hát figyelj azért nemnehéz olyan állatnak lenni pláne ha ismered a pályát.én egy ugrással még a demoba csináltam 275000 pontot és az összes lett 750000.szóval ha sokat játszol nemnehéz.hmm gamepad majd énis kipróbálom bár már nagyon billre szoktam.
  • Balumann
    #67
    Egyébként szerintem gamepaddal valamennyivel könnyebb játszani (én azzal játszok), mert így olyan sebességbe szaltózok, ahogy akarok, tudok lassítani is szaltó végén, meg kanyarodni is finomabban tudok, mint billen.
  • Balumann
    #66
    azt én se bírom sehogy se megcsinálni. annyira lelassul a fán, hogy esély nincs arra, hogy elérem a célt.
  • Balumann
    #65
    Huh, játszottam multiba, nagyon durván játszottak. Én megbírtam csinálni kb. 5-6 feladatot a pályán + még 3-4 et elrontani, ezek megcsináltak 8-at hibátlanul. Egyszer előbb beértem mint valamelyik, és olyankor mutatta a másikat. És így néztem, pörgött összevissza meg grabbelt, és utána pontosan egyenesbe érkezett, és még utána lévő grind feladatot is megcsinálta könnyen.
    Aztán indított egy olyan módot, amibe csak végig kellett menni a pályán és trükköket csinálni. Ott egyszer lehagytam az egyiket =) (2. lettem a 3-ból :D)
    Nem sokan játszanak, délután is néztem egyszer, és nem volt senki.
  • Dexantreal
    #64
    Elsőn vagyok és alig csináltam meg egy-kté dolgot, szóval én nem tudom elküdelni.
  • Dexantreal
    #63
    King of the Hillre valami recept? :S
  • Tom Tom
    #62
    hát figyelj ha az utsó sárga ugrást megcsinálod már kapásból jobb vagy mint én.nem értem, csúszok a fán és a végéről ugorjak kb egy 30 méter hosszú gapet hát mivagyok én bazze madár???
    a felfele nyillal tudja magát hajtani és így cikkcakkban vissza lehet menni de elég macerás.ha valaki megcsinálja a kövi pályát küldjön már légyszi mentést mert már tököm televan vele
    kösz
  • Balumann
    #61
    Azt hogy? :| Én nem is bírok hátrafele haladni sehogyse. ha kanyarodok, akkor megáll mikor már oldalra megyek, a kamera is csak előre fele néz, vagyis olyankor kicsit oldalra. Ha egy fél méterrel előrébb megtudok állni attól amit felkell szedni, egy fél métert nem tudok hátramenni sehogyse, hogy felszedjem (mégha arrafele lejt azon a részen, akkor se :S)

    Egyébként nekem a pont szerzés az már egészen jól megy. Most hogy nem demot ír a cracktól, így már van cureer módom is, küldetés :D Második fordulóra megcsináltam a duplaszaltót, a 25000 -es pontot is, meg 4 pontos feladatot :)
    A gyüjtögetős feladatokat úgy utálom, egyik csillag mellett biztos, hogy elmegyek mindig. (na jó, már abból is megcsináltam 2-3-at). De elfog tartani, míg átjutok a köv pályára :S
  • Tom Tom
    #60
    "Engem az zavar egyébként, hogy hátrafelé már semmiképp sem lehet menni, mégha arra is lejt 1-2 részen."ezt úgy érted hogy nem lehet visszemenni a hegytetőre??hát nekem sikerül csak elég körülményes és hosszadalmas...
  • Dexantreal
    #59
  • Balumann
    #58
    Leszedtem egy "HATRED" cracket, és ezzel már úgylátom megjavult. Ottvan a többi pálya is lakatolva, nem írja hogy demo, és aktív a network menüpont is. (még csak a menüt néztem). Ezekszerint a crack volt a probléma.
  • Balumann
    #57
    ha ugrasz és 90 fokba érkezel akkor lelassít és megáll. Ha meg cikkcakkban mész, akkor kanyarodáskor is fékez.
    Engem az zavar egyébként, hogy hátrafelé már semmiképp sem lehet menni, mégha arra is lejt 1-2 részen.
  • Balumann
    #56
    De hogy a fenébe lehet, hogy a képfájlban, 810 MB-ból feltelepítem, feltelepítve 799 MB (:S), és akkor a demot telepíti fel?
    Nektek mekkora helyet foglal a gépen?

    Ezt a verziót szedtem le egyébként: [PC] Freakout Extreme Freeride [PROPER] BRANDNEW[Multi5] [dopeman]

    ...azthiszem ez a probléma, nforce-n nincs ilyen verzió.Na akkor szedek másikat.