75
http://mtkhungaria.hu/
  • bakkerman
    #75
    akárcsak a Hidegkutiban,itt se tobzódnak a garbós szurkerek :D
  • Effe88
    #74
    kiesett az mtk!:)
  • Drizzthsz
    #73
    Bakker, tegnap meglehetett volna az Mtk győzelem, de összességében igazságos az iksz. Sajnálom, hogy így már nagyon valószínűtlen az Újpest siker.
  • Larvin
    #72
    Úgy látszik ide csak én írok szinte...

    De azért kiírom ami bennem van:
    Miért adunk el belföldre játékost? Miért adunk kölcsönbe a bajnokesélyes riválisainknak? Miért veszünk posztra játékost, ha utána azt a játékost akinek a helyére vettük az újat, nem tudjuk külföldre eladni? És végül miért baj az, ha két-három azonos képességű játékos van a csapatban ugyanarra a posztra, amikor állandóan tele vagyunk sérültekkel?

    Csak nem maguk a játékosok akarnak elmenni a klubtól?
  • erdőkertes
    #71
    Miért kellett eladni a tegnapi meccset?????
  • Larvin
    #70
    Szégyen gyalázat, hogy a 120 éves évfordulón hazai pályán kikapunk a sereghajtótól. Több meccs óta képtelenek vagyunk gólt lőni.
    Ezt nem lehet csak a sérüléshullámra fogni.
    Szerintem Kecskés például nem MTK szintű futbalista. A többiek dekoncentráltak, motiválatlanok. Csak a 2 öregen látszik, hogy hajt rendesen.
    Igaza volt Nyilasinak a meccs után. Az MTK politikája megbukott. Ideje felülvizsgálni mielött kiesik a csapat az nb1-ből.
  • Larvin
    #69
    Kéne igazolni egy irányítót. Kanta úgyis eligazol, ha felépül
  • Larvin
    #68
    Az jó, arra szükség van. Így is csatárok játszottak a széleinken
  • kék
    #67
    Nem. Támadó szélső. Bármelyik oldalon bevethető.
  • Larvin
    #66
    Látta valaki játszani Nagy Gábort? Olyan irányítót játszik mint Kanta?
  • Larvin
    #65
    A nácik gyalázzák a csapatot:

    Ne hagyjuk szó nélkül!
  • Grenzjager
    #64
    esélytelen a BL...

    Az MTK lehetséges ellenfelei a BL selejtezőben:

    Glasgow Rangers (skót), Panathinaikosz (görög), FC Basel (svájci), Fenerbahce (török), Anderlecht (belga), Sparta Praha (cseh), Dinamo Kijev (ukrán), Partizan Beograd (szerb), Dinamo Zagreb (horvát), Wisla Kraków (lengyel), Petrzalka (szlovák), Aalborg (svéd), Brann Bergen (norvég), Rapid Wien (osztrák)

    A Dinamo és a Partizan Budapesten, nagyon komoly lenne..
  • Larvin
    #63
    én is ezt mondom

    azért írtam, hogy igazolni kéne (csak így tudnánk talpon maradni a bl-ben)
  • skristof
    #62
    milyen minél több kört? láttad az ellenfeleket a 2. körben? teljesen esélytelen.. várszegi papa meg amúgysem a bl-re megy, hanem h elpasszolja a srácokat külföldre. pénz, pénz, pénz.
  • Larvin
    #61
    Pedig a fiataloknak sem árt, ha minél több kört megyünk a nemzetközi porondon.
  • Matthew Prosac
    #60
    Félek hogy a jelenlegi kerettel nemzetközi porondon ismét súlytalan lesz a csapat és hamar elvérzik..
    Muszáj lenne igazolni minőségi külföldi focistákat (egy-kettőt), de ez ügye a klub profiljába nem fér be.
  • Drizzthsz
    #59
    Grat a bajnoki címhez! Bár a mai meccs nem volt annyira hangulatos valahogy.
  • Csesza
    #58
    0-2 Urbán

    86'
  • Larvin
    #57
    de kár, hogy Pál lövése nem ment be, megérdemelte volna
  • Matthew Prosac
    #56
    50. perc
    0-1 Lambulics, így gyakorlatilag meg is van a bajnokság
  • Larvin
    #55
    Nah a bajnokság úgynézki megvan
  • Larvin
    #54
    Attól kérdezem aki jobban ismeri a fiatalokat: Ki az esélyes arra, hogy betöltse Bori helyét? Szerintem Kulcsár nem az a kifejezett jobboldali középpályás. Nem láttam még, hogy sorozatban adná be a labdákat, mindíg cselez. Meg is értem, mert eredetileg csatár.
  • Larvin
    #53
    Abból a háromból mennyi öngól? :D
  • Drizzthsz
    #52
    Nézem hogy áll az U14, asszem 127-3-as gólarány. Nem lehet rossz évfolyam. :D:D
  • banok
    #51
    5-1 lett a vége.
  • Matthew Prosac
    #50
    Pintér! 2-1!
  • Matthew Prosac
    #49
    1-1 :S
  • Matthew Prosac
    #48
    MTK - Tatabánya 1-0
    [Pollák]
  • Matthew Prosac
    #47
    sajnos az egész ott kezdődik hogy alig van szurkoló.
    így aztán máshonnan kell pénzt termelni, mert bérletekből, jegyekből nem lehet.
    mellesleg azokat a fiatalokat is sok pénz kinevelni az akadémián.
    ha ennek a klubnak is lenne legalább egy 5-6es szurkolótábora, akik a hazai meccseken ott lennének, akkor vonzóbb klub lenne, a saját játékosaik számára is!
  • Larvin
    #46
    Már nagyon rég szurkolok az MTK-nak (mióta feljutottak nb1-be)

    Most kicsit vegyes érzelmeim vannak a tervekkel kapcsolatban.
    Ez most így nagyon szép és jó, hogy a fiatalokat nevelgetjük, de kezd egy kicsit pénzszagú lenni a dolog. Ma ugyanis már külföldre nevelünk. Tehát üzlet az egész. Így soha nem lesz BL szereplő csapatunk, mert amint kinevelünk egy játákostm eladjuk külföldre.
    Elhiszem, hogy sok pénz van ebből, de hol vannak a távlati tervek?
    Új pálya? Sztárjátékosok?
    Már lassan azt látom, hogy malacperselyek szaladgálnak a pályán játékosok helyett. A játékosokban sem látom, hogy különösképpen kötödnének a klubbhoz. Alig várják, hogy elkerüljenek innen.
    Ezekkel a gondokkal a háttérben még a bajnoki cím is keserűbb.
  • LasCar16
    #45
    simaliba.... két éve várom már a bajnoki címet, idén megérdemelnék :) és meg is lesz!
  • Matthew Prosac
    #44
    SOPRONI LIGA, 27. FORDULÓ: NYÍREGYHÁZA-MTK
    SOPRONI LIGA, 28. FORDULÓ: MTK-TATABÁNYA
    SOPRONI LIGA, 29. FORDULÓ: REAC-MTK
    SOPRONI LIGA, 30. FORDULÓ: MTK-SOPRON

    ultrakönnyű sorsolás, még a nyíregy' lesz a legnehezebb meccs, ennél fogva ha nem lesz bajnok a csapat, akkor meg is érdemli.
  • Matthew Prosac
    #43
    nah sry, ez így frissebb azé':
  • Matthew Prosac
    #42
    MTK-Vasas 0-2

    Ebből idén se lesz bajnoki cím ha így folytatják
  • Bereet
    #41
    remélem úgy ahogy van a csapat kivásárolják őket top klubbok
  • hunbasser
    #40
    az nem semmi!
  • Drizzthsz
    #39
    Az MTK fiataljai nyerték meg azt a göteborgi világtornát, amelynek U15-ös korosztályában 192 csapat indult el.
    Juhász Tibor tanítványai sorrendben egy helyi kiscsapatot, majd a brazil Sao Paulót, a dán Alborgot, egy stockholmi iskolát, egy-egy kínai és salvadori együttest, a brazil Botafogót, egy spanyol alakulatot, majd a fináléban egy francia akadémiát legyőzve diadalmaskodtak.
    - A döntő egyetlen gólját szerző Vas Patrikot választották meg a torna legjobbjává, úgyhogy csodálatos tíz napon vagyunk túl. Az összes korosztályt tekintve 1600 csapat érkezett Svédországba, a nyitóünnepségen több mint 50 ezer néző volt jelen - mondta Domonyai László, a kék-fehérek igazgatója, hozzátéve: az egyetlen magyar résztvevő utazási és szállásköltségeit is a szervezők állták.
  • hunbasser
    #38
    hopp,már nem is Várszegi a tulaj? :S ebből látszik,h nem nézek túl sok magyar focit
  • hunbasser
    #37
    segítek:nincs túl sok jobbos zsidó.de ennyi elég is volt polból.

    az MTK mindig is egy közömbös csapat volt nekem,amikor még kisgyerek voltam,akkor azt a hatalmas klub látszatát ébresztette bennem az MTK,pedig nem voltak annyira kiemelkedőek,viszont zsozsójuk mindig volt.

    persze,ha nemzetközi szereplésről van szó,akkor azért csak szorítok nekik,h nyerjenek,elvégre magyar csapatról van szó,de amúgy semmi több.

    egyébként minden csapat példát vehetne az mtk utánpótlás neveléséről,Várszegi rájött,h ha beletesz egy kis pénzt,akkor az később vissza is jön.azt hiszem minden játékosra úgy 8-10 milliót költenek,de 2-3 év múlva meg 500 millióért adják el(persze az árak hufban értendőek)
  • Drizzthsz
    #36
    És a Liverpool után mit szólsz? :-P

    Kiváncsi lennék milyen most az Mtk, de ahol vagyok nincsen sporttv, így nem tudom nézni a fakin bajnokikat. :-(((
    Nameg persze a kedvencem az Újpest is érdekel nagyon, hogy milyen lett, mert tavaly nagyon nem tetszett.