9
  • MrPrise
    #9
    Ilyen oldalaktól spamet is kaptam párat. Pl vistát árulták olcsón meg még egy rakás programot. Az oldal egész profi volt, persze azért gyanús volt, hogy csak letölteni lehet és a licence kérdésről még a faq-ban sem esett szó ;-)
    Online csak megbízható és ismert helyről érdemes venni bármit is...
  • bakagaijin
    #8
    imho telefonon nyomják, minek kimenni. Ha minden igaz akkor kulcsszavakhoz nyomják. Ezt a sales mennyiséget nem én találtam ki, hanem a CEO-ja mondja ebben a műsorban.

    Egyébként van egy vicces cikk a [url=http://blog.wired.com/music/2007/02/riaa_to_launch_.html]Wired-en, miszerint a riaa akar indítani egy elrettentő weboldalt a futó pereiről. Azon filóznak, hogy mivel a weboldal még nem indult be ezért a név-hoster oldala látszik gugli-hirdetésekkel, amely hirdetések közül sok pont olyan mint amit a riaa kritizál. Szóval a riaa vajon ezen logika alapján felelősségre vonja-e saját magát, hiszen az ő tulajdonában álló oldal is reklámozza az illegális tartalmat...
  • aDannyBoy
    #7
    googlenek nem nagyon vannak értékesítői (mármint hirdetés), mert automatizált az egész. Gondolod, ha látsz ilyen kőműves vagy vízvezetékszerelő hirdetéseket, ahhoz kiment egy Google értékesítő? :D

    olyanok vannak, akik a nagy partnereket hajtják, de abból sem annyira sok, mint mérnök/programozó.
  • bakagaijin
    #6
    Hát igen, több értékesítője van mint programozója (ezt a 60 Minutes guglis különszámában mondta az egyik managga-emberük, még a Google Earth megjelenése előtt). Ráadásul N országba ad el hirdetéseket, mivel ez a fő bevételi forrásuk. Vajh a médiatörvény arrafele mit mond? Felelős a megjelenítő újság, tv-csatorna a hirdetésért, amit leközöl? Kétlem...
  • Gerygrey
    #5
    Erre a legjobb példa a Blikkben megjelenő "ismerkedős" hirdetések. Nyílt prostitúció, mégsem tesz ellene senki semmit...
  • Feriboy
    #4
    Az ad fel hirdetést a googleben (pontosabban az adwords program keretében) aki csak akar!! Rengeteg hirdetője van a google-nek, lehetetlenség ellenőrizni az összeset. A google egyáltalán nem támogatja a warezt.
    Egy hirdetési újságban is bárki feladhat hirdetést, aztán ha vmi illegálisat csinál a hirdető akkor se az újságot b@szogatják...
  • silanor
    #3
    A google fele warez tamogatasba sajnos en is beleestem. Egy google ad-en volt hirdetve egy software elado ceg weboldala. Az eredeti arnal kb 15-20%-al arultak olcsobban. De azert elotte beszeltem a megvasarolni kivant software gyartojaval, hogy ez legalis-e. Nah nem az volt :( Majdnem beszopt@m.
  • immovable
    #2
    Muhahaaaa
    WAREZ förevör
  • AranyKéz
    #1
    Mi a büdös kurva istenért támogatná a másolókat? Egy rakat másik helyre lehetne reklámot tenni, a bevételben nem lenne különbség és nem is kockáztatna semmit.

    Egy újabb haszonszerzési próbálkozás a kiadók részéről, nem más.