14488
prostreet
  • Szabi1991
    #1053
    ezzel én is így voltam, beíirtam a topikba hogy nekem még nem szállt el, aztán benéztem a játékban és vmi néger szöke csajjal mentem -végtelen kilóméterrel :O
  • bertino
    #1052
    :DDDDDDDDDDDDd
  • broman191
    #1051
    2 hónap alatt nem ment el 1x sem szóval már nem is fog.:)
  • SLICK
    #1050
    az már kicsit sok :o
    remélem ha kijön végre akkor a mentés gondot is elhártják..
  • bertino
    #1049
    majd el fog, ne izgulj
  • bertino
    #1048
    csak 4 honapja várjuk a patcht
  • SLICK
    #1047
    miért számolták volna fel? :o
  • broman191
    #1046
    Nekem egyszer sem szállt el...szóval itt a kivétel:)
  • bertino
    #1045
    teljesen mind1, hogy originál vagy sem, mert a fájl összetételével van gond, ezért száll el mindenkinek, nincs kivétel
    egyszerűen mindig kell lennie legalább 6 backupnak a mentésről, mert akármikor akármelyik percben elszállhat

    én csak azon csodálkozom, hogy még az ATARI talpon van és nem számolták fel a céget
  • broman191
    #1044
    Nekem nem szállt el a mentés. De nem is volt oridzsinál' a cucc.:)
  • SLICK
    #1043
    Igen TDU ezért is jó még.. Alig várom meglegyen a keretem az új gépre meg az eredeti TDU-ra (remélem ott nem megy el a mentés)
    na mindegy ez nem TDU topik :D


    ha már 2 éve fejlesztik akkor olyan is legyen a Pro street
  • bertino
    #1042
    TDUba már tettek, csak a kormánymozgás olyan irreális, hogy ilyet még nem láttam :D
    mondták is sokan, hogy egyáltalán annak örüljünk, hogy van
    mai világban, végülis igaz
  • broman191
    #1041
    Nekem az "Evo+BMW" képen tűnt fel az "speed limit 55 mph" tábla - már az Underground-okban is benne volt. Igazi klasszikus eleme az NFS-eknek.
    De sok olyan táblát csaptam már ki háromcázzaa'...
  • SLICK
    #1040
    hát igen mindig is hiányoltam a belső nézetet.. :c
  • BigReaper
    #1039
    nekem például hiányzik a replay parancs, illetve a belső nézetnek nagyon tudnék örülni, bár lökhárítóról vezetek, ha szépen meglenne csinálva biztos megpróbálkoznék vele! De ahogy látom rommá lehet majd törni a kocsikat, szintén tetszik, törés utoljára porche -ba volt ha jól emlékszem!!
  • SLICK
    #1038
    De nem értem.. Ha már 2 éve fejlesztik, akkor miért szednek ki olyan dolgokat ami még élvezhetővé tette a játékot? Pl: nekem a free roam bevált (U2-ben a legjobb), tuningolási lehetőség (bár az ebben is lesz, de U2-nél több tuning cuccot rakhatnának bele ezzel az autosculpttal) Drift és Drag az (U1 és U2 időszakból), meg minden más egyéb dolgot visszarakhatnának ami még jóval régebbi részekben megtalálható volt és naggyá tette az Nfs-t...

    Ez lenne az én véleményem ha már ütős gamet akarnak összetákolni...
  • DJ Skyline
    #1037
    hát nem tudom, a kocsikat szerintem átveszik a Carbonból, max kicsit kipofozzák őket, az Autosculpt vagy mi is készen van már, azt is csak fejlesztgetik! az alapok megvannak, nincsenek itt szerintem irtózatos fejlesztések! maximum a környezet, meg a textúrák az újak! na meg a story, amit kb 1 hét alatt kitalálnak és megírnak :D ránézek a mostani képekre semmi újat nem látok a környezeten és a textúrákon kívül! ez persze csak a vélenényem, aztán lehet tök máshogyan van
  • broman191
    #1036
    Miért hazudna...neki nem lesz jobb ha 2 hónap helyett mondjuk 2 évet mond.:)
  • SötétBarom
    #1035
    Jól mondja az arc. Gamespoton fent is van valahol a video ahol nyilatkozik a tag.. Mondjuk attól még h ő azt mondja még lehet kamu :)
  • broman191
    #1034
    2 év az biztos. Egy fejlesztői interjúban hallottam...
  • broman191
    #1033
    Én ezt már egyszer bevetettem, az is hülyeség volt. De akkor még nagyon új voltam errefelé és csak teszteltem a társaságot... Szóval Itt nem Hülyék vannak, de néha megfordul 1-2.
  • SLICK
    #1032
    biztosan nem akkor kezdték fejleszteni.. Ez kicsit butaság :)
  • broman191
    #1031
    ipróbáljaA Pro Street tudtommal 2/2 és fél éve készül, szóval a Most Wanted idején kezdték a fejlesztését. Remélem hogy nem 2 hétig lesz fent a vinyón... TDU-t 2 hét felfedezni...nekem volt legalább 1 hónap vagy több hogy mindent kipróbáljak és felfedezzek.
  • SLICK
    #1030
    Ilyen gyerekes hülyeségeket nem unod még??
    [megint megjelennek a vérpistikék]
  • autoszimulator
    #1029
    Utolsó videóra hívnám fel a figyelmet... Lehet hogy lesz fizika, és nem takonyban kell vezetni? A végén még játszható is lehet :D
  • DJ Skyline
    #1028
    de azt gondolom nem egy évig csinálták, mint mostanság az NFS-t szokás! ha az NFS leszokna az adjunk ki 1 év múlva valamit, és nekiülnének, szánnának rá pár évet, akkor tudnának ütős játékot csinálni! mostaniak sem rosszak (annyira), csak 2 héten belül letörli az ember, nem túl nagy a szavatossága! TDU-t meg 2 hét felfedezni :D sőt, TDU-hoz adnak ki ugye autókat, NFS-t összedobják, oszt vízre bocsájtják, viszlát jövőre! legalább lenne moddolható mint régen, akkor nem csak 2 hétig lenne fent a gépen!
  • bertino
    #1027
    szia
    anyád
  • Yrda
    #1026
    sziasztok
    nekem már megvan a pro street
    torrentről letöltöttem
  • Tigristank
    #1025
    Persze hogy nem te tehetsz róla. Bár azért ellenőrizhetted volna, mielőtt beírod ide.
  • akyyy
    #1024
    nálam a tduban az jött be de nagyon, hogy az egész szinte teljesen valós pálya, ,google mapsal is simán meglelni azokat az utakat, ahol az előbb szenvedtem pár kört:D




  • IMYke2.0.0.0
    #1023
    De én. .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2007 az idei nevem. [Jövőre a '2007' helyén 2008 lesz.]
  • IMYke2.0.0.0
    #1022
    A sok forrás közül egy párat használtam fel a lista összeállításakor...
    Arról, hogy te másképp tudod, nem én tehetek.
  • gabi89
    #1021
    Carbonnak kisebb mint enenk lesz.
    A Celeron meg nem játékra való...
  • broman191
    #1020
    Nekem is P4-em van, de remélem nemsokára hasonlót kommentelhetek a P4-eseknek Core 2 Duo-val.:)
  • bertino
    #1019
    dehogy felel meg
    20db celeron se ér annyit, mint 1 P4
  • skyli991
    #1018
    Egész jó gépigénye van. Asszem megvan az ajánlott :D
    512mb ram, 7600gt , celereon D 3,33ghz (ez megfelel p4 3ghz-nek?)
    Carbonnak nagyobb a gépigénye mint ennek lesz? :)
  • ILLNeo
    #1017
    Mindekettőtöknek igaza van, csak szerintem ebben a vezetési műfajban ugyanúgy szükség lenne egy jatékra mint a sima autóversenyesben a TDU-ra.
    Mert vezetés szempontjából (kormánnyal) még mindig a TDU a király. Az lenne a legfontosabb szerintem, hogy hasonló fizikával szülessen meg a Pro Street is. Hamár a törésbe annyi energiát fektetnek, mint mondjuk a Colin Dirt-ben.

    Szerintem ez is sokat dobna az NFS jővőjén.

    Egyébként meg nem tartana semeddig rakni a játékba egy olyan opciót, amivel kiválaszthatod, hogy arcade or simulation.

    szerintem...
  • broman191
    #1016
    A Carbon egy kicsit "xar" volt nem húzós. Amúgy szerettem...de csak mert tudtam driftelni szinte bármivel vagy 10 millát.:D
  • SLICK
    #1015
    hát legyen 'árkéjd', de ne vigyék túlzásba.. Carbon már nekem is kicsit húzós volt...
  • broman191
    #1014
    Végül is igaz, mivel az NFS mindig is arcade volt és remélem az is lesz. Ha valakinek a szimulátor jön be, akkor inkább válasszon gtr-t vagy tdu-t.