14488
prostreet
  • Szabi1991
    #1093
    itt is így "pattog" a kocsi, pedig ez a valóság..
  • Code92
    #1092
    nem kormánnyal nyomtam, nmekem kényemes volt bill-en is.
  • AntiHero
    #1091
    Legalább ha jó lesz akkor nagyobbat fogok csalódni(jófelé):) és az jóó:D

    Eddigi részekkel az NFS egyre mélyebre ássa magát.
  • AntiHero
    #1090
    Írányotás jó?:D Tipikus billentyűzet játék. Kormány szóba se jöhet
  • broman191
    #1089
    Így van...nem kell már hónapokkal a megjelenés előtt lehúzni a cuccot...a "nesze semmi fogd meg jól" videók és képek alapján.
  • Code92
    #1088
    hozza ez is majd a színvonalat sztem, fizika talén jobb lessz meg a törés, bár az h. egy patkának nekimész, és bullet time-ban repülsz a forgalom felett az már kicsit sok volt nekem a most wantedban :)
    az irányítással nem volt különösebb problkémám eddig 1ik nfs-ben sem, azt jól eltelálták, (bár carbonban kissé gyengus volt az eélőző részekhez képest) a graff az egyre szebb sztem, a kidolgozottsággal sincs bajom.
  • AntiHero
    #1087
    NA de törés akkor is gagyi meg ahogy kocsik repültek néha:S
  • bertino
    #1086
    teljesen felesleges bármilyen konkluziot levonni a játékal kapcsolatban egy 3 perces bemutatobol, mivel nem láttuk azt, aki készítette
    azt, ahogy készítette szal ki tudja milyen trükkök vannak benne...
  • AntiHero
    #1085
    Nem 3 percből. HAnem az eddigi NFS szériákból. Remélem bnagyot fogok csalódni...Remélem..... Ez egy arcade szar volt az NFS Undergorund 2 óta . Az 1 se volt nagy szám.
  • broman191
    #1084
    Ők már biztos játszottak valami kínai-piacos pre-alfa verzióval, amire nyomtattak full-game meg pc-dvd feliratot.
  • broman191
    #1083
    Vannak örök pesszimista emberek. Fogadjuk el...
  • bertino
    #1082
    ja
    ez ugyis szar lesz
    meg ez semmi
    meg ez lofasz

    mindenki, és 3 percből szűrik le

    no comment :D
  • broman191
    #1081
    Látom senki nem hisz a játékban...
  • bertino
    #1080
    nahát és mindezt ebből a 3 percből szűrted le, ugy, hogy a játékkal még nem is játszottál ?
    azért ez igen...
  • AntiHero
    #1079
    A pálya kidolgozotséga szép.
    Grafika szép.
    Kocsik szépek.

    Törés gagyi.
    Fizika gagyi
    Irányitás gagyi lesz.

    Szval szokásos szinvonal:(
  • M@TriX
    #1078
    ha valaki nem akar töltikézni:

    Online player
  • M@TriX
    #1077
    ez szerintem egyszerűen csak a bemutató miatt vezették rá a verdákat... pr-fogás ;)
  • M@TriX
    #1076
    Én nem vártam semmit az új résztől, szóval nekem inkább kellemes csalódás. kicsit az első rész feelingjét hozta nekem

    lehetne jobb is, de az AE-tól nem vártam többet ;) jobb mintha az UG motorra kiadott volna egy újabb "gyöngyszemet" ;)
  • ToCsEk
    #1075
    Ennel a vidónál direkt nincs hang, majd adnak ki oylat is aminek lesz.
    Hát én csak ámultam a vidón, legdurvább az volt amikor elszáltak az ellenfelek de szinte mindig ugyan ott a hegynél. Vajon easy volt vagy hard beállítás? Kiváncsi leszek hogy hardon csinál e majd iylet a gép, vagy majd megint összecsalja magát mint ahogy szokta.
  • ricsa008
    #1074
    ez után a video után szerintetek KB hogy alakul maj a hardwer igény???
  • Smuge
    #1073
    Ez neked NFS ? Már megbocsáss : ez.egy.sz*r . Inkább pont ellenkezőleg , hülyegyerekeket fogják legjobban kiszolgálni . Semmi mást nem kell csinálni mint nyomni a felfele mutato nyilat a billentyüzeten, és mint az idióták menni egyenesen . Komolyan mondom nem hiszem el hogy ilyet mernek még csinálni 2007-ben , pattogó gumiautók , vazelin elbujhat az aszfalt mögött olyan trutyis. Belső nézet? Az minek ugyebár . Erröl a videorol a Lotus c. klasszikus játék jutott eszembe , mert kb azon a szinten van. Grafika ide vagy oda , sajnos édeskevés.
    Egyszerüen nem hiszem el ,komolyan mondom . Erre lenne szüksége az embereknek?
  • Szabi1991
    #1072
    hátha lesz Ford Falcon is
  • DJ Skyline
    #1071
    csak nálam nem volt hang? mondjuk annyira nem győzött meg, de már egy fokkal jobbnak tűnik mint a Carbon! pláne a sivatagos pályának van egy kis régi NFS szaga, végre nem a városban bóklászunk, stb! ha ilyen lesz a grafika, akkor szerintem le is mondok róla már most!
  • Yrda
    #1070
    hát ez nagyon durva 10xer :))
    nagyon tetszik benne az új M3-as BMW :))
  • grebber
    #1069
    Ebben a trailerben csak nekem furcsak hogy még véletlenül sem ment bele előzésekbe meg nehogy nekimenjen valaminek is.
    Lehet nem akarták a törtést/sérülést megmutatni de a végén azért látszik valami mert ugrik a gép.
  • IMYke2.0.0.0
    #1068
    Én azóta nem hiszek ezekben a trailerekben, mióta magam is egy kicsit beleástam magam a filmek vágásába, effektelésébe - a képekről már nem is beszélek, hiszen, mindenki nyomja már a "biztos fotósoppolt" szöveget...
  • Synit HUN
    #1067
    De egy kicsit hagy már :D A remény hal meg utóljára ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #1066
    Sose higgy ezeknek a trailereknek... csak azt hidd el, amit a GÉPEDEN FUTÓ JÁTÉK művel...
  • Synit HUN
    #1065
    EZ IGEN! Na EZ Need for speed! Gyönyörű! És az autók mozgásából ítélve vegre tényleg szakítottak a hülyegyerek kiszolgálására való játék gyártással.
    Ezt most azért nagyon várom.
  • grebber
    #1064
    E3 - Ingame trailer
  • Code92
    #1063
    hát kb v.mi olyasmi.
  • bertino
    #1062
    ja ez olyan: neszesemmifogdmegjol
  • Bucser
    #1061
    Nem tudom volt-e már.

    Nissan GT-R Proto HD
  • broman191
    #1060
    Nem rossz képek, de lehetne valami más autó is rajtuk. Már ideje lenne... Meg nem kellene fotosoppolni'...:)
  • Szabi1991
    #1059
    3 új kép a FAQ ban lévő galériában..
    pl.:
  • tmisi
    #1058
    ja tényleg fasza a fakk-jú
  • saxicola
    #1057
    Szerintem is elég jó lett a FAQ.
  • broman191
    #1056
    Szép lett a F.A.Q., meg az oldal is egész jó.:)
  • Szabi1991
    #1055
    új kinézetett kapott a FAQ..
  • broman191
    #1054
    LOL.