14488
prostreet
  • VRSDM
    #1173
    wmplayer.classic tökéletesen viszi nekem[szin=red]
  • Web mester
    #1172
    Az nekem nem jó...
  • VRSDM
    #1171
    van lejebb link ;) mp4-be van[szin=red]
  • Web mester
    #1170
    Nem tudja valaki honnan lehet letölteni az In-game vidit?
  • theodor
    #1169
    LOL. Csak azért mert kijön egy-két gamma még nem fogom kidobni a DX 9 es kártyámat LOL. Az a hülye aki most vesz DX 10es kártyát. Ez a legnagyobb ökörség. cSak a hülyk csinálják. Fél év és fe annyiért megveszed te láma
  • soulhunter
    #1168
    én összvissz annyi törésmodellt várnék, mint ami MW-ben volt, amikor csak a zsarus küldetések vtak, és zsarukocsikkal kellett teljesiteni 1-1 feladatot...

    nah, érdekes modon a zsarukocsit ripityára szedtem, mégis tört elég látványosan, az igaz,h nem befolyásolta a kocsi teljesitményét :(

    most is csak ennyit szeretnék, csak nem ilyen külön "küldik" miatt, hanem ingame, és nemcsak a "végzetes koccanás video" alatt...


    szvsz ez nem tul nagy elvárás...
  • VRSDM
    #1167
    bizony-bizony, amikor elemelkedik érezhető hogy köze nincs a fickónak a kocsihoz az érkezésnél, az csak pattant, pördült, csúszkált, pár résszel ezelőtt még hidakat repültünk át kikapcsolt monitorral :) hát reméljük hogy valami elkezdődött ott arra messze a jueszéjben, hátha jobb játékokat kapunk [szin=red]
  • akyyy
    #1166
    nem tudja valaki melyiekt vették meg többen? carbont, vagy mw-t?
  • SötétBarom
    #1165
    Jóez.. Nemhogy örülnétek h már nem annyia karbonos sínautós a cucc.. Van egy rész amikor megpördül előtte a cuda, és ahogy elmegy mellette megpöccinti.. Na ott beszitál az autó, lehet látni, hogy megcsúsziK!!! FIZIKA OMG!!! -.-
  • VRSDM
    #1164
    jól átbasztak szvsz nem kevés embert ( ha nem minednkit ) ezzel a füst témával, első teaser kijött, senki sem gondolta volna hogy az nem render füst... hát nem :D
    kellemesen csalódok egyenlőre
    /Bertino - kösz a megerősítést :D de húzd ki a nyelved a seggemből /viccel csak
  • bertino
    #1163
    ez igaz
  • VRSDM
    #1162
    hypeolják a törésmodell-t erre 40centi vastag kaktusz, mint kés a vajon :D aham, az nfs-ben talán ;)
    amúgy örülök, legalább a sivabatag olyan mint a régi nfs-ek ;]
    meg úgy az egész, ez most tetszik...
  • Yrda
    #1161
    bocs
    jav: majd
  • Yrda
    #1160
    szerintem ehhez is meg a többi csili vili játékhoz mjad kell egy 8800 GTX meg legalább 4GB memória :))
  • bertino
    #1159
    számodra... :)
  • Doomista
    #1158
    new movie
  • broman191
    #1157
    Legjobban az jó irányításban nem bízom a videó alapján, olyan Colin DIRT-féle jobbra-balra rángás figyelhető meg...szóval nagyon remélem hogy a kezelhetőség nem lesz hasonó a DIRT-ben tapasztaltakhoz...
  • SimaSuna #1156
    nah megnéztem eme videót..
    következtetésképp ami a videóból lejön..
    autók csillivilli..
    táj és épületek jobban néznek ki..
    nade..az autók fizikája olyan benyomást kelt mint a LASR/Level-R
    játék lenne...ami jó mert viszonylag kisebb gépeken is elfutna(itt nem a GF MX440re v Ati 9200 gondoltam)
    irányítás hát olyan amijen ami az NFS-t jellemzi..

    de várjuk meg a DEMO-t és meglátjuk.
    addig felesleges a találgatás, és az olyan hsz amiben tesó vagy haver vagy apu vagy anyu az EAnál tesztelő vagy programozó.. :D
  • broman191
    #1155
    Gyenge gép...kvadeselire' már nem tellett?:D
  • broman191
    #1154
    Szerintem az igaz?!:D
  • báttyó02
    #1153
    NASA-tol :o)
  • ForzaInter
    #1152
    nekemjobbvan:DDDDDDdd
  • tmisi
    #1151
    Fasza gép. Honnan loptad?
  • báttyó02
    #1150
    hátőő nemtudom mennyire élvezi az az ember a játékot aki minden évben megveszi szinte ugyanazt a játékot 10+ezerért :|
  • gduck
    #1149
    Egyszerűen élvezni kell a játékot és nem kell túlkomplikálni a dolgokat ;) Anno örültem mint majom a farkának amikor pixeles egy kockát irányíthattam :) Pl. a Stunts is egy szuper gém volt...
  • rastaman
    #1148
    mintha futószalagon jönnének a játékok. minden év őszén kijön az új nfs. kicsit más mint az előző, ezért mindenki örül neki mint majom a farkának, pedig ugyan arról szól már az utolsó 4-5 rész...
  • DJ Skyline
    #1147
    én azért még várnék egy tényleges ingame videóra! ez még annyira nem győzött meg!
  • ForzaInter
    #1146
    biztos:\
  • gduck
    #1145
    Váóó... Jó kis játék lesz ez ;)
  • DJ Skyline
    #1144
    inkább a szar NFS részek! ^.^ sry, de Underground óta negatív tendenciát mutat az NFS epizódok minősége, szavatossága! ezzel szerintem sokan egyet értenek azok közül, akik minden résszel játszottak! az U1 egy új lépés volt a szériában, elhagyott a megszokott egzozikus autókkal nyomulok stílussal, és felváltotta az éjszakai hepajkodás a mozgó karácsonyfákkal! az U2 végülis egy potizív lépés volt az U1-hez képest, de az U2 óta ha megnézed semmi újat nem kapsz, csak sztorit, kocsit, környezetet, zenét! de a lényeg nem változik! tuningold fel az autód, és űzd el a helyi Janit a trónról, miközben valami címlaplány terelgeti a sorsodat!
  • báttyó02
    #1143
    jaja a fraps nagyon gáz ebböl a szempontbol
    meg persze szépen lehuzza felvétel közbe az fps számot is
  • báttyó02
    #1142
    hát talán a "eszméletlen durva:D" videó nem jött be mindenkinek nem gondolod h azért?
  • DJ Skyline
    #1141
    ehhh! visszajátszás nem szükséges, ugyan! a legjobb jeleneteket hogyan nézed vissza? vagy non stop megy a fraps, ami egy külön 120 GB-os vinyóra rögzít? ugyanis iszonyatos méretekben vesz fel a fraps! igen is kell replay
  • broman191
    #1140
    Egy kicsit elszaporodtak a rossz vélemények...
  • báttyó02
    #1139
    már megbocsáss,de a fórum nem csak a jó véleményeknek van
  • rastaman
    #1138
    pont ezt akartam írni, de megelőztél. többet vártam én is a töréstől a legelső videó alapján... de ez így egy nagy kamu, beetetés volt az egész ezt nektek, jobb játékot akarunk
  • broman191
    #1137
    Fikázók get out of here!
  • ForzaInter
    #1136
    szvsz egy ezse leszjobb a karbonnál, még szarabb:S
  • báttyó02
    #1135
    hát SZVSZ iszonyat ratyi a video :|
    enyhén vicces mikor pattognak összevissza az autók,mint valami matchbox...bár ez eddig sem állt távol az nfs-töl
    a törés az meg egy nagy nulla,az első lökháritó letörik egy fejreállástól
    a füst meg megint olyan mint valami mesefilmben
    bár mit várok én az ea-töl :) minden évben ugyanazt a szutykot kapjuk amit fél nap alatt kitolunk
  • broman191
    #1134
    vagy de...:)