14488
prostreet
  • VRSDM
    #1213
    hang az nekem sincs, de elindulni nekem is elindul[szin=red]
  • gabi89
    #1212
    Komolyan ettől a képtől kedvet kaptam játszani az NFS 1-el régen annyi toltam vele valamilyen oknál fogva nem volt hangja már xp alatt :D és ment alatta a winamp és szóltak a kedvenc zenéim és azt kell mondjam élvezetesebb volt mint a Carbon és társai..
  • bertino
    #1211
    pfu, arra aztán szükség van...
  • Szabi1991
    #1210
    azt mondták hogy valódi pályákat moddelleznek le :)

    de félek nem lesz hungaroring :S

    viszont tuti magyarul jelenik meg, még a magyar szinkron se lehetetlen :))
  • balcooo
    #1209
    Atyauristen, Kindiak Park derég hallottam már.. az télleg allati jo volt a vonattal ami ment a versenypalya mentén. Minden kanyarját betéve tudtam kb.. Valahogy meg volt a varázsa a zárt pályáknak, pont, mert teljesen más hangulatot árasztott egy Kindiak Park vagy a Redrock Ridge, a sivatagos kiralysag. Remélem pro streetben retroznak egy sort és visszamennek a kötöttpalyas modhoz, viszont azok legyenek mesterien megtervezetett, stilusos palyak. (Amugy sem tom hogy kötnék össze egy freeride vilagban a kikötöt, meg a sivatagot...)
    .

  • Szabi1991
    #1208
    úgy értette, hogy nem a luxus autókkal kell driftelni :P
    hanem ikább AE86,Rx7...

    szal a LP640 es Murcielago nem driftre van,hát mág a R8-as AUDI :)
  • Web mester
    #1207
    Nekem a három, hat jött be. Tök jó volt a háromba az ossztottképernyős verseny, tesómal nyomtuk és mindig döntögetük a kör rekordokat. A hat is bejött ott is jó rendőrüldözések voltak. De útána nem tom a többi rész anyira nem foglalt le... Bár az U2-t kétszer is kijátszotam azok még jók voltak meg a MW is, de nem volt az igazi...
    A PS-be teccik hogy újra lesznek sivatagos pályák azok voltak a kedvenceim. Hát kiváncsian várom, bár nem tom hogy el fog-e menni a gépemen, mert a Carbon se ment el, de valami alapkövetelményt írtak hogy mien lesz, talán elmegy.
  • kuci06
    #1206
    a Wc vs WC Hollywoodban sem volt rossz :D
    Meg Godzilla xD

    tényleg, az még menne xp-n? lehet elő kéne keresnem :D
  • VRSDM
    #1205
    emlékszem az egyre még énis, mikor apám hozta meg warez-ba, és 1héttel később jött mint ígérte, és minden nap mikor jött haza, kérdeztem van e nídfóspíd (kb. 2os lehettem), és nem volt és ott sírtam :]
    aztán legyilkoltam rajta vagy 10yoj-t :]
    kemény volt az biztos, aztán a kettő nem tetszett, maradtam az egynél egészen amig nem jött a 3,az meg eztán még überebb a lett, a 4ről nem is beszélve, a porsche nem jött be szintén, de a többi mind igazán élvezetes játék...

    és hogy nem szereti innen mittoménki (előbb írta) az egzotikus kocsikat? hát valahogy ez az egész arról indult, hogy a luxus-sport kategóriás kocsikkal száguldozás a csodaszép mennyi tájakon, távol a világ zajától, de ahogy érzed, ha már azokat is kiszednék belőle nemtudom mi maradna a nevén kivül NFS benne ... [szin=red]
  • SimaSuna #1204
    annak még tudoma 2 cheatjét.
    hollywood - új pálya
    elnino - el nino autó
    ez még a fejemben van :)
  • SimaSuna #1203
    bertino-tól kaptam meg az 1ső részt..sokáig toltam..a 2, 2se 3...stb végigtoltam..
    legjobban a 3-4 tetszett..
    celtic ruins
    kinidiak park
    bmw m5
    rendőrök
    spice strips
    legnagyobb élmény volt :) mára ezek eltüntek..sajnos..
  • gduck
    #1202
    Akkor is az NFS2SE osztottképernyős "multi": iskolabusz vs. iskolabusz volt a legjobb :P
  • Synit HUN
    #1201
    ÚÚÚÚ Ez de kemény :D Ezt addig toltam amíg ki nem jött a 2. Az itt lévők nagyrész sztem asse tudják hogy mennyivel jobbak voltak a "pre-underground" részek.
  • bertino
    #1200
    ték -.-
  • SötétBarom
    #1199
    ^^
  • Szabi1991
    #1198
    a porsés részben is bennevolt ? :PP
  • Yrda
    #1197
    hát jah
    a replayről nem is beszélve
    az underground 2-ben volt replay azóta se..
    én nagyon hiányolom a replayt, akkor látnám egészében az autót, így meg csak hátulról, meg előlről és ennyi..
  • SötétBarom
    #1196
    Még azt remélem, hogy nem lesz ilyen genny auto reset, mint a DiRTben, ahol ha kirepültem az erdővbe, még mielőtt elértem volna az első fát egy karc nélkül visszapakolt az útra :/
  • VRSDM
    #1195
    a pinballozás nem gáz, láttam már mellettünk pörgő kocsit autópálya melletti gabonásba, és ha 8-10et nem fordult minden tengelye felé akkor egyet sem ... de közben azért törthetne az a kocsi... :S

    szerk: megnéztem a burnout filmet, erről beszéltem, pörög forog, de mégis reális a törés (félig)[szin=red]
  • SötétBarom
    #1194
    Vannak akik tudnak törésmodellt csinálni, anlkül, hogy pinball mode-ra hasonlítana.. Csak ez nem az EA..
  • tonyr #1193
    látátok az uj nfs prostit :P uj wideoját ?
    nekem minden ok benne, CSAK 1 nem: a pinball mod, OMG ne neeeee
  • Alwares
    #1192
    Jajj errre emlékszem, akkoriban padlót fogtam a grafikájától, ott ordíbáltam mindenkinek hogy nézzétek! Ennél szebbet én még nem láttam :D
  • SötétBarom
    #1191
    Ja igen, és 95ben meg tudták oldani a replayt (pedig nem is volt teljesen 3d-s a pálya :D )..
    Dehát ugye a sponsored by Road&Track nem volt véletlen.. Meg az még nem EA volt hanem EoA :D De ez má' egy másik sztori...

    Illetve felhívnám a figyelmet az út jobb oldalán látható táblára ;)
  • SötétBarom
    #1190
    Pf underground 1 óta benne van^^

    Aha jah.. Szerinted itt mi kergeti a suprát?

  • SimaSuna #1189
    nekem tetszik az RX7...még 1 ilyen kinézetü (vad tuti van benne erő)
    + ha megnézed a halálos iram trilógiában az 1&3 részben is benne van..
    és ugye az NFS utcsó részei a "filmről" szóltak..
    nekem a luxus verdák nem tetszettek..gallardo, murcielago
    ezekkel soha nem fox driftelni..míg az Rx7el meg talán..
    de majd november körül megtudjuk mi az igazság..
  • Yrda
    #1188
    reggelt mkinek
    amúgy még azt szeretném mondani, hogy ez az rx7 már nagyon unalmas, már az underground 1 óta benne van azt hiszem..
    nemhogy beleraknának helyette valami mást, mondjuk egy Honda civic 2007 coupe-t vagy valami mást,
    de mindig rx7... a készítők közül valakinek olyan van lehet azért van benne mindig :)
    ti mit gondoltok ?
  • soulhunter
    #1187
    /off

    a hullazsák ebben az országban átlátszo, és nem fekete :P
    néhány országban kék, de az is átlátszo :)

    /on

    megnéztem azota a videot ismét...
    átolvastam ujra pár cikket...

    a video totálra ellentmond a cikkeknek... :(
    minden irásban istenitik,h igy + ugy...
    remélem ez csak pre-alfa video, mer ha ilyen lesz a "2éves munka gyümölcse", akkor az EA nagyon nem tja, mi fán terem az igazi NFS érzés... :(
  • VRSDM
    #1186
    /nekem megy a link amúgy
  • Web mester
    #1185
    Thx!
    Nekem az tünt fel hogy két kocsi mellet is olyan gyorsan elrepesztet. Ez a korábbi NFS-ekbe is elég hülyeség volt. Remélem nem lesz anyira könyü megint a játék...
  • Szabi1991
    #1184
    link
  • Web mester
    #1183
    Nem megy nekem a link.
  • gabi89
    #1182
    Hát az irányítás marhára nem tetszik.Törés se egy GTR2 igaz nem is vártuk de ennél azért jobbat is kitudtak volna hozni...
  • gduck
    #1181
    Igaz, az 220-260 km/ó ... :D
  • VRSDM
    #1180
    nem azt mondom hogy az irányítás a gond, hanem ha 140-160 körül igy elkezdek kacsázni akkor egy nagy fekete zsákban kötök ki a végén :D nem hozom egyenesbe :D
  • gduck
    #1179
    Szuperül néz ki ;)

    "kacsázás": 100% hogy nem kormánnyal irányította, hanem vmi gamepaddal :) Minap próbáltam egy Xbox360-at, hát azzal a joy "gombával" szenvedés autót vezetni ;)
  • VRSDM
    #1178
    új múvi van. ez alatt

    /azért amielőtt elszáll a legelején már elég érdekesen tartja az úton 200-nál sosem kacsázol igy :D és egy olyan ütközéstől nem ennyire kéne törnie? leesik egy spoiler ? keretestül az ablak? :D
    de a füst tényleg csodaszép
    a pici horpadások nagyon szépek, az elemek remegése is jó, de a nagyobb ütközéseknél nincs elég nagy erő, vagyis sérülés irok már itt marhaságot
    nameg 160-nál már folyik a szemem ... közben vezetek már, és 160 az nem ien még belső kamerából sem :S
    fizika nem nagy szám azért, 160nál beleszálni egy másikba, végzetes lenne
    de mindeképp javulás ;]
  • Yrda
    #1177
    én játszani fogok az nfs-el :) akármilyen lesz :)
  • VRSDM
    #1176
    nfs-ben? hát akárhogy nézegetem az nfs most megfogott, a juiced2 trailer-e meg ... még az előd nfs-eknél is kockább irányítás. szappantartó kocsik rulZ ha neked ez kell :D egyel kevesebb leecher lesz legalább :D
  • Yrda
    #1175
    oké lehet túloztam de minimum 1 GB kell
    ajánlott meg 2GB lesz szerintem
    ja Juiced 2 is király lesz :)
    nfs-ben meg lehet csalódni kell megint :(
  • ricsa008
    #1174
    Yrda ha ehhez 4 GB ram kell megeszem a sipkámat sztem még a Crysis-hez se kell maj annyi
    amúgy ez az nfs egy nagy szutyok lesz szerintem akkor már inkább Juiced 2