14488
prostreet
  • cicai
    #1253
    milyen furcsa a grafikája:) De nem rossz
  • broman191
    #1252
    A "Call of Juarez" is nagyon Ati-s, mivel egy 512megás hd2900xt szétszed benne egy 768-as 8800gtx-et... De a Lost Planet körül viszont nagy botrány volt hogy a legjobb Ati karikon is csak diavetített és bugzott...
  • tmisi
    #1251
    Ja, vannak ilyen nvidia- meg ati-optimalizált gamek, de itt tényleg nagy különbség van. Pedig azért vettem nvidiát, mert a gamek nagytöbbsége azt jánlja (megmondom öszíntén én eddig csak a kill.switchben láttam ATI GET IN THE GAME feliratot).
  • VRSDM
    #1250
    7300asomon is botrányosan teljesített, A64 dualcore,3800+al volt meghajtva... ennyit erről
  • tmisi
    #1249
    Hát igen NVIDIA karikon valóban kifogott, ezt nem tudom megerősíteni, mert anno én 9600XT-n játszottam vele.
  • broman191
    #1248
    A Carbon optimalizálása tényleg elég felemásan sült el, mivel még a mai "miniatomerőműveken" is éppenhogy megvan az 50-60 fps max.-on...(nekem 30 is elég lenne:P)
  • VRSDM
    #1247
    helyt adok.
  • SLICK
    #1246
    A Carbont kifejezetten szarul optimalizálták... szvsz a legjobban optimalizált rész a Most wanted volt.
  • broman191
    #1245
    Jaja. Jó szar. A komment.
  • broman191
    #1244
    Nézd meg a srác nevét, azért ilyen nagatív mindig.(bocs):D
  • BIZ0906
    #1243
    Itt minden video fent van.
  • tmisi
    #1242
    Az NFS-eket mindig is jól optimalizálták, szal ez a vista only akkora döfés lenne, mint az SM3 only (v. még nagyobb).
    Bár ha dx10 is lesz, akkor a dx8-cat remélem elfelejtik végre. Azért 10e Ft-os game ne legyen már 2002-es szinten grafikailag...
  • Synit HUN
    #1241
    Miért vagy mindig ilyen negatív? Nekem tetszik a füst is a törés is. Ha majd játszottam vele és nem tér el az előző 4 résztől az élmény akkor már nálam se fog számítani bármit is tud. De addig azért tetszik.
  • báttyó02
    #1240
    hát figy lejön hogy ugyanolyan ratyi matchbox fíling lesz megint,és semi ujitás szinte
    amugy a mondtatod második részére...hát úgy legyen :D
  • broman191
    #1239
    Jó hogy vannak errefelé kétvidejóbólmindenlejön'-féle emberek is. Mindegy... Láttam már nem egyszer hogy az az ember szerette meg a legjobban az "xy" játékot a megjelenése után, amit fikázott egész fejlesztése alatt. Hajrá...:D
  • broman191
    #1238
    Mér'?:D Nagyon jó ott neki.:)
  • báttyó02
    #1237
    éppen az a baj hogy már a videokbol is átjön hogy milyen :(
  • broman191
    #1236
    [egyetért:)]
  • bertino
    #1235
    ezt a Mike seggfejet ki kéne rugni az EAtől
  • Yrda
    #1234
    szerintem addig nem kéne fikázni a game-et míg nem játszott vele senki sem..
  • báttyó02
    #1233
    [egyetért]
  • Szabi1991
    #1232
    sztem az autó állapotát jelzi..
    ha megnézed amikor ép a kocsija akkor nem villog , amikor összevan törve akkor villog , minél jobban összevan törve , annál jobban villog..
  • ToCsEk
    #1231
    Megnéztem ezt a videót, egy kérdés merült fel bennem csak mégpedig az hogy a miért villogot a km/h alja pirosan?
  • broman191
    #1230
    Valamilyen új fícsört' hájpolni' kell mindig, ez van...:)
  • SötétBarom
    #1229
    Ezt má' télleg nem hiszem el, hogy egy autós játék legnagyobb kib*szott újítása a füst!!44 Ez a damage is egy vicc.. Ez az egész nevetséges.

    "Húúúúúú, füst!!!!" omg nagyonnagy :|

    Remélem azér ebben a részben már meg lehet pördülni :D Istenem de szar..
  • Szabi1991
    #1228
    új videó
  • Szabi1991
    #1227
    #1198 ? :)
  • gabi89
    #1226
    Akkor meg
    Imádom azokat az embereket akik mindent bevesznek xD
    Mellesleg SM3.0 szinte biztos kell hozzá vagy ha nem is lesz kötelező akkor is régi kártyákon elég randán fog kinézni.Amúgy meg már egy Gef. 6660-as kari is tudja az SM3-at.
  • ricsa008
    #1225
    hát én is ebbe bízok
    amúgy ha ott folgozna tudnák róla
  • SimaSuna #1224
    xD
    MSNen..

    tán a haverod az EAnál dolgozik??
    ugyanmár..az EA nem hülye hogy csak VISTA-ra adná ki..

    Win XP 32/64 / Vista lesz..
  • ricsa008
    #1223
    remélem xp -n is megy majd
    uhhogy én remélem hogy kamu
  • VRSDM
    #1222
    e3-on már mondták volna biztosan -.-
  • ricsa008
    #1221
    én viszont most ezt kaptam MSN -en:
    az EA jelentése szerint már CSAK WINDOWS VISTÁRA jön ki a PRO STR

    ez remélem nem komoly vagy más is hallot már erről?
  • VRSDM
    #1220
    sztem lesz benne dx9 és 10mód, nem hiszem hogy csak a 10es kártyákra terveznék, az túl nagy kiesés, viszont a 9es kártyákon meg elfelejthetjük ezt a szép volumetric particle füstöt :(
    sm3? könnyen lehet ;]
  • ricsa008
    #1219
    szerintek kell maj hozzá SM 3???
    mer akkor kezdhetek gyűjteni
  • VRSDM
    #1218
    meg volt car showcase, később car compare ... sok kis apróság, mostmeg, van 3csík, a kocsidról ... na szép :D
  • Bucser
    #1217
    kedvenceim akkor is a bemutatófilmek voltak az első részben... Amikor gumitégettek a Dodge Viperrel:) na az jól nézett ki:)
  • Bucser
    #1216
    Fiatalka lehetsz mert az NFS minden részébven volt Mazda RX7 vagy RX8:)
  • SötétBarom
    #1215
    A legnagyobb, hogy amikor váltassz, jobb alul bedob egy kis képet, hogy épp hova pakoltad. Verinájsz kis gém volt..
  • bertino
    #1214
    nekem nem indul el a telepítő se :'(
    ha tudtok vmit ezzel kapcsolatban, vagy vhonnan le lehetne szedni telepítetten, megköszönném :D