14488
prostreet
  • Synit HUN
    #2014
    Nah erről szúrjál egy képet a TDU topikba mert ezt nem hiszem el! Az utolsó szám 100m-t jelent ezt nem tudom vágod-e?
    De a 25000 is nagyon sok. Viszont hihető.
  • kovecses
    #2013
    LOL
  • kovecses
    #2012
    "Eltervezve:"
  • kovecses
    #2011
    257624 Km egészen pontosan, kawasaki motorba!

    1-1 játék alkalmával beteszem kedvenc zenéimet a winamba és addig emgyek még 1200 KM-t nem mentem minimum!
  • gabi89
    #2010
    Fura nekem egy 7600GT-vel ment 1024x768-as felbontáson 4x szűréssel és High-on egyedül a HDR nem volt bekapcsolva és 25-40fps-el elment lazán igaz volt mellé egy Core2 is ami azért sokat számít.Szóval ne mond,hogy a 8800-as karidon nem megy fullon akkor ott nagy baj van a gépeddel vagy a windosal :D
  • DJ Skyline
    #2009
    attól függ mit értünk tuning alatt! ha jól emlékszem az NFS 3-ban lehetett állítani a leszórítóerőt meg ilyeneket, és az NFS 4-ben már külsőleg is átlehetett alakítani! NFS 5-ben is volt! igaz nem olyan szintű mint az Undergroundban, de volt azért
  • BIZ0906
    #2008
    Bezzeg a töri nem megy ilyen jól mi? XD
  • DJ BP
    #2007
    de TDU-ban lehetetlen a 250.... Nagyjából olyan, mintha 1500 órát játszana, ami folyamatos 60 napnyi játék. És ez csak menet közben, kb. 180km/h-ás átlaggal. 25ezer lesz az max...
  • DJ BP
    #2006
    16 év alatt 200e km baromi kevés :)), az csak évi 12 ezer
  • Pepsi Twist
    #2005
    250ezer kilóméter? biztos vagy te ebben? faterom 16 éves Ford Orionjába van 200ezer kilóméter :D nem hiszem hogy pár hónap alatt beleraktál annyit mintha 16 évet kocsikáztál volna :D
  • kovecses
    #2004
    Ha sorba kéne raknom az nfs-eket akkor igy nézne ki:

    01. NFS_9 Most Wanted (2005)
    02. NFS_7 Underground (2003)
    03. NFS_8 Underground 2 (2004)
    04. NFS_5 Porsche Unleashed (2000)
    05. NFS_6 Hot Pursuit 2 (2002)
    06. NFS_2 (1997)
    07. NFS_4 High Stakes (1999)
    08. NFS_3 Hot Pursuit (1998)
    09. NFS_10 Carbon (2006)
    10. NFS_1 (1995)
  • DeathJr
    #2003
    Nem hiszik azt hogy az az első rész viszont az ung-től van tuningolás ami megfogta az embereket...Nekem sepciel teccik nagyon az nfs 3 is.Az első pájáját már csukott szemmel is végignyomta első helyezetre csak annyira sokat vittem a a játékot...
  • kovecses
    #2002
    LOL
  • gduck
    #2001
    De a TDUt és az NFS sorozatot is alázza a jó öreg C64-es mocis játék a: SPEED KING tötyötöytytőőőőő tötötötötötöbrrr


  • kovecses
    #2000
    igazad van, irtam is hogy játékélményre jobb...
  • Szabi1991
    #1999
    azért a tduban több járgány van 1szerre,szebb,és 100x nagyobb a pálya :D
  • Szabi1991
    #1998
    ha figyelnéd a híreket, videókat, tudnád hogy csak az a járgány indul 2 keréken a játékban, ami minimum 800 paci, és nitroval indulsz..
  • kovecses
    #1997
    És a carbonnak nagyobb a gépigénye mint amost wantednek, tehát azon állításod hogy a tdu jobban megy egy adott gépen mint a most wanted , semmi értelme oltári nagy hazugság...
  • kovecses
    #1996
    bizonyoított tény hogy ugyanazon felbontás mellett a Carbon jobban fut mint a TDU, ezen nem is érdemes vitatkozni.

    800*600 Full nem ugyan az mint az 1280*1024 Full pl...

    Nem megbántani akarlak de tudo hogy a TDU még a no traffic hacckel meg a grafikai butító hack-ekkel sem fut jobban mint a carbon!

    Ez tény felesleges hülyítened a népet, ezer meg ezer teszt van róla, meg lehet nézni.

    TDU-nak nagyob a gépigénye (memórai, cpu, gpu) pont!
  • kovecses
    #1995
    I agree

    Játékélményre a TDU a jobb, ez nem kérdés!

    Csak utálom ha lemajmolják az NFS-t mintha nem a legjobban várt és nem a legtöbbet eladott autós játék lenne a világon...

    MInd1
  • Matte
    #1994
    pedig elhiheted......mindegy az előttem szólónak van igaza.
    Nem várok semmit a Pro Streettől, így csak pozitívan csalódhatok.
  • Dante73
    #1993
    Ne is akadj! Felesleges!
    A TDU Nagyon sok szempontból szar, szerintem is. Például, hogyha rádugsz egy usb-s, ffb-s kormányt, élből esik vagy 20-at az FPS, Nincsen terméktámogatás, (patchra kb 5 hónapot kelett várni, Carpack ablakban, indokolatlan fagyások, szervergondok ÁLLANDÓAN... sorolhatnám) stb, stb...
    De a játkélmény, a hatalmas ugratásokkal együtt, (számomra) verhetetlen! Írtad, beletettél vagy 25000km-et valamelyik járgányba, én is. Nemtudom, Te hogy vagy vele, de egyik NFS-be sem tettem enyit bele, összesen...
    Az Nfs-ek legnagyobb baja a rókabőr. Minden évben ugyanazt kapod, minimális változtatással. A TDU legnagyobb baja az atari, még 2-3 hónap hegesztés, és minden idők legjobb autós gamáját rakja össze az Eden! Csak atari, mivel csődközelben van, megvonta a támogatást, és kiadott egy félkész játékot. (Ezért félek előre a TDU2-től, mind1 ki adja ki, és mikor, csak NE atari...)
    A Carbonban egyetértünk. Ami tetszet NFS-ben az a Porshe, U2, MW.
    Porshe nagyon király volt, a maga idejében, (Eden) U2 szabad kóborlás, Tuning. MW szabad kóborlás, éleg nagy mapon, NAPPAL! Üldözések, stb.
    Autós játék, mindkettő. Árkád mindkettő, De a hasonlóság ennyi, TDU, és NFS közt. Így összehasonlitani is felesleges.
    Mindegy. Mivel idén nem várok sokat a Prostreet-től, csak pozitivan tudok csalódni benne. Remélem összejön!

    Dante.

    ui; Bukkanón, nem fekvőrendőrt értek, hanem, valami olyasmit, amiről ugratni lehet, tehát rámpát... Ha arról 120-nál nem repülsz 30 métert, (de inkább többet) akkor ügyes vagy. Márpedig TDU "bukkanói" igencsak rámpaszerüek... (természetesen akkor is túlzott a repülés nagysága, de ez egy ilyen játék. Ebben nem a gumifüst, hanem a repkedés a ficsőr)
  • kovecses
    #1992
    Egy valami van ami nagyon undorító a pro streetben, hogy az autók a gyorsulási versenyeken annyira felemelkednek hogy 2 ember is alájuk férne.

    Voltam már nem egyszer ilyen versenyeken és tényleg vannak olyan autók amik ennyire felmelkednek, de csak 1-2.

    Nem az összes!!!

    Ezt nagyon elbaszták!
  • kovecses
    #1991
    Egy csomó embernek nem ment atdu csak kisegítő megoldásokra, gondolok ilyenre hogy no traffic hack, utról a repedések emg a száldogáló szemetek eltüntetése...

    Igen is a TDU egy optimizálatlan fos mert konzolról irták át és azis marad 1.66 patch ide, vagy oda
  • kovecses
    #1990
    Igen a hibát ott követik el, amugy minden focijátékot utálok, mert baromság. Ezer gombot kell nyomogatni, semmi értelme, menj ki az rúgd a bőrt!
  • kovecses
    #1989
    Hát azt nem hiszem el hogy ha nálad a TDU fullo ment akkor a most wanted nem!

    Mert nálam gond nélkül ment a Most Wanted fullon, a tdu a mai napig nem...

    mind1
  • Matte
    #1988
    Érdekes amiket írsz....

    Nem vagyok se TDU fan, se NFS utáló, mindig kipróbálom az új játékokat, már tizenjópár éve így megy, ami tetszik, azt megveszem.

    Nézegettem a videókat a Pro Streetről, ahogy csordogálnak kifele, ééés, sajnos, egyre inkább lefelé görbül a szám.
    Újabb rókabőr, nincs mese. A füst nagyon szépen ki lett dolgozva. Valamint.....valamint kb. ennyi. Képtelen az EA hangulatos játékot csinálni (a Most Wanted nekem tetszett..... a többi nem igazán U, U2, Carbon). Képtelen lekódolni (tudom hogy nem kis munka, de hát könyörgöm...) egy belső nézetet...

    A TDU optimalizálatlan szar? Hát nézd, a Dirt, az az. Nálam a TDU maxon futott, HDR-el, az alant látható gépen, erre most a Most Wanted képtelen... Sok hiba van a TDU-ban, nem is vitás, de az optimalizáltság nem igazán tartozik ezek közé.

    A Pro Street pedig akadni fog, ebben is biztos vagyok, ráadásul nem dobom hanyadt magam a grafjától. Sajnos (és tényleg őszintén sajnos) úgy látom ez egy újabb lenyúzott rókabőr, egy ötlettelen EA játék...A hibát tán ott követik el, ahol a Fifával....nem kellene minden novemberben kiadni egyet, mert majd egyszer (még nem most) elérnek oda, hogy senki nem fogja venni, csak azért mert EA van a borítón, vagy egy jól csengő név.

    Nézd meg a Konami meg tudta csinálni a next-gen focit PC-re? Az EA nem csinálja...mindegy, nem akarom hosszúra nyújtani.
  • gabi89
    #1987
    Itt mindenkinek a NFS UG a favorit pedig az elötti részek voltak a legjobbak de azokat egyesek nem látták :D van aki azt hiszi,hogy az UG a legelső rész xD
    Ez persze nem neked szól csak most felkaptam a fejem,hogy már hanyadik embernek az UG tetszik jó volt az "új" NFS-ek közül valóban az volt a legjobb meg még az MW de a régiek közül mindegyik veri az UG-t szinte :)
  • kovecses
    #1986
    Ez igaz, de csak 1-2 méter, ami 2-3x sebességnél is max 10-20 méter, de nem 100-200 méter...
  • Skyline
    #1985
    Na az ugratásról annyit,tessék bülni kocsiba,kijönni a pesti útra és a renaul szalon-omw kút közti kis utcvába bemenni,megfordulni,rajt,ha zöld a lámpa.Halál minimális bukkanó állaórajtból a kb 150 méteren 120-140re gyorsulva vastga 1-2 métert repül az autó...Aki nemhiszi próbázza kis nap mint nap erre járok,elég soxor sikerült átérnem így ha siettem,csak óvatosan mert nempicit letud érni a kocsik alja..:)
    Az ugratásokkal inkábbb az a fő baj hogy a széria autók nagy része nem bírja...Ha tetszik ha nem még egy bmw is meg tud nyekenni egy másfél méter magas repüléstől elég komolyan....
  • kovecses
    #1984
    Megint egy nagy TDU fan...

    Inkább nem akadok ki rajta.

    TDU-zok én is nap mint nap, de egyre jobban rájövök hogy mekkor a szar.

    A Kawasakimba belehajtottam már 250ezer kilóméternél is többet, szóval játszok már vele egy ideje.

    Az 1.66-os patch hozott javulást de hibát is, sokszor térképet nézegetve kilép a játék, = no comment!

    Mindegy, az még most is látszik hogy egy optimalizálatlan szar a TDU...

    A fizika egész jó, kivétel a több kilóméteres repülés, mert ez igaz ha tetszik ha nem. Viszont nagyon tetszik hogy mikor motorral száguldassz az aszfalt mennyire befolyásolja a menet tulajdonságokat.

    Felborulni nem lehet.

    Lehet enenk is a hibáit sorolni.

    Az biztos hogy én a carbon-on kívül egyetlen nfs-ben sem csalódtam, mind pont azt adta vissza amit igért.

    A legtöbb emberrel az a baj hogy többet vár ajátéktól mint amit a készítők igérnek, ezeknek az embereknek azt ajánlom irjanak játékot és
    utána kritizáljanak.

    ui.: a TDU-ra nem ezt igérték...
  • offkorz
    #1983
    hányszor leírták már ezt is :-Ccc
  • Dante73
    #1982
    "a kocsi nem repül fél km-t mint a TDU-ban.."
    Hajtottál már 120km/h-val bukkanóra? Bizony repül az a kocsi... (OK, nem 500m-ert, de elég nagyot...) Ráadásul, ha csak 120-al mész rá a bukkanóra, (TDU-ban) valamit rosszul csinálsz... Itt olyan sebességekkel 'repkedsz' amikkel normál életben soha, senki. Ergo, ki tudja, mekkorát repül egy kocsi, 300-nál? Nézz meg egy stunt-videót, amiben kocsikat repülnek át. Ott 60-80 Mph-val mennek. No persze, nem védem agyon a TDU-t, hiszen egy árkád game, és inkább élvezetre hajtanak, nem valósághűségre, de ezt NFS-ektől elvárni is badarság... Tdu fizikájának 1 nagy baja van; nem lehet fejreálitani a kocsikat.
    Nincs az az NFS, ami a közelébe ér!
    Pl ez a gumifüst effekt. Direkt megnéztem pár füstöltetős videót. Hát abszolúte semmi köze a trailerekben látottakhoz...
    De ez mind mellékes, én nem várok sokat ettől az NFS-től sem, az EA idei játékai alapján. MoH;A pl..., de emlithetném a tavalyi Carbont is. Az mekkora fos volt! TELJESEN fantázia, és ötletmentes.
    Ugyanazok a kocsik, ugyanaz a fizika, más pontrendszer, más térkép, más tuning. Egyébként ugyanazt kapjuk évek óta.
    Nagyon remélem, VÉGRE csalódok az NFS-ben, és lessz benne egy két igazi ötlet, újitás, stb....

    Dante.
  • ricsa008
    #1981
    ja láto már
  • ricsa008
    #1980
    ez nem tom volt-e már
  • Szabi1991
    #1979
    a fizika akár egész jó is lehet..
    a kocsi nem repül fél km-t mint a TDU-ban..
    a borulás is egész valósághű, és amikor lement az útról a homokra, hírtelen be is lassult a kocsi, szal én várom, csak induljon el a gépemen :DD


    skyline: nemmind1 az árnyék ?? úgyis ki lesz kapcsolva, hogy legyen 5-10 FPS-ünk XD
  • DJ Skyline
    #1978
    de még meg sem jelent, már bugos! :D most nem azon lovaglok, hogy szöszmösz van a ruhádon, fú nagy kaland! ha már a megjelenés előtt bugos, akkor milyen lesz a full? :S
  • DeathJr
    #1977
    1-et Értek veled.Nem tudom mi de az fogott meg a legjobban.Nem volt az az ökörség hogy össze vissza mész amerre akarsz ahnem faxás kis versenyek amik izgalmasak voltak (persze hard-ba:D) lehet nem volt valami nagy a story-ja de akkor is az a legjobb nfs.Jah meg a retrónál a 3 teccett még nagyon:D
  • saxicola
    #1976
    Szerintem a legjobb rész az NFSU 1.
  • otrosinka
    #1975
    van olyan játék ahol nincs?....................
    ezen kívül azért van még 1 pár............és?
    /mondjuk én speciel ezt nem vettem észre, pedig így már majd kivágja a szemem/