14488
prostreet
  • SLICK
    #2054
    Nónémből vannak nagy durranások :D Gondolj a speed core-ra
  • Dénes é
    #2053
    egy szóval nem mondta hogy szarok, csak hogy neki mindenki más ismeretlen
  • Szabi1991
    #2052
    és ?

    attól még lehet jó zene :P
  • DJ Skyline
    #2051
    Junkie XL-en kívül nekem mindenki noname kategória itt! :|
  • Szabi1991
    #2050
    Frissült a hivatalos oldal..
  • SLICK
    #2049
    az nehezen fog menni, mert eddig kemény 3 zenét találtam meg, azok se jöttek még le :S

    de majd sztem lesz egy normális pack ami volt tavaly is és lehet majd szedni őket
  • Szabi1991
    #2048
    ha találtál párat, becsomizhatod, és adhatsz linket :P
  • SLICK
    #2047
    na ezeket most szépen levadászom netről ^^

    Remélem sok jó techno meg elektro lesz benne -.-
  • sTk01
    #2046
    komoly drift videó thx a linket
  • Szabi1991
    #2045
    új videó..
  • ToCsEk
    #2044
    aki tud az tud...
  • Szabi1991
    #2043
    pont 1xre
  • Szabi1991
    #2042

    (katt a képre..)
  • ToCsEk
    #2041
    soundtrack
  • gabi89
    #2040
    8800GTx-en az még kevés is :D -de komolyan
  • kovecses
    #2039
    Tegnap a TDU ellenében én védtem a legjobban az NFS-t szóval én is köszöntem!
  • kovecses
    #2038
    Igen mert megtaláltam azt amelyik nem volt lezárva.

    nem lehet mindenki olyan okos mint .

    na
  • Synit HUN
    #2037
    Tudom, sokat járok oda. De ettől még van lezárt.
  • VRSDM
    #2036
    beírom hogy "test drive unlimited"
    a 2. találat ez lesz. 20.000 üzivel szóval elég valószinű hogy ez a " nagytémája"

    namost pont ma reggel irta ide hogy nemtalálja. és pont reggel belinkelte odais (oda)

    demind1, minek is jártassama pofám, moderálatlan az egész sg...
  • Synit HUN
    #2035
    Télleg van lezárt TDU topik.
  • VRSDM
    #2034
    mi volt bezárva OFFKIRÁLY?
    a tdu topikba is ugyan így belinkelted... legalább ne falsolj a szemünkbe...

    másrészt, ezmég mindig NFS nem TUD...

    köszöntem.
  • kovecses
    #2033
    Amit találtam TDU topic le volt zárva, szóval benyomom ide OFF-be, bocsesz...

    DJ BP, Synit HUN és Pepsi Twist kérésére ...

  • Szabi1991
    #2032
    Moto Gp 07, szép grafika, minimális gépigény :O
    (nállam 1024x768, minden fullon, 30-40FPS)
  • kovecses
    #2031
    OKsa
  • Pepsi Twist
    #2030
    hallod mehetne 1 SCR a TDU topikba a km-ről (ja és én a valóságba 1 év alatt tettem a kocsimba 16000km-ert... "és én még a WC-re is kocsival járok")
  • bpeti72
    #2029
    Teljesen egyetértek
  • SLICK
    #2028
    mint minden nfs mostanában.. november eleje körül
  • Zzoli05
    #2027
    Hello nem tudja valaki h mikor fog kijonni? Kösz!
  • Lawless #2026
    gondolom ebben a részben se lesz autorádio tuning :(:(:( Underground ebben a legjobb utánna Most wanted a pályában meg a grafban...azt hittem ebbol a 2bol hoznak ki valamit és nem azt a Carbont ami unalmas és elég gyengécske..foleg ha arra gondolok hogy segíthetnek..szetem azt cseszték el legjobban amikor mehetsz szélárnyékban...fuj fuj idiotaság:) reméllem Pro street jobb lesz és JBL-t megint visszarakhatom a Cadillac Escaladambe :):):) de amint láttam a videokat ebben még nagyobb autok se lesznek...és hát az a kétkerekes bemutatooo a Suprátol elég durva....nembaj a lényeg minden torik és 300al nembeszem be a 360fokos kanyart....ble ble errol ennyit :)
  • SLICK
    #2025
    de azért nem kell félreérteni. Szeretem a TDU-t nagyon is, de azért mégse olyan sztár játék, hogy lehessen mivel leoltani az NFS-eket...
  • Szabi1991
    #2024
    OFF:
    nállam MW 1024x768 full graff 60-70 FPS, TDU 1024x768 minimum (kormányal) 10 FPS [szal játszhatatlan szinte], NFS CARBON 1024x768 full graff 30 FPS, nem akad,de a videókban csusznak a hangok XD

    (3,2GHZ-s proci,1 Giga ram, Ati 9600..)
  • kovecses
    #2023
    Pontosan itt az egyetlen igazmondó, aki nem hazudik egy játék kedvéért (tdu)
  • kovecses
    #2022
    Az hogy ez lehetetlen, most wanted nem akadt még senkinek ilyen konfigon, téma lezárva...
  • Szabi1991
    #2021
    valszeg a Nissan GT-R PROTO lesz a boritón :)
    és elméletileg, lesz gyűjtői kiadás...
  • ToCsEk
    #2020
    Lehet már tudni hogy mi lesz a hivatalos DVD borító? ÉS lesz gyűjtői kiadás ebböl is?
  • Synit HUN
    #2019
    Szívemből beszélsz!
  • RedRiot
    #2018
    Nálam a legjobb NFS a Porshce volt eddig. Utána szerintem csak romlott a színvonal, mintha egyre inkább gyerekeknek fejlesztenék őket.

    A Porsche modelljeit időrendben végigpróbálgatni, az más volt. Ínyenc autóbuzik menyországa. Rengeteg modellvariáns, műszerfalak, minden autónak más motorhang. Hangulatos pályák. Kár hogy más márka modelljeivel nem készítettek hasonlót.

    Még az első Underground sem volt rossz, de már kezd kicsit unalmas lenni ez a driftelős, gyorsulásos faszság. És az, hogy ebbe az underground környezetbe Lamborghiniket és Aston Martinokat is bepakolnak, az tényleg teljesen gyerekessé teszi az egészet. Ha drift, akkor 200SX, Silvia, Supra, AE86. Nem Mercedes SLR...
  • SLICK
    #2017
    A régi gépemen a Most Wanted maxon nem akadt egy picit sem.. TDU az meghalt minimum 800x600-on. Carbon meg szaggatott néhány helyen.
  • Bébá70
    #2016
    Tévedsz,megvan mind a két játék és a TDU-t max grafikával akadásmentessen játszom, mig a MW-t ha felrakom max-ra akad.A Carbon megint csak nem akad.És elég jo a configom.C2D E 6600 4 Gb Ram 8800GTS.Akkor most hogy is van?
  • kovecses
    #2015
    persze ne nézz hülyének, látom milyen gyorsan forog, ne idegeljé...

    :D