14488
prostreet
  • tom110
    #2094
    http://rapidshare.com/files/59027639/_isoHunt__Need.For.Speed.Pro.Street.Directors.Edition.rar.1163374.SN.torrent pontosabban ezen!
  • tom110
    #2093
    https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/collectorszone.cgi?savedfiles=1&forbiddenfiles=0 ezzen a linken letölthetitek torrentba!
  • Tigristank
    #2092
    Nem is tudom, nálam a zenék színvonala az Underground után folyamatosan csökkentek, egyre kevesebb szám az, ami tetszik, de azért reménykedek, hogy ezek jobbak lesznek, mint a Carbonban lévők. :S
    Igazából szerintem nem ártana kicsit szüneteltetni ezeket a bemásolt számokat, jó lenne visszatérni a saját gyártmányokhoz, pl. a Hot Pursuitban vagy a Porsche Unleashedben is sok jó zene volt. Arról nem is beszélve, hogy pl. az NFS 3-ban dinamikus zene volt, és ha elkezdtek üldözni a rendőrök, akkor a szám is pörgősebb lett, és ezzel a hangulat is fokozódott. Az sem ártana, hogy a menübe se valami "ordibálás" menjen. :S
    Persze függetlenül attól, hogy milyen lesz a zene, biztosan be fogom szerezni, mégha nem is fogom hallgatni, márcsak azért is, mert az NFS 1-től kezdve az összes megvan, még a showcase alatt szólók is, mert régebben ugye az is volt. :)
  • SötétBarom
    #2091
    Heh, jobban végighallgatva a soundtracket, ez kurva szar :|

    Viszont amik a trailerek alatt mennek..
  • Elveon
    #2090
    A kettő nem ugyanaz!
  • Szabi1991
    #2089
    #2045..
  • Elveon
    #2088
    Új trailer!
  • 12346
    #2087
    hja, csak ezek amilyen minőségben, formában megjelennek, inkább gyerekeknek valók:/ értelmesnek mondható felnőtt féle nem nagyon tudja ezeket élvezni^^
  • otrosinka
    #2086
    hála istennek, legyen még egyszer ennyi.......................
    sőt sose szűnjön a dömping !
  • Slig
    #2085
    Ott a World Racing 2. Szerintem az összes NFS-t kenterbe veri, de a TDU-t is!
  • Lawless #2084
    ki tudja a választ mikor lesz már egy olyan NFS ahol Caddilacbe lehet zenét rakni és ezt élvezni? mert ilyen sportossal már teli van a [email protected] van 10000000is...
  • VRSDM
    #2083
  • bpeti72
    #2082
    nem csak azt néztem
  • DJ Skyline
    #2081
    azért annyira nem hiszem, hogy egyedi lesz az, hogy kitalálnak új stílusokat, post-drum&bass, meg neogothelectro!
  • ZsirosKenyer
    #2080
    talán ne a német verziót nézd, azok PUTÁK!
  • ZsirosKenyer
    #2079
    mondj egy stílust vagy előadót amit te hallgatsz!

    nálam mp3 player-en minimum 10 stílus van mindig rock-tól a dnb-ig.

    Autóban szerintem az a jó track ami progresszív. Ez lehet rock vagy electro is.
  • bpeti72
    #2078
    Miért nem oldják meg úgy mint a TDU ban, olyan zenét raksz bele amilyet akarsz, miért eröltetik ezt a stílust ami sztm sokaknak nem jön be.
  • bpeti72
    #2077
    Neked lehet hogy ütős de én ki nem állhatom az ilyen stílust főleg autózás közben.
  • ZsirosKenyer
    #2076
    na meghallgattam ezeket a track-eket.

    Alapban az együttesek iszonyat ütősek, az új albumokon mindig vannak zsír számok, de amiket ide válogattak azok 15 évvel ezelőtt kezdeti próbálkozásaik voltak, szóval már talán túl olckúl. De még így is rengeteg nagyon jó, játékban biztos nagyon odaillő lesz. Pl önállóan hallgatva az a klaxons szám kicsit fura, de pl. a NoiseBomb organizációban egy verseny előtt nagyon el tudom képzelni, szóval feelingre ott lesz.
  • ZsirosKenyer
    #2075
    szerintem ha ezt megjátszod elveszik az egész hangulat.. Gondolj bele, több 'race organization' lesz, mindegyik egyedi zenei stílussal, meg koncerttel az elején.
  • tmisi
    #2074
    Én csak az UG1-2/MW/Carbont toltam. Ebből az utóbbinak volt sifli zenéje, egyedül a Canyon Duelé jött be.
    Az UG-ban volt néhány jó szám, a MW-é pedig meg kissé egysíkúra sikeredett. Sztem.
  • bpeti72
    #2073
    Nem az van ott hogy cd re is kiadják, a felsorolásban egyáltalán nem szerepel hogy dvd is megjelenik.
  • bpeti72
    #2072
    Sosem szerettem a az NFS zenéit, mindíg kikapcsoltam.
  • SötétBarom
    #2071
    Hát ez a soundtrack elég vérszegény :|
    Remélem fake..

    Van rajt egy-két középszar, néhány vérszar, meg 1-2, amiket szokni kell..



    az a baj, hogy a trendnek nagyon megfelel, épp ezér félek hoty mékse fék! :/
  • tmisi
    #2070
    Pont Amerikában nem lenne pénze a kis júzernek egy (max) 5000Ft-os DVD-ROM-ra??? Már a 3 évvel ezelőtti gépekbe is azt illett tenni, azokon meg már nem is biztos hogy megy a ProStreet. XD
  • Szabi1991
    #2069
    amcsiban állitólag nincs mindenkinek DVD meghajtó a gépében, ezért adják ki CDre is :DD

    nem 1 DVD-n lesz amcsiba, hanem 4 CD-n XD
  • DJ Skyline
    #2068
    maradjunk annyiban, hogy más zenét hallgatok mint te!
  • bpeti72
    #2067
    http://www.ea.com/prostreet/
  • bpeti72
    #2066
    nézd meg a hivatalos oldalt
  • ZsirosKenyer
    #2065
    amúgy ennél szerintem lényegesen több szám lesz.. Minden helyszín egyedi zenei stílus, nem hiszem hogy mindenhol csak 3-4 szám menne loopban
  • ZsirosKenyer
    #2064
    akkor nem elég jó az ízlésed.

    nekem fele megvan [i rule]
  • otrosinka
    #2063
    ki van csukva
  • bpeti72
    #2062
    Lehet ráfér 1 cd re
  • bpeti72
    #2061
    Nem DVD-n fogják kiadni? Verfügbar auf: XBOX 360™, PlayStation3®, PlayStation2™, Wii, Playstation®Portable, Nintendo DS™, PC-CD, Mobile
  • sTk01
    #2060
    kb az lessz, de véletlenül nem tudja valaki az alap NFSPS introja alatt menö zene cimét?elöadoját?
  • DJ Skyline
    #2059
    egyszerű! kikapcsolod a játék zenéit, media player, vagy winamp elindít!
  • sTk01
    #2058
    hát az EA megint ki tett magáért mi ez a "retro" filig soundtrack /és a szám véletlenül sincs benne ami nekem kell/
  • DJ Skyline
    #2057
    jó az oldalon a szavazás, "Az alábbiak közül, melyik rész tetszett eddig a legjobban?" és a többi 6 rész (nem beszámítva az SE kiadásokat), azok a feledés homályába merültek? :\
  • DJ Skyline
    #2056
    ott a pont!

    amúgy mennyire biztos ez a soundtrack? mert tulajdonképp berakták Junkie - More maxiját! :D az originál, és 3 remix, nekem sandít ez kicsit, nem hinném hogy ennyire ötlettelen az EA, hogy nincs már más zene, tegyünk be akkor 4 majdnem ugyan olyat
  • VRSDM
    #2055
    [center]avenged sevenfold
    airbourne
    bloc party
    chromeo
    clutch
    css
    datarock
    digitalism
    dude n nem
    dúné
    foreign island
    klaxons
    MSTRRKRFT
    neon plastic
    peaches
    Smallwhitelight
    the faint
    the horrors
    the rapture
    TV On The Radio
    unkle
    wiley
    yeah yeah yeah
    year long disaster
    yelle

    szerintem ez akkora fék hogy csak na ;) belehallgattok és rájöttök miért mondom