14488
prostreet
  • lee56
    #2254
    Lehet hogy szó szerint értette xD
  • VRSDM
    #2253
    mit üt a 900as cerkád? O.o
  • offkorz
    #2252
    ki viszi el?
    én nem engedném biztos dehisz :-ccc
  • SötétBarom
    #2251
  • DeathJr
    #2250
    Cs all!Rem jó lesz a gama.Kér hogy nem tudom majd élvezni:(ma viszik el a gépem és marad a régi azon meg 100% hogy nem fog menni:(
    Celeron 900mhz 256mb sd gf4mx400.
    Még a minimumot se fogja vinni:( Pedig a proci az erős benne mert a haver 2.4-es sempronját üti de nah.Majd valamikor játszok rajta 1-2 év múlva:D
  • fery02
    #2249
    -.-
  • Szili08
    #2248
    Mizu skacok?
  • bpeti72
    #2247
    .
  • sTk01
    #2246
    ott a pont
  • DJ Skyline
    #2245
    jaj gyerekek ne akadjunk már le ezen! most mit vártok, majd mindenki dicsőíteni fog itt minden márkát? hát persze hogy van olyan akinek nem tetszik a BMW, Peugeot, régi amcsi kocsik, japán kocsik, stb! és ha véleményt mond róla, akkor ennyi! jó az már más, hogy hogyan alkot véleményt róla, "szar", vagy "nekem nem tetszik, mert...", de lépjünk túl szerintem ezen
  • Truck Driver001
    #2244
    Bizonyára jobb mint egy Peugeot.Igaz?
  • BIZ0906
    #2243
    Német autoban a tipikusan egyszerü Mercedest utálom de nem fikázom pedig lenne mit mondani a formájárol (is).
    Na de itt abba is hagyom go Prostreet
  • SLICK
    #2242
    No FLÉM plz htx -.-
  • bpeti72
    #2241
    teljesen összetörtem
  • bpeti72
    #2240
    és semmit sem számít a véleményed az autósvilágban. ebben teljesen igazad van
  • Synit HUN
    #2239
    Ezek szerint csak a lelkedbe tapostam. De télleg nem volt szándékos.
  • Synit HUN
    #2238
    Nem mondtam, hogy számít. De nem vok elfogult mint te.
  • bpeti72
    #2237
    AUTÓS VILAGBBA. ezt a dumát
  • bpeti72
    #2236
    nem is gondoltam hogy számít valamit csak leírtam, de te biztos vcalami nagy autós újságíró lehetsz hogy a tied számít, nem is tudtam hogy az nfs forumos vélemények mennyire szmítanak az Autós Világban
  • bpeti72
    #2235
    jah meg a Lada VFTS
  • Synit HUN
    #2234
    Nem! Csak kiderült rólad hogy beskatujázott vagy és semmit sem számít a véleményed az autósvilágban.
    Remélem nem gázoltam bele a lelki világodba.
  • bpeti72
    #2233
    csak a német autók jönnek be, kivéve a golf. Meg a Lambo. Ezeket a múzeumba való amcsi kocsikat meg ki nem álhatom. remélem nem gázoltam bele senki lelki világába
  • MikX
    #2232
    Jááááj...
    Most belegondoltam...
    Vasalódeszka szárny, tetőbeömlők, de legalább 2, 22" krómfelni, karbon motorháztető, neon!!, ja éshát nonfiguratív matrica az oldalán!!
  • DJ Skyline
    #2231
    szigorúan csak akkor lehet Last V8, ha 0 tuningolási lehetőség lenne rajta! :D most ráraknak ilyen olyan gagyie felniket, meg flip flop, meg vállfa meg karácsonyfadísz! nem nem!
  • Szabi1991
    #2230
    akkor már a 1973 Ford Falcon-se maradhat ki..

    de kira lenne az utsó V8-assal száguldozni
  • Dénes é
    #2229
    csak egy kicsivel maradtam le:)
  • Dénes é
    #2228
    azért annyi nem lesz sztem a végük. ez volt az ami carbonba tetszett hogy egy vmilyen kis autóval már nem lehett lenyomni az slr meg hasonló példányokat
  • MikX
    #2227
    ja, hát ez meg a másik...
    Bár a carbon-ban már annyira nem volt jellemző, dee előtte lévő NFS-ekben mindegyikben utálltam, h végülis tökmind1, h mien autód volt, ha fel volt húzva max-ra, akkor mind egy kis különbséggel, de ugyanúgy ment...
  • Tigristank
    #2226
    Az se lenne rossz, de akkor már 1 Sierra is elférne benne. :D
  • Pepsi Twist
    #2225
    én pl 1 Ford Orion 92-est is szivesen taposnék :D
  • ZsirosKenyer
    #2224
    jaja, 2 futam, megvan a tyunying és már mind2 golf végsebessége 390 kmh lesz ;D
  • MikX
    #2223
    Az igen... Akkor lesz mindkettő...
    Sok értelme nincs mondjuk, maxplusz egy kocsi, amit persze kb 5 perc megcsinálni...
    Mind1, végülis...
  • ToCsEk
    #2222
    akkor tök mind1 gametraileresn nem volt fent és kész máshol meg nem is kerestem.
  • DJ Skyline
    #2221
    nekem sem tetszenek, mondjuk én nem is adok neki hangot! :D
  • Truck Driver001
    #2220
    Hagyd rá..még újrek
  • Tigristank
    #2219
    Én egy Ford Mondeot is szívesen látnék a játékban. :)
  • BIZ0906
    #2218
    Jó nem mondom, hogy szarok a verdák de ha nemtetszik a Francia kocsi akkor huzz a gumiszobába nyavajogni!
  • BIZ0906
    #2217
    Te vagy egy francia verda ellenes szutyok!

    Egy PEUGEOT 406 vagy 407-est örömmel elszorakoztam volna vele, ehelyett a kocka ci amcsiverádk meg a 150éves "szutykok" vannak benne. Nem is lenne baj ha nem lenne több NFS rész.
  • lee56
    #2216
    Háj Def :)
  • Szabi1991
    #2215
    jó minőségű videó :D

    tocsek : 3.-a óta van HD ebből a videóból..