14488
prostreet
  • kovecses
    #2293
    És igen a 9600os szérián minden dx9c-s játék elmegy, de attól még dx9b-t támogat csak hardware-esen, de ha akarod előkeresem a dobozzát egy fénykép erejéig és lefényképezem neked a dx9b logót rajta, de lehet csak a te kedvedért rákeresek a neten ha még egyáltalán fent van...
  • kovecses
    #2292
    Nem kell a kamu, nem a softwares támogatásról van szó. Kérlek nézz utána! DX9b-t támogatott csak hardware-esen! ez tény! pont! amugy saphire 9600pro-m volt és abit siluro 9600xt-m! nem bóvlik! ne akarj kioktatni ha nem értesz hozzá.
  • Gerbill
    #2291
    Akkor te biztos valami szar kártyát vehettél, mert az enyém tudta, minden olyan játékkal tudtam játsszani, aminek a minimum dx9c követelménye volt. A dx10-es kártyák is kompatibilisek az 10.1-el.
  • bpeti72
    #2290
    kérdezd meg az óvonénidet
  • kovecses
    #2289
    Nem tudja, nézz utána! A 9600as széria dx9b kompatibilis a c-ről még nem is hallott, nekem is olyan volt régen, először 9600pro majd 9600xt, manapság már szart sem érnek...
  • offkorz
    #2288
    jaj szegénykém,
  • Dénes é
    #2287
    én azt tudom mondani, hogy "majdnem" mindegy ki lesz, tudok max 3 embert erre a célra(djskyl,slick(de asszem azt mondta hogy nem akar vagy nem tud),és te)

    az meg sztem tény, hogy te mindig berakod, ha van vmi érdemleges dolog és nem szoktál hülyeségeket beszélni
  • Szabi1991
    #2286
    oké, legyél..
    én már 2x válaltam el, meg is szavaztátok, faq-ot is csináltam, "honlapom is van" a játékról, szinte mindent hírt én írok be elsőnek, de mégse lehetek házigazda(nem válaszoltak a moderátorkukacsgponthuról)
  • tonyr #2285
    1000% h fake minden torrent, ami +jelenés elött wan fent...tawaly is igy wolt, idén ill jöwöre is igy lesz
    érdekes nem, h magyar sms-eken nincs fent de torrenten igen...
    szedd ha akarod, de szentem senki ne szedje, me FAKE
  • Dénes é
    #2284
    én be vállalom, ha kell. mindig fent vagyok, folyamat nézem mi a helyzet itt és már lassan tényleg el kéne vki mert ami itt megy az már nagyon szánalmas.
  • Szabi1991
    #2283
    és ki akar házigazda lenni ?
  • DJ BP
    #2282
    1 no comment, 2 hogy vagy képes ilyen írást kiadni kezeid közül? igénytelenségnek is van határa...
  • MikX
    #2281
    Hát sztem ja... pont...
    Épp énis vmi iesmit akartam mondani, mert ami off, meg flém van itt...
  • SLICK
    #2280
    Ez meg még szánalmasabb!!!!!

    Mostmár kell egy értelmes régreg házigazda, kezd kicsit menyét topik lenni, akárcsak a többi NFS.
  • DJ Skyline
    #2279
    fatal error
  • danithe
    #2278
    Amúyg nekem 100 hogy emnni fog a game :D
  • SLICK
    #2277
    Te mindenhol megkérdezed ezt??? Bazz néz meg egy nyomorult gépigényt és vesd vele össze.

    Komolyan mondom SZÁNALMAS! Nc -.-
  • ZsirosKenyer
    #2276
    na jó én kicsit kiveszem fav-ból a topikot majd november elején visszanézek -.-
  • danithe
    #2275
    HellO! Havero mszerint neki emgvan a Pro Strett! Erröl ne mtudtok vlmti? :) esetleg torrent? Láttam a ISOHUNTON h fent van.. 300 leencher és 0 seeder :(
  • Gerbill
    #2274
    Tudja a dx9c-t is. Régebben nekem is az volt. Fullon biztos nem fog rajta menni.
  • tmisi
    #2273
    Szerintem haggyátok a francba. -_-
    Különben meg a cerkák játékra amúgy sem érnek sokat, nekem anno volt C633-asom és egy GF2MX-szel sem vitte pl. a MOHAA-t. Min. 640x480-on is akadt. Sőt pl. az AvP2 is. Fogadok egy PIII 500 vitte volna. Pedig a kártya jó volt akkoriban (2001-2002).
  • Imremagdi
    #2272
    hülye vagy
  • mikiking
    #2272
    Az én gépemen gondoljátok,hogy fog menni fullon ?
  • kovecses
    #2271
    Jó poán fullon persze...

    Eleve a 9600 csak shader 2.0 ráadásul csak a dx9b-t tduja a dx9c-t nem, stb, meg aztán az agyonhúzott cerkád is majd fullon, persze, hogyne...
  • kovecses
    #2270
    Álmodozzál csak nyugodtan...
  • DeathJr
    #2269
    :D
  • MikX
    #2268
    Na ez a proci ügy jól ki lett vesézve...
  • DeathJr
    #2267
    Visszatérve az OFF-hoz. Akkor is ezen a 900MHZ-n csont fullrahúzva 1600*1200-be fogom tolni(a moncsi csak 1024*768-at bír ez is a régi moncsim)XXXXXXXXD
  • DeathJr
    #2266
    A link már volt am...
  • skyli991
    #2265
    Ebben úgy látszik jobb lesz a drift :D Bár eddig is jó volt :)
    Szerintem a carbonban rossz volt hogy kevés drift volt :(
    http://www.gametrailers.com/player/25968.html
  • kovecses
    #2264
    Nekem volt régen egy 1,2 GHz-es cerkám ami megvételtől 1,5 GHz-en ketyegett és állítom az volt életem legstabillabb gépe, soha semmi bajom nem volt vele és a maga idejében minden elment rajta...

    A mostani cerkák hááát no comment
  • Pepsi Twist
    #2263
    nyehehe nekem régebben volt 1.6-os és túlvolt húzva 1.8-ra és én megvoltam vele elégedve míg oda nem ültem a kolega gépéhez ami 3.2ghz :D
  • SötétBarom
    #2262
    A gép amiről írok egy 1.8as cerka (melóban) és mindennél szarabb..
  • kovecses
    #2261
    Dehogy, nehogy bemeséld már, sempron sokkkal szarab volt mindig is mint acerka, főleg azért mert a cerkában van tuning potenciál a sempronban meg semmi...
  • DeathJr
    #2260
    Ez hülyeség. A sempron vamilyen szinten erősebb mint egy cerka. Már láttam 3000mhz-s Cerkának is a teljesítményét meg egy 3000mhz-s Sempron-nak is...És hát szemmel látható volt hogy a sempron erősebb.
    Igasság szerint nem tudom hogy hogy lett összeállítva ez a 900mhz-s cuccom de nagyon gyors(persze 900mhz-hez képpest)
    Az athlon 64 3400+ -ot ami itt vol persze jóval gyorsabb volt:D
  • DeathJr
    #2259
    Hogy mit üt??? Hmmm eddig erősebb volt egy Intel Cerka 1.7-nél egy AMD SEmpron 2.4-nél meg a haverom 1.6-os AMD Duronját odavágta mint állat.
  • DeathJr
    #2258
    A bratyesz viszi vagyis vitte el.
  • fery02
    #2257
    Nem mind1? :) Ez a játék úgyis soká lesz még fenn azon.
  • ricsa008
    #2256
    mi van az NFOrce nál már leassan 4 napja egy betű nem került fel (kivéve fórum)
  • kovecses
    #2255
    HÁt mivel a sempron messze a legszarabb proci ezért egy cerka üti...

    no comment