44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #40820
    Ja...Gólya....mizújsz?

  • Ildooka
    #40819
    köszi :)
  • Gólya #40818
    a tied legalább feltelepíti...a mienk nagy ívben és magasról tesz a telepítésre
    egyszerűen nem tudom, mi lehet vele...

    további problémázásom ezzel kapcsolatban a másik topicban...ha esetleg valaki jár arra, ránézhetne...

  • kem001
    #40817
    2. de jól néz ki. Csak mire indítópanel feltelepíti..
  • whitequeen73
    #40816
    Ezen a linken nézelődj - mióta kijött az új kieg, csupa tengerparti villát töltenek föl. :)
  • Ildooka
    #40815
    Sziasztok. Tudnátok ötletet adni, hol találok berendezett tengerparti családi házat, ami nem az alap bútorokkal van berendezve? :)
  • Gólya #40814
    Joschkaaaaaaaaaaa!!!!!

    Jelentkezz!!!! :DDD

    légyszi

  • Ironman2
    #40813
    Amúgy meg itt mindent megtudhatsz róla:

    http://www.mysims.hu/jatekok/the-sims-3/leszall-az-ej
  • Ironman2
    #40812
    elmegy!
  • Scania20
    #40811
    Valaki játszik a "Leszáll az éj" kiegészítővel?Mondanátok pár véleményt?
  • Joschka
    #40810
    Ja, meg nokedlit pőrkűttel.
  • Joschka
    #40809
    Szerintem pintyér is lesz benne.
  • Ironman2
    #40808
    Akkor lenne az igazi ha mi állítjuk össze benne a menüt napokra lebontva,pl a hét elején valami könnyebb kaját kiirva,és hétvégére jó kis chilis babot lehessen csak enni ott.DDDDD
  • Ironman2
    #40807
    Márcsak a pincér hiányzik! Remélem ma már kirakják a teljes infót
  • Joschka
    #40806
    Vagy a méterárú boltba tévedt be vaéletlenül...
  • Joschka
    #40805
    Hopppácskaaaa!!!!

    Itt van megint egy kép a csütörtökön megjelenő storeból:

    Na, akkor végre össze rittyenthetünk majd valamit a népes (1-2 fős) vendég seregnek a éttermeinkben?!



    (simsvip.com)
  • Joschka
    #40804
    Jó, majd addig legföjjebb nem eszünk...eleget!!!
  • Ironman2
    #40803
    Szegény János egy ledolgozott műszak után,már arra sem volt energiája hogy átöltözzön,és takarót húzzon magára:

  • Ironman2
    #40802
    LOL! Megjött János sim a munkahelyéről,az anyuka még dolgozik javában,a babysitter épp távozásra készül,de egy utolsó pillantást vet a házigazdára.DDD


  • Ironman2
    #40801
    Amúgy érdekes dologra lettem figyelmes,az elöbb kétszer kidobott a játék,mert levettem a fény/árnyékok effektet a beállításokban,visszaraktam közepesre,és most nem dobál ki! Gondolom a játék összeveszik az Nvidia driverrel néha.DD
  • Ironman2
    #40800
    DDDDD

    hát ezek tényleg rondák! bár nálam nem így néznek ki a simek,lehet sokat javítottak rajta,pedig nem használok modot most:




  • whitequeen73
    #40799
    Igaziból azokból is ki lehet hozni emberszabásút custom bőrrel, hajjal, sminkkel, a csúszkákhoz nem nyúlva. Régen játszottam ilyen makeovereset a játék által generált simekkel :)
  • Ironman2
    #40798
    amúgy nem rossz! aranyos a pofija neki! látszik messze van a gyári simsektől! azok olyan csúnyák!
  • whitequeen73
    #40797
    bocs!
  • Ironman2
    #40796
    mekkora kép!
  • whitequeen73
    #40795
    (még tini :) )
  • whitequeen73
    #40794
    Ezen a simen debütál az egyik normális rövid Lapiz-haj :)
  • Ironman2
    #40793
    Elég nagy projectnek fog kinézni,hogy több simguru is dolgozik rajta.Gondolom el is fogják kérni az árát,úgyhogy csütörtökig spóroljatok!!!
  • Ironman2
    #40792
    Az én tabletemen bezzeg nem fut.brrrrr
  • Ironman2
    #40791
    Sims Freeplay-hez érkeznek a szomszédok! (kiegészítő formájában!)

  • Ironman2
    #40790
    A vásárló éppen reklamál! Mutatja a kezével hogy neki mekkorák az igényei!
  • Tcsm
    #40789
    Nem, nem használok semmilyen módot.
  • Joschka
    #40788
    Megint egy újabb talányos kép a csütörtöki store cuccokhoz.



    (simsvip.com)
  • Joschka
    #40787
    Búvárkodom egyet az alkonyati fényben...

  • Joschka
    #40786
    Nálam simán engedi a játék a tetőmedencét építeni.:)

    Ha használsz olyan modot, amelyik nem lett frissítve az 1.55 patchoz akkor könnyen előfordulhat, hogy bekavar ám.



  • Tcsm
    #40785
    Üdv,segítségre lenne szükségem,tetőmedencét akarok csinálni egy hajón de azt írja:a mennyezet túl alacsonyan van.Ilyenkor mit kell tenni?
    A választ előre is köszönöm.
  • kem001
    #40784
    Ez a tipikus "láthatatlan tárgy" hiba.. Nálam ez miatt megbolondulva közlekedtek a konyhában.... De mindegy, kiköltöztem már.
  • Gólya #40783
    az útvonaltervezésük kb. olyan, mint egy óvodás tervezte gps...
  • Era40
    #40782
    én már csak röhögök sok bug miatt..olyan sok baromság van a játékban..csak lesek...a pasit küldöm aludni..erre kimegy a kertbe..és a hálószobafalnál óbégat,hogy nem fér oda az ágyhoz.)))
  • Ironman2
    #40781
    nevetséges! nekem most 3-szor osztott ki 600 boldogságpontot ajándékküldés után! idáig nem úgy volt hogy a napi 5 ajándékküldés után adott 600-at?