44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #42061
    erősen kevered
  • Austin Bailey
    #42060
    az benne az érdekes, hogy az usában a házak nagyjából 80%-a összesen leírható 3 típussal. Az egyik ez a viktoriánus, ami végigvonul a 19. század elejétől egészen a 40-es évekig. A következő nagy csoport az "MCM" házak nagyjából az 50-es évektől (mid century modern), de gyakorlatilag máig ható formakincse van. A harmadik meg a row house, a tűzlétrás, amit minden nagyvárosból ismerünk. Ezen kívül vannak még ilyenek, mint a Miami-i art deco, a kaliforniai mediterrán a keleti parti romantikabeli manshion, vagy a keleti parti tengerparti ház, és ezzel ki is fújt a paletta. (nyilván van még egy csomó egyedi eset és regionális változat, pl San Francisco) Ehhez képest ezek a sötétek összesen nulla olyan házat tudtak összehozni az egész játék több éves történetében, ami érdemben hasonlít ezekre a típusokra, pedig az elsődleges célköuönségük, az usa gyerekei elsősorban ezeknek az ideiái ezekkel a házakkal és életformákkal kapcsolatos. Gyakorlatuilag az egyetemvárosban van egy-két olyan ház, ami hasonlít 20-as évekbeli kertvárosokhoz, meg van egy a sunset valleyben és talán egy a lucky palmsban.
  • Joschka
    #42059
    Keverem a stílusokat!!!!!!
  • Joschka
    #42058
    Értem én, de először azt gondoltam, hogy az egy teljes ház lesz....amúgy nem építek most ilyen házat, mert Gyuri nagyon el van a jelenlegi házaiban....meg készítem neki az új városát is...így néz ki a fő utcája:

  • Joschka
    #42057
    Öcséééém, lesz benne csillogvizsgáló is!!!

  • whitequeen73
    #42056
    bocsánatkérésül :))
  • Joschka
    #42055
    Ez se normális!!! Mióta zabálnak hamburgert - vagy bármi mást - a kísértetek?

  • Austin Bailey
    #42054
    (úgy értem, hogy angliában a viktória korában nem az épült, amit viktoriánusnak neveznek. A viktória kori épületeket egész egyszerűen historistának, eklektikusnak meg klasszicistának meg mondjuk palladiánusnak nevezik, ami az európai kulturtörténettel megfeleltethető)
  • whitequeen73
    #42053
    http://www.thesimsresource.com/downloads/details/category/sims3-sets-objects-construction/title/victorian-style-buildset/id/1047337/
  • Joschka
    #42052
    Húúúúú...Gyurinak építek egy ilyent....a Sims 8-ban!!!!!!!!!

    Amúgy tényleg szép ház!!!!!
  • Austin Bailey
    #42051
    nem akarok én itt kekeckedni, de a viktoriánus az így néz ki



    Szóval őszerintük
    1, ebben a városban mi a viktoriánus
    2, a Harry Potter egyelőre még Angliában van, ahol meg nem is létezik ez a fogalom, mivel egyáltalán nem olyan a beépítési rendszer, mint az usában és nagyon kevés a szabadon álló ház.
  • Joschka
    #42050
    Hehe...kem nem fog bírni magával, ha meglátja, hogy autószalont is nyithat majd!!!
  • Joschka
    #42049
    Ha nem kötözködésből írtad akkor meg minek?
  • Joschka
    #42048
    Na, ne fárasszál engem ilyen nyelvtanos dolgokkal, jó! Anélkül is el vagyok magyarul...egész jól.
  • Ironman2
    #42047
    na ez kész!! végre lehet saját bóóót!!!
  • Austin Bailey
    #42046
    a lefestést egybe írta és az egyben van.
  • Ironman2
    #42045
    LOL.DDD
  • Joschka
    #42044
    Midnight Hollow (Elérhető: 2013.09.27)

    Standard változat:
    2450 SimPoint



    Midnight Hollow komor pompájában te is otthonra találhatsz!

    Fedezz fel egy tájat, ahol nincs más dolgod, mint hogy önmagad légy! Midnight Hollow komor égboltja alatt fénylő csillagokként ragyognak különös lakói. A helybéli csodabogarak megszálltak egy több évszázados viktoriánus várost, és valódi otthont varázsoltak belőle. Vajon milyen élet vár egy olyan településen, ahol az egyéniség és a kreativitás számít a legfőbb értéknek?

    Egy művészeti galéria tulajdonosaként elhozod a városba a kultúrát? Antik bútorokra specializálódott boltot nyitsz, hogy eleganciát lopj a helyi simlakokba? Netán autószalont vezetsz, hogy megmutasd a simeknek, milyen az élet magas oktánszám mellett? Az üzleti lehetőségek végtelenek!

    Prémium tartalom

    Kalmárkirály kollekció



    Üzlet
    A Kalmárkirály kollekcióban mindent megtalálsz, amire csak szükséged lehet a saját boltocskád megnyitásához. Egyszerűen csak helyezd el a portékádat a csomagban található szőnyegekre, árubemutató állványra, falipolcokra vagy parkolóba, és már meg is kötheted életed első üzletét! Határozd meg az árrést, tarts kiárusításokat, vegyél fel és bocsáss el eladókat, és vezess pontos leltárt a napi és összesített értékesítési statisztikáidról! Még a nyitva tartást és a boltod nevét is kiválaszthatod. Elég az olvasgatásból, engedj végre teret a benned munkáló vállalkozó szellemnek!
  • whitequeen73
    #42043
    Becsszó nem kötözködésből, de milyen már, hogy Joschka soha egy igekötőt nem írt egybe az igével, csak mikor pont nem kellett volna?!?!:DDDDDDD

    Mit szívtak a készítők, mikor ezt kitalálták? :D
    A nyúljáratok miatt kell nekem is! Meg a boltozás is aranyos :) Mondjuk én csak mostanában (hogy ment a pánik, hogy vége a 3-as sorozatnak, és holz OFB) tudtam meg, hogy ilyet lehetett a 2-ben :D
  • Joschka
    #42042
    Hát ezt szépen lefestetted!!! De való igaz: Az egész egy nagy katyvasz!!!
  • Austin Bailey
    #42041
    az a durva, hogy ahogy elnézem ennek a városnak a nyúljáratai fognak a legjobban passzolni azokhoz az amerikai kisvárosokhoz, amiket caw-ban csinálnak a játékosok.
    Viszont az szörnyű, hogy az egyik képen ott vagy egy zebramántés nightclubos strici, a másik képen meg egy vintage szakadt csöves kurva, borvirágos arccal, egy punk Tarzan, meg egy diliházi pszichopata az ötvenes évekből, aki vélhetően egy kinyírt kriminálpszichológus szerelésében mászik felfelé a polcon. Egyszerűen nem érte, hogy mit akartak ezzel. Ehhez képest a Monlight Falls egy semmi volt
  • Ironman2
    #42040
    de jó lenne,majd meglássuk!
  • Joschka
    #42039
    Én csak is a boltos rész miatt szerném be, a többi nem kell!
  • Joschka
    #42038
    Dehogyis! Azok samponok meg gumikacsák, papírzsebkendő tartók...szóval, amik már benne vannak a játékban, de árcetli az nincs!
  • Ironman2
    #42037
    hát igen! sokat csalódtunk már!
  • Ironman2
    #42036
    tiszta szégyen már hogy ilyen store városba rakják az OFB lehetőségeit
  • Joschka
    #42035
    No de ezzel az ocsmány körítéssel?...Süket duma, amit mondanak!
  • Ironman2
    #42034
    ott a polcokon mintha már beárazott termékek lennének!! mint a sims2-ben
  • Ironman2
    #42033
    ja,pont én is ezt olvasom,mindjárt becsokizok,azt irják hogy az volt a céljuk hogy létrehozzunk egy saját üzletet:

    http://simsvip.com/2013/09/12/designers-thoughts-establish-shop/

    hát most dobok egy hátast!!!!
  • Joschka
    #42032
    Csak az egyik legyen benne, te!
  • Joschka
    #42031
    Most olvasom, hogy a Harry Chopper filmek ihlették meg Midnight Hollow város készítőit.






    (simsvip.com)
  • Austin Bailey
    #42030
    most mind a kettő bent van. Szélsőséges esetben maximum jön 28 uombi kertész és megeszik egymást
  • Joschka
    #42029
    DDD így jártál!
  • Joschka
    #42028
    Ezt tegnap javítottam még az után, mert észre vettem egy szöveg hibát!
  • Austin Bailey
    #42027
    jól van, rájöttem. Bent maradt a másik
  • Austin Bailey
    #42026
    ez van bent, és még mindig angol nyelvű
  • Joschka
    #42025
    Tessék!

    http://www.sendspace.com/file/hei045

    Cseréld le erre, ezt használom és nálam magyar nyelvű!
  • Austin Bailey
    #42024
    Joschka, nálam továbbra is angol a kertész mód.
  • kem001
    #42023
    Volt pár maradék cuccuk, amit el kell passzolniuk..
  • kem001
    #42022
    Pincét lehet jobb lesz, ha mégis boltnak adom ki? Na majd meglátjuk..DD