44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #42101
    Alapjátékkal és minden megvásárolt kiegészítővel letölthető a Világkészítő eszköz a hivatalos oldalról!
  • Austin Bailey
    #42100
    csak alappal, vagy világutazóval lehet beregisztrálni, ha caw-t akar valaki letölteni
  • Ironman2
    #42099
    Mert nem vagy beregisztrálva eredeti alappal,vagy kiegészítővel.1-et legalább meg kell venned ahhoz hogy le tudd tölteni a CAW-ot
  • dayton
    #42098
    Köszi, de ezzel is az a baj, hogy a sims3.com-ról nem tudom letölteni.Ha jól emlékszem a másik topikban te küldtél egy linket honnan töltsem. A legújabb patch van nekem mégse jó. Azért köszi a segítséget.
  • Joschka
    #42097
    1. Frissítsd a játékodat a legutóbb megjelent aktuális patchra!

    http://patchelj.hu/patch/The_Sims_3_1.57.62_patch

    Ezután töltsd le a Világteremtő aktuális legújabb verzióját.

    http://www.thesims3.com/game/tools/world

    És utána próbáld meg szerkeszteni a játékban.
  • dayton
    #42096
    Sziasztok.Tud valaki segíteni? A sims 3 világteremtőben terveztem egy város alapot(utak, fák, telkek). Az a probléma, hogy amikor a játékban szeretném szerkeszteni azt írja ki "a sims3 működése leállt".Minden kiegészítő meg van a játékhoz a szigetvilágig. Előre köszönöm ha tud valaki segíten.
  • Austin Bailey
    #42095
  • Ironman2
    #42094
    nyugi! az csak disz lesz!
  • Austin Bailey
    #42093
    de jó az a lovacskás körhinta
  • whitequeen73
    #42092
    Most már a gyerekek lába is normálisan nézhet ki.

  • Joschka
    #42091
    Na, ez lenne az!DDD

  • Joschka
    #42090
    Bocsi...nem ezt akartam!
  • Joschka
    #42089
  • Joschka
    #42088
    Na, lesz egy ilyen gyerek rémísztgető dobozból előügró iZÉ is.

  • Joschka
    #42087
    Tessék, ez a mod megakadályozza, hogy az esetleges pasi simeddel valami furcsaságot merényeljenek meg az Üfók!

    Nincs Ufó-s elrablás mod

    http://www.sendspace.com/file/wh0hj3
  • Aragorn831109
    #42086
    Nekem elég sokszor el vitték csóri simemet.
    De aztán szóltak, hogyha nyomok rajta egy resetsimet rablás kezdetén, akkor nem fog összejönni a mocskoknak. :)


  • whitequeen73
    #42085
    #42081
    "Vagy ez hivatalos, csak ugyanúgy titkolni akarták, mint a caw objektumokat"

    erre én
    "nem kérdezte senki [őket]"
  • Austin Bailey
    #42084
    de jófej vagy ezzel a nem kérdezte senkivel. Én azért pofázok kéretlenül is, hogy hátha felmerül valami, ami mást is érdekel. Egyébként jó ezt tudni, köszi szépen. Ezt is át fogom bogarászni hétvégén :)
  • whitequeen73
    #42083
    Fog emitter effects (google)
  • whitequeen73
    #42082
    Ctrl+Shift+click, bocs!
  • whitequeen73
    #42081
    Teljesen hivatalos. Csak nem kérdezte senki. Anno a csobogós tavamhoz is ezt használtam, hogy legyen vízesés.
    itt megnézhető >>>>
  • Austin Bailey
    #42080
    nem tudok rákattintani, mert build modban a kéz jelenik meg és lemásolja a kattintáskor, élő módban meg nem látszik
  • Austin Bailey
    #42079
    úgy érted, hogy játékosok csináltak effekteket is? Vagy ez hivatalos, csak ugyanúgy titkolni akarták, mint a caw objektumokat
  • whitequeen73
    #42078
    De!
  • Austin Bailey
    #42077
    ez nem a moonlight falls városházája átszínezve?
  • whitequeen73
    #42076
    A buydebugban a "Fog emitter" (ködgeneráló; türkiz színű gömb) rengeteg effektet tud. Shift katt rá is, netről levadászni a kívánt kódot, és voilá.
    +városháza itt
  • whitequeen73
    #42075
    Egyelőre ilyen a park. Lesznek még ezenkívül fák. :D

    És ha már úgyis fényképezgetek, a part felől:
  • Austin Bailey
    #42074
    honnan van a galamb, és ez melyik városháza?
  • Austin Bailey
    #42073
    sikerült, köszi :)
  • whitequeen73
    #42072
    és még én aggódtam, hogy túl eklektikus a városom :D :D :D
    Na ezt ihletted Te :p


    A városháza oldala; lehet görkörizni, üldögélni, metrózni meg galambot etetni. Elöl a park még fejlesztés alatt.
  • whitequeen73
    #42071
    Uhhhh hát ez pech :D :D
    Én törölném (testingcheatsenabled true, shift+click, Object->delete it)
  • Austin Bailey
    #42070


    ilyen a helyzete
  • whitequeen73
    #42069
    Nincs hivatalosan a telken belül? Mert akkor kismanccsal is behúzhatod az eszköztárába.
  • Austin Bailey
    #42068
    Mit csináljak, ha van egy mag a telekhatáron, amit a simem nem tud felveni, mert már pont a telken kívül van, viszont kívülről sem tud odamenni, mert ot meg caw kerítés van? Jó lenne, ha valahogy el lehetne tüntetni
  • Austin Bailey
    #42067
    nekem bejönne ez a horrorizé, de én a klasszikus változatát preferálom. Vagyis ne legyen benne pszichopaták meg stricik. Nekem ez így most olyan, mit a berlini Tacheles nevezetű "művészeti központ", aholis az alterek elfogalatak egy kibombázott áruházat a belvárosban, és berendezték az alter művészetük szerint. Például levágták a homlokzati szobrok fejét, telehordták szeméttel, amiket beástak a földbe meg parlagfüvet ültettek, és kitáblázták, mint egy botankuskertben.









    Na ott voltak ilyen arcok, mint ebben a városban



    Egyébként nem volt teljesen szar, amit csináltak, egy csomó rohadt jó tök ügyes dolgot, képeket meg szobrokat is csináltak, és nagyon kedvesek voltak, de ettől függetlenül olyan volt az egész, mint egy posztapoklaiptikus kibuc.



  • Joschka
    #42066
    Brrrrrr...ez a Midnight Hollow olyan komor hely, hogy itt még simként sem lehet jókedvűen, vidáman élni...vagy reggeli madár csicsergésre ébredni, max fagyálló fecske károgásra... ide se költözök be azt tudom!



  • Austin Bailey
    #42065
    amúgy ez a ház éppenséggel simsképes, vagyis megépíthető simsben. Én gyűjtöm az ilyen épületeket, és azokból alakítom ki, amiket aztán építek.
    például:
    a budai Habsburg palota nem simsképes, mert nem elég nagy hozzá a telek és a mansard tetőt sem lehet megcsinálni rendesen (a színezés meg ronda mert csak kísérlet volt)Maximum részeket kiszedni jó





    Ez a viktoriánus ház viszont éppen tök jól megépíthető lenne (kis változtatásokkal). Minden elem megvan hozzá és az arányai is nagyjából stimmelnek



  • Joschka
    #42064
    Nagyon valószínű, hogy én leszek az egyetlen egy szem játékos, aki játszogatni fog ezzel a városommal is.:)
  • Joschka
    #42063
    Nem akartam csak simán lekoppintani Sunlit Tides városát. Meg amúgy is ez kisebb és teljesen sajátosan Joschkás város lesz!DDDDD
  • Joschka
    #42062
    Szeretem a változatosságot!