44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #20839
    Nem, mivel egy egy totális városépítő játék éppen úgy lehet csak ráközelíteni a dolgokra, mint a Sims City Társadalmakban, csak ez a játék sokkal nagyobb méretű!
  • Joschka
    #20838
    Amíg nem jelentik be hivatalosan, addig nem foglalkozom vele.
  • Ironman2
    #20837
    Be lehet ülni a jármüvekbe is?
  • Joschka
    #20836
    Elárulom neked, hogy ez a Cities XL 2012 intrója, mivel a game nekem is meg van!
  • Ironman2
    #20835
    Amúgy itt a videó amit az elöbb mutattak:

  • Ironman2
    #20834
    Miket nem csinálnak,ez tetszik nagyon:

  • lucifer9393
    #20833


    Ne csináld már Iron, h. te ezt elhiszed? :P Anno a 3. résznél is kijöttek ugyanezek a képek, hogy majd ez lesz a 3. rész... csak azért mondom :)
  • Ironman2
    #20832
    Nem látlak
  • lucifer9393
    #20831
    olyan biztos h. kamu, mint hogy itt ülök...
  • Ironman2
    #20830
    Hú bakker! Ez már azért közelebb van a valósághoz.Nézzétek mig nem törlik


  • lucifer9393
    #20829
    nekem szerecsére itt van a fejemben... nem annyra hülyeség ez az iskola
  • Joschka
    #20828
    Végül is nagy SEMMI nem lett. Az lett!!!!
  • Joschka
    #20827
    Az biztos, csak nem volt kedvem előráncigálni a vánkosméretű nagyszótáramat...DDDDDD
  • lucifer9393
    #20826
    google fordító nélkül is bugyutaságokat hordanak össze.... pedig vártam, hogy komolyan fel lesz sorolva, mi az ami NEM lesz...
  • Joschka
    #20825
    Azt gondoltam, hogy ebédidő alatt nem tanultál meg külföldiül...DDDDD
  • Joschka
    #20824
    Nem tudom mi értelme volt ennek a kérdez-felelkenek...
  • Joschka
    #20823
    Hát mongyuk a google ökörfordító alapján ennyit végül is ki tudtunk hámozni belőle, hogy csak szimpla fecsegés az egész és semmi új, konkrét dolog nincs a interjúban...vagy mi ez.
  • lucifer9393
    #20822
    semmi az egész, hülyeségeket beszélnek körbe-körbe. Semmi konkrétat nem mond Bell...
  • Ironman2
    #20821
    DD.Én is úgy olvastam
  • Joschka
    #20820
    ...olyan izésan fordítja, hogy jajjjjjj...DDDD
  • Ironman2
    #20819
    Interjú Ben Bellel

  • Joschka
    #20818
    Küldtem privátot!!!
  • lucifer9393
    #20817
    Nekem is akadozva játszotta le még utoljára a felvételeket, azóta nem próbáltam...fényképezőgép hiányzik nekem nagyon, ott az a sok digitális képkeret, és nem tudok mit tenni beléjük. A Pets trailerben volt egy nagyon jó ötlet, hogy abba a széles digitális képkeretbe bele volt téve egy nő egész alakos fekvő képe. Azóta is azt akarom megcsinálni, csak nincs meg nekem a Világ körül...
  • Joschka
    #20816
    Így van, nekem is bejött nagyon. A valóságban nincsen videókamerám, van viszont egy jó kis digitális fényképezőm....
  • Joschka
    #20815
    Csak hát néhány hónappal ezelőtt volt az, amikor utoljára volt ez az eset. Azóta meg új lakást épített a simem stb. ilyenre nem nagyon volt ideje a nagy építkezések közepette...DDDD
  • kem001
    #20814
    De jó egyébként ez a kamerás dolog benne, meg fényképezőgép is
  • Joschka
    #20813
    Majd meglesem, mert lehet, hogy azóta mióta utoljára vett fel a simem házivideót talán a patchok javítottak a problémán.
  • kem001
    #20812
    Akadozva? Nálam nem akadozott rajta, amikor megnéztem
  • Joschka
    #20811
    A tévéjén játsza le akadozva (diavetítési stílusban) a simemnek, amikor visszanézi a kamerájával felvett házivideóit!
  • Joschka
    #20810
    Figyu kem, a héten nekilátok az esőcsatornáknak, hogy passzoljanak a házakhoz, mert most rendesen műxik a TSR Workshop.
  • kem001
    #20809
    Milyen diavetítőn?:D
  • kem001
    #20808
    Igen, erre gondoltam :D
  • Joschka
    #20807
    Mást nem üzentek...DDD
  • Joschka
    #20806
    DDDDD....D
  • Joschka
    #20805
    Nálam meg diavetítősen játsza le a simemnek a tévéjén a felvett anyagokat a kerrentyű...
  • lucifer9393
    #20804
    kemény
  • Joschka
    #20803
    Kem most nem egy általános videó felvételről beszélt, hanem erről:



    Amikor a játékbeli videókamerát használja, amely a Nemzedékek kiegészítővel jött!!!

  • Joschka
    #20802
    Igen, én is a fraps-ot használom néha a játéknál...
  • Joschka
    #20801
    Aktiválam a szubmultimaszkurális atomszerkezeteket és azé lebegnek azok...
  • Joschka
    #20800
    Igen, az ajtó felettire.

    Na, ezért jó a simsezés...a való életben soha ennyi pénzem nem lesz, mint amennyije a simemnek van...meló nélkül...DDDD