44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #20879
    Köszi megvagyok, csak volt egy kis mellékesem...meg ez a lólapátolás és egyébb melók lefárasztottak...azt szundizgatok...
  • Joschka
    #20878
    Halihó!!!!!
  • Jozsika83
    #20877
    Mindig jön az értesítés e-mailban, ha megjelenik egy kigészítő. Megrendelem és házhoz hozzák. A párom szereti ezt a játékot. A 2-őt is szerette és még az is megvan. Viszont azzal már nrm játszik. Ami gép van ahol játszhat, akkor az csak ez a gép. Így aztán, ha valami gondja van a játékkal, akkor rámhadja.
  • Jozsika83
    #20876
    Igen
  • Ironman2
    #20875
    Na most komolyan.Tényleg eredeti az összes kiegészítőd,meg az alap is?
  • Jozsika83
    #20874
    Igen. Most rakom be a lemezt. A legutólsót kell. Igaz? Ammm. Mi ez? Királyi lakosztály, de megnézem az alapjátékon is.
  • kem001
    #20873
    Mint írtam a játék lemezéről telepítsd fel a support mappában van a directx. Sajnos valamiért allergiás a játék directx-re..
  • Jozsika83
    #20872
    Úúú IRONMAN2

    Nem szoktam a gépen játszani. A párom igen, de ő is csak ezzel a játékkal. Viszont most olvastam, egy külföldi forumon, hogy valoszin a DirectX 11 (ami most a gépemen van) Nem igazán fekszik a The Sims 3-nak. Probálok tölteni egyet a Microsoft oldaláról egy DirectX 9.0c. Ezt kiprobálom.

    Hú milyen sok ember kap ma Sims világot.

    Egyébként köszönöm a tanácsokat.
  • Ironman2
    #20871
    Más játékkal nincs gondod?
  • Jozsika83
    #20870
    Nos a működés most is leállt. Egyszercsak megszünt a videokártya proesszor aktivitás és "A The Sims 3 leállt!". Sajnos. Utánna nézek a DirectX-nek és én is gondoltam már arra, hogy hibás lehet a játék lemeze, de akkor talán fel sem települt volna. Jelenleg 1.29.55.014002-re frissítette a játékot.

    Hopp. Azt hittem, hogy ezt a szöveget már elküldtem, de csak itt maradt. :)

  • Ironman2
    #20869
    Nem,az egy külön program.A mikrofos API-ja
  • kem001
    #20868
    A játék lemezén lévőt próbáld telepíteni
  • Jozsika83
    #20867
    DirectX? Ezt is meg fogom nézni. Bár én ugy tudom, hogy a videokártya driverében alapból benne. Ebben biztos vagyok.
  • Ironman2
    #20866
  • kem001
    #20865
    Egyik ismerősömnél hasonló gondja volt, mint neked. Csak nála első indításnál volt sötét a játék. Bár ott egy egyszerű directx frissítés helyre tette a játékot
  • Jozsika83
    #20864
    Ahhh. Jadd ne bonyolódjak bele. Nem akartalak megsérteni.

    IRONMAN 2 :)
  • Ironman2
    #20863
    Ki az a Kedves Vasember? :)))

    okés.
  • Jozsika83
    #20862
    Kedves Vasember :)

    Ammmm. Probálok reagálni, miközben futtatom a játékot és figyelem a processzor figyelőt és a videokártya Catalyst Controller enteren. Eddig minde oké. Igen a legfrissebb Catalyst Controller van. Olvastam az "olvassd el" aktát. Viszont azt még tüzetesebben nem vizsgáltam meg, hogy a monitor felbontásokra (1280x1024) hogyan reagál. A párom elmondása szerint nem segít a problémán. Nem tudom, de leellenőrzöm. Ez egy jo kiindulási pont. Megnézem mindenképp. A textura láthatóságával nins probléma. Azt én is értem, hogy eltart egy darabig. Ez rendben is van.
  • Ironman2
    #20861
    HOVA TÜNTÉL JOSCHKA?

    Már 2 napja nem irogatsz,még a topikomba se.Remélem nem történt bajod!
  • Ironman2
    #20860
    Ha először játszol egy letöltött várossal, eltarthat egy ideig, míg a simek és a tárgyak textúrája láthatóvá válik. Teljesen normális jelenség, ha a tárgyak fehéren jelennek meg, mielőtt a játék felépítené a textúrájukat.

    Úristen! Ezt most olvastam.Más játéknál ez kb 1 ezred mp alatt megvan.DD
  • Ironman2
    #20859
    Amúgy a Házi kedvenc support mappájában ott van az olvass el fájl.sokat segit:

    * A képernyőméret módosításakor a monitor bizonyos esetekben nem reagál az elvileg támogatott felbontásokra, és fekete vagy torz képet jelenít meg. Ilyen esetekben válts át ablakos módra, majd módosítsd a felbontást és a képernyőfrissítési gyakoriságot kisebb értékekre!
  • Ironman2
    #20858
    Bár én Nvidiás vagyok,de csak ennyit tudok segiteni hoyg menj rá az AMD/ATI oldalára,és töltsd le a legfrisebb Catalyst drivert
  • Ironman2
    #20857
    Catalyst drivert frissitetted? win7-nek alapból szar a videókártya drivere
  • Jozsika83
    #20856
    Kedves fdsag!

    Köszönöm a linket. Probálok utánaolvasni. Én is azt gynítom, hogy a videokártyával lehet a probléma. Nem tudom biztosan.
  • fdsag
    #20855
    A kephost.hu-ra tedd fel a képet, ide csak a linket. Szerintem ha egy idő után jön elő a hiba, az melegedés miatt lesz, azért kellene az Afterburner, hogy a hőmérsékletet lássad, de VRAM hiba is lehet. Itt is kérdezd meg.
  • Jozsika83
    #20854
    Sziasztok!

    Jozsi vagyok és lenne egy problémám a The Sims 3-al kapcsolatban. Gondolom ez senkinek sem újdonság. Fogalmam sincs, hogy jo helyre írok e. Nézzétek el nekem, ha nem, vagy legyetek szivesek küldjetek egy címet ahova továbbíthatom a levelem.

    A közepébe is vágok.
    Nos érdekes, hogy megy 10 peret a játék és minden befeketedik a képernyőn ám a tenger és egyéb tükröződő felületek vörös lesz (már 1000x ugyan nem meglepő módon :)). Készítettem rögzített képet, de nem tudom feltölteni, hisz a többségük nagyobb terjedelmű mint 20 Kbyte.

    Amikor nem így tesz, akkor kilép egy "Az alkalmazás leállt" felirattal. Már tegnap is böngészetm egyéb fórumokon, kül. és belföld, de nem jártam sikerrel. Viszont több helyen is olvastam, hogy talán itt vannak okos emberek, akik tudják orvosolni a problémát. Asztali számítógépemen szeretet volna játszani a párom, de amióta Windows 7 em van 4-5 napja (az XP helyett) azóta nem működik a játék. Bár az XP-én sem volt lenygöző, de legalább ott meg tudtam oldani neki a dolgokat és működött. Eredeti a szoftver minden kiadása az öszes kiegészítő és csomagal együtt. Abszolut fullon menne a jákék, ha nem állna le, vagy sötétedne el. Minden teljes mértékben felhúzva a játék grafikai beállításában. Nincsennek egyedi tartalmak és egyéb a játék teljesen natúr. Nem akadozik, szaggat és stb. Csupán a megjelenítéssel van gond és pár perc után beáll. Mintha a videokártya nem renderelne megfelelően. Viszont nem szeretnék az afterburnerbe nyukálni, hisz egy játék miadt nem akarom lefüstöltetni a gépet. (Egyébként, alkalom adtán itthon végezhető munkákra használom a gépet. Autocadra tökéletes.) Elküldtem a hibajelentést a gyártónak, mint az oprendszer és szoftver gyártójának és a párom regisztrálva van a játék honlapján. Hiába, mert nem kapunk választ. Én már vagy 5-7 órája bajlodok a megoldással, de nem jövök rá. Mindez 80%-éka a forumokon megy, de már belefáradtam és a külön különi 300 oldalon a 20-iknál megunom. Érdekes, hogy nagyrésze, csak veszekedés mintsem a szoftverről szól :). Remélem tul nagy gondot nem okozok senkinek a kérésemmel.

    Egyéb állításokat elvégeztem, mint a játék grafikai beállításokat használva. Rendszerkövetelmények megfeleltetése. XP mód indítás. Program futtatási és javítási teszt, ami elég információhiányos így nem tudom megállapítani, hogy átment e. Valoszínű, hogy nem, hiszen, akkor működne. A lapozofálj méretének növelése, vagy a rendszer beállítás, teljesítmény és adatvégrehalytási opciók a-z-ig sokmindent, de nem tudom megoldani. Az XP-n kiismertem a problémákat, frumokon így nem folyamodtam segítségkéréshez, de így, hogy 5 napja van Win. 7 operációs rendszer amihez még hozzá sem szoktam. Szoval kibabrál velem.

    Engem ugyan nem nagyon érdekel ez a dolog, mert hidegen hagynak a játékok ezen formái, de a kedvesem érdekében és már anyagi kiadásaim voltak az oprendszer, hardver, szoftverek egyéb és a játékkal kapcsolatban, akkor senki ne kérje, hogy rakjam visza az XP-t. Új és nagyobb teljesítményű gébre nem szándékozom kiadni a közeljövőben. Egyébként sem jo már az XP-re a hardverek nagyrészének a frissítése. Pl.: videokártya friss szoftvere már XP-vel nem kompatibilis. Részben ezek miadt is vettem az új Windows 7-et.

    Leírom a renszerem. Jo? :)

    Csupán felhasználói szinten értek a számítógépekhez ezért nem kinevetni, ha hülyeséget írok :).

    Windows-verzió

    Windows 7 Professional (eredeti)
    5 napos így minden a legfrissebb.

    Rendszer

    Minősítés: 5,6
    Proesszor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz 2.40GHz
    Telepített Memoria: 3.00 GB
    Rendszer tipusa: 32 byte-s operációs rendszer

    Videokártya

    AMD

    R5670 MD1GD3 1GB DDR3

    ATI Radeon HD 5670

    Memoria mérete 2303 MB
    Mag órajel 775 MHz DDR3 (ez valoszín, hogy húzható, de nem akarok belenyúlni)
    Memoria órajel 700 MHz (ez is húzható, de nem nyúlok hozzá)
    a hardver talán 3 hónapos. A szoftvere 4 napos frissítésű.

    Azt hiszem ez ma egy alap gép. Gondolom.

    Ha még valami infora lenne szügség akkor azonnal küldöm. Időnként felnézek a forumra, hogy kapok e választ.

    Ja IGEN! A becsületes hősömnek, aki segít nekem a párom felajánl egy hűde nagy és hűde, hűde hatalmas creált várost, illetve világot :). Valoban jol néz ki, én is láttam.

    Az ajándékkal kapcsolatban egy MSN címmel megoldhatjuk. Gondolom :)

    :) Előre is köszönöm.

    A levelet tegnap írtam, de mostanra lett érvéyes a regisztrációm.

    Köszönöm a figyelmet.

    Jozsika
  • lucifer9393
    #20853
    Na olyan fáim nekem is lettek semmiből semmi.... szépek, a Simem udvarába nem tudom elképzelni, de egy fantasy stílusú szabadidőparkba igen :)
  • Gné Era
    #20852
    uh egy pillanatra mintha Tom Cruise hasonmást láttam volna:))
  • Flora2
    #20851
    Én letöltögetés nélkül is fedezek fel új tárgyakat a játékban, amikről nem is tudtam, hogy benne van.
    Például honnan jöttek, melyik kieggel azok a fantázia-fák, amiket az építkezés módban, a fák között találtam; ilyen Alice Csodaországban stílusú fantasy gombafa, mint a mesefilmekben. A Nemzedékekkel? Nekem a Pets nincs meg. Nagyon jól néznek ki egyébként.
    Ugyanígy most fedeztem fel, szintén építkezés módban, a közösségi telkek tárgyai között, hogy nekem van egy benzinnkutam, vagy mim. Szerintem együtt jött valamelyik ingyenes reklám Renault letöltéssel, én meg észre se vettem, hogy nem csak a kocsi jött, hanem egy töltőállomás is. leraktam a városba. :)
  • kem001
    #20850

    Sport & Luxury Pack Letöltés
  • kem001
    #20849
    Igen, az övé
  • lucifer9393
    #20848
    ez még szép is :D
    ezek Fresh prince munkái?
  • kem001
    #20847

    Letöltés
  • Ironman2
    #20846
    Ha jól lesz optimalizálva,akkor nem kell hozzá erőmü
  • lucifer9393
    #20845
    csak legyen gép amin fut :D
  • Ironman2
    #20844
    Nembaj.Úgylátszik egész életemet végig fogja kisérni a Sims
  • Ironman2
    #20843
    Kár hogy nem pletykálnak ki semmit se.Mindig csak a nagy showkon tudunk meg valamit
  • Joschka
    #20842
    Vagy kicsit csúszik és lesz belőle 2018 is...DDDDD
  • Joschka
    #20841
    Mármint a terület, ahol építkezni lehet, és rengeteg az építő elem benne.
  • Ironman2
    #20840
    A dátum azért már hihetőbb 2014 vége