44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #21199
    ha meg az sem megy, akkor van ilyen kód, hogy resetSim -szóköz- (ide a sim teljes neve) és enter.....
  • kem001
    #21198
    Szia. Próbáltál másik ágyat betenni? Próbáld törölni az éjjeli szekrényt mellőle
  • greg benz
    #21197
    Sziasztok!

    Valaki tud segíteni, hogy ilyenkor mi van? Ez az ikon jelenik meg ha elküldöm aludni,és egyszerűen nem hajlandó lefeküdni.. nincs útban semmi, kipróbáltam. Egyszer csak elkezdte ezt csinálni és azóta nem hajlandó aludni



    Köszi
  • kem001
    #21196

    Letöltés
  • kem001
    #21195

    Letöltés
  • Roccio
    #21194
    akárcsak a valóságban
  • Joschka
    #21193
    Hát ehhez külön nicsen módszer...ha bírják egymást, akkor előbb-utóbb összejön, ha meg nem, akkor nem...
  • Pingu
    #21192
    Helló!

    Tudna valaki segíteni? Hogy lehet a Sims3 házi kedvencekben rávenni az álatokat a kölyök nemzésre?
  • Joschka
    #21191
    Grrrr....nem rakta be...
  • Joschka
    #21190
    És még néhány képecske Starlight Shoresról





  • Joschka
    #21189
    Starlight Shores kép a játékból



    Na itt van az a bizonyos (elem)lámpa.



    Íme a színpad a Város fényei kellék cuccokkal.



    Aztán egy másik kellék együttessel tenger alatti világ hozható be díszletnek.



  • Joschka
    #21188
    Ezt a várost ennyien hozták össze?...DDDD

  • Joschka
    #21187
    Ja, ez a város tölthető le:

  • Joschka
    #21186


    Letölthető ITT.
  • Joschka
    #21185
    Hehe...szóval a csajszi lesz belekonvertálva a befőttes üvcsibe...megdörzsölöd, mire a csaj lenyom egy sallert...DDDD
  • Ironman2
    #21184
  • Ironman2
    #21183
    Bréking nyúz:

    Mivel a Sims studio nem talált ötletet,hogy milyen speciális lény legyen a Sims 3 következő kiegészítőjében,ezért Katy Perry elválalta hogy ideiglenesen beugrik majd a dzsinn helyére,így bármikor teljesítheti azt amit kivánunk tőle
  • Coolfire
    #21182
  • Joschka
    #21181
    Vagy tán a JETI?!
  • Joschka
    #21180
    Vagy a Wisky...
  • Joschka
    #21179
    Max a helyijáratról maradtál le...
  • Joschka
    #21178
    Szerintem is az lesz, mivel más lónyról egy szót sem ejtettek egy beszámolóban sem.
  • Joschka
    #21177
    Szopacs!!!... a tiedet rakta a segfej sg. az én írásom helyére...ezért nyávogsz most kéccer!!!
  • Coolfire
    #21176
    Nem a dzsinn lesz a sótájm különleges lénye?
  • Jossua
    #21175
    azt hittem lemaradtam valamiről:)
  • Joschka
    #21174
    Honnét tudnám, csak poénkodtam...DDDDD
  • Joschka
    #21173
  • Jossua
    #21172
    te már tudod h mi lesz az ??
  • Jossua
    #21171
    tudom ép ezt akartam mondani kiirtom a fél város 1-2 nap és jönnek ujjak :)
  • Joschka
    #21170
    Hát ne tudd azt meg, hogy milyen lesz...
  • Joschka
    #21169
    A játék meg úgyis fog mindig vámpír simeket generálni utána is a bosszantásodra...DDDDDD
  • Jossua
    #21168
    jó akkor hagyom a fenébe... Kiváncsi vagyok milyen baromságot ( különleges élőlény) találnak ki a szinpad kieghez....
  • Joschka
    #21167
    Egy lehetőséged azért van: El mész a tudományos laborba (vagy mi a neve) és szerzel olyan szert, ami kigyógyítja a simeket a vámpírságból. Magyarul: átváltoztatja őket normális simé. De ezt egyesével tudod megtnni mindegyikkel....ennyit tudsz tenni, mást nem.
  • Joschka
    #21166
    Hiába is szeretnél ilyen kikapcsolási lehetőség nincs a vámpírokhoz...legfeljebb Vasember javaslatával élve "süsd meg őket"...Ennyi, amit tehetsz...mást nem!
  • Jossua
    #21165
    h küldjem el azokat akik nem én játszok?:)
  • Ironman2
    #21164
    Küldd el őket a tengerpartra napozni egy kicsit.Egyből kiszedi belőlük a vampirizmust! Amúgy nem tudok ilyen módról.
  • Jossua
    #21163
    de kell az az kieg :) nincs valami mod ami kiszedi öket ???
  • Joschka
    #21162
    Starlight Shores Mauzóleum kép!



  • Ironman2
    #21161
    Ne rakd fel a Leszáll az éjt,és nem lesznek vámpírok.Amúgy én meg udvaroltam a csajnak,erre a szemem elött változott át.
  • Ironman2
    #21160
    Éjszakára? DDDD