44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #21522
    De legalább a Riverview ingyé van.
  • Joschka
    #21521
    Hát igazából nem sok mindenre...egy valamire való szett több ezer pontba kerül. Max alsó gatyát meg zoknit lehet ennyiből egy simnek...
  • Ironman2
    #21520
    1000 simpontot adtak.Az mire elég?
  • Ironman2
    #21519
    DDD
  • Joschka
    #21518
    Tegnap az enyém is... a sótájm...
  • Joschka
    #21517
    Engedd meg, hogy elsőként gratuláljak ahhoz, hogy boldog Sims 3 tulajdonos lettél kedves Vasember!!!!
  • Ironman2
    #21516
    Megjött a játékom...juhééééééé
  • Joschka
    #21515
    Elő lehet akkor kotorászni az elfelejtett belső zsebből a "türelem" nevezetű cuccot.... DDDDD

  • Joschka
    #21514
    Hát ez van! Írták is, hogy a bűvésznek, énekesnek stb. utcai melóval lehet csak el kezdeni a pályafutását...mondjuk egy parkan. Jelenleg másik, gyorsabb módja nincsen.
  • Coolfire
    #21513
    Na most kellene Joschka egy kis segítség.Elment a simem a rodeós bárba.Ott lerendeztem neki a tulajjal az énekesi karriert.De hogyan tovább?Míg nem lesz 2-es szintű addig a simeknek énekeljek köszöntőket,és az utcán énekeljek borravalóért?Mert így nagyon nehezen érem el,hogy haknizhassak.:)
    Nincs valami gyorsabb módja?:)
  • kem001
    #21512

    Letöltés
  • Joschka
    #21511
    DDDD...aha
  • Ironman2
    #21510
    ehehehehhhehehhehehehh

    Dj Jocó
  • Ironman2
    #21509
    Miért nem lepődtem meg?
  • Joschka
    #21508
    Hihihi...ez is tök szupcsi benne...hehe

  • Roccio
    #21507
    tök jóóóó ez a sótájm! tetszik :DDDDDDD
  • Joschka
    #21506
    Már bele ugatott...csak valahonnét hátrébbról...DDDD
  • kem001
    #21505
    Végén még a kutya is megugatja DDD
  • Joschka
    #21504
    Na Jossua, így kell ezt, én így nyomatom...DDD

  • Joschka
    #21503
    Ja, csak gyakorol....
  • Jossua
    #21502
    dj pult bárhova lehejezhető !!Lakásba is !! Bár nincs dj jártasság.. legalább is mikor zenél nem szerez jártasságot hozzá....
  • Joschka
    #21501
    Bár lehet a simed lakásában is gyakorolni vele, de ahhoz be kell írni a konzolba a moveobjects on kódot, és akkor bárhová le tehető...elvileg.
  • Joschka
    #21500
    Hát azért, mert azt egy közösségi területen lehet csak használni.

    Te otthon a lakásban szoktál diszkózni, vagy el mész inkább egy szórakozó helyre?
  • Jossua
    #21499
    háát van dj pultom de mégse jön ki höhö...
  • Joschka
    #21498
    Van DJ szakma is, amelyet a sim a számítógépen választhatja ki. Egy DJ pult kell hozzá, melyet a Vásárlás módban a Szórakozás/Vegyes cuccok között lehet meg találni. Ha mégsem lenne ott, akkor nem emlékeztem pontosan rá...DDD
  • Jossua
    #21497
    fiuk ... van DJ szakma is vagy az csak egy plus kis szórakozási lehetöséh ????
    Ha van hol található a hivatás? újság?számitógép?városháza? és mi kell hozzá ??
  • Joschka
    #21496
    Így van!
  • Coolfire
    #21495
    Köszi az infót újfent.:)
    Egyelőre ilyen problémák nem állnak fent.:)))De majd vigyázunk.Úgyis csak topiklakókat fogadok,ők meg figyelmeztetve lesznek,hogy ne CC-s simet küldjenek.És megvárjuk a patchet.
  • Joschka
    #21494
    Úgy is kell ezt a kieget is majd foltozni...akkor meg csinálják meg a közben kiderülő hibákat is már.
  • Roccio
    #21493
    ok ak majd ha megjavul.. ;)
  • Flora2
    #21492
    Vigyázzon, aki felteszi a Showtime-ot és mások sim-jeit akarja fogadni a gépén a SimPorton keresztül. Kiderült, hogy - az ígéretek ellenére - mások simjei áthozzák a gépedre a rajtuk levő custom content tartalmakat, skint, stb. Továbbá ezen felül rámenti a gépedre a vendég sim összes emlékét, képekkel együtt, nem kicsi MB. Tehát aki nem bízik a mások gépéről átjövő tartalomban, az egyelőre ne fogadjon "baráttól" vendégfellépő simet. A hivatalos fórumon már szólt egy SimGuru, hogy dolgoznak a javításon.
    (Ha valaki nem hiszi, kikeresem a linket, csak most lusta vagyok.)
  • Joschka
    #21491
    Csak veled együtt örültem!!!
  • lucifer9393
    #21490
    köszi :D neked pedig boldög nőnapot!
  • Ironman2
    #21489
    Boldog névnapot Lucifer! DD
  • lucifer9393
    #21488
    Kösz a Zoltánok nevében :P
  • Gné Era
    #21487
    és keményen.)DD
    meg a lova is:)DD
  • Ironman2
    #21486
    Pedig az még mindig mereven áll!
  • Ironman2
    #21485
  • Gné Era
    #21484
    még a Kossuth szobortól is:)DDD
  • Gné Era
    #21483
    lököttDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD