44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #23609
    hát..akkor nem tudok rá mit mondani..próbáld meg,költözz másik városba.házzal,berendezéssel együtt is lehet.
  • kem001
    #23608
    Akkor a te melled? Na jó, ne offoljunk, mert Coolfire megver..DD
  • Bal0924
    #23607
    Én sem találtam meg, de a legfrissebb van fenn...
  • Gné Era
    #23606
    ..ezt magamnak küldöm:))
  • Gné Era
    #23605
    különben se mellezzél annyira:)) még hogy mellesleg..
  • Gné Era
    #23604
    én megtaláltam:))
  • Gné Era
    #23603
    bocs akkor 1.33-as..DD
  • kem001
    #23602
    Pedig a bin mappában ott van. Mellesleg 1.33-as a legfrissebb verzió
  • Gné Era
    #23601
    játékmappában én nem találok olyat..most én is azt keresem:))
  • Gné Era
    #23600
    1.34-es azt hiszem a legfrissebb. valami szuper patch
  • kem001
    #23599
    Indítópanelbe, vagy a játék mappában keress skuvesion fájlt
  • Bal0924
    #23598
    Szerintem a legfrissebb van..
    Hol tudom megnézni a legfrissebb verziót? (Nem az indító pultban. a neten hol)
  • Gné Era
    #23597
    Ott felül a menüben találsz olyat ,hogy FAQ,ott megtalálod az összes mini image-t..
  • mtszk
    #23596
    "Vár a szimpadhoz"

    te jó ég...
  • kem001
    #23595
    Warez topikba fáradj át, oda való téma ez
  • ronso
    #23594
    Sziasztok a Vár a szimpadhoz keresnék Mini image-t,van esetleg? gamecopyn nem találtam...
  • mtszk
    #23593
    Hello Iron!

    Most nézem csak, ez valami álomszép. A magam részéről letöltöttem, és biztosan ki fogom próbálni. El sem tudom képzelni, mennyi munkád lehetett vele...
  • Gné Era
    #23592
    egy próbát megér azért..frissítésed fent van?? a legújabb??
  • Bal0924
    #23591
    Kár érte..
  • Gné Era
    #23590
    szerintem nem..
  • Gné Era
    #23589
    nem..
  • Bal0924
    #23588
    Ha újra rakom a játékot, az megoldaná?
  • Gné Era
    #23587
    ott felül van a warez topik..ott tudnak segíteni neked..
  • inuja123456
    #23586
    Sziasztok !

    Van egy olyan gondom a játékkal, hogy mikor betöltöm majd utána kiírja, hogy Nem vagyunk benne biztosak hogy a terméket amit használsz legális " vagy valami ilyesmi" és ha rámegyek az okra akkor kilép a játék !

    tudtok nekem ebben segíteni ?
  • Gné Era
    #23585
    Szuper lett!!!
  • kem001
    #23584
    Saját házamat lementem, és szerintem ás is költözök. Egy kérdés, megmaradnak vajon az elkezdett Francia utazás kalandjai, vagy teljesen elölről kell kezdenem?
  • Ironman2
    #23583
    Én most elmegyek lepihenni,majd jelezzétek hogy milyen.Én örülnék is ha bővitnétek majd.Képeket azért hozzatok!
  • Ironman2
    #23582
  • kem001
    #23581
    Nagyon szép lett, köszönjük, hogy megosztottad velünk. Ki is próbálom
  • Ironman2
    #23580
    Elkészültem a városommal,neve:Ironland







    Simán telepithető ha a downloads mappába bemásoljuk,és a launcherrel feltelepitjük.Ha valami hibát találtok,akkor privátban irjátok meg!

    IRONLAND LETÖLTÉS

    (megjegyzés:a játékban szebben fog kinézni,mivel nálam most le van butitva a grafika,és úgy mentettem ki a képeket)
  • Gné Era
    #23579
    basszus..:)DD az a nő a reménybeli partnere:))
  • kem001
    #23578
    Inkább szakíts vele, egyszerűbb :DD
  • Gné Era
    #23577
    uh ne is mondd..simgyerek a szalagavatóbálon,szerelembe esett..meghívta a csajt..hát édes istenem..muhar egér kutya valaga hozzá képest:)) küldhetem plasztikai műtétre.
  • kem001
    #23576
    Mellesleg még mindig semmi ideje nincs sim-emnek magánéletre énekesi karrier mellett.. Legjobb lesz, ha készítek neki egy bombázót hehe
  • kem001
    #23575
    Nálam még csak 1 lesifotós van, bár még csak 3. csillagnál tartok. De a kaput még nem zártam be a postás miatt
  • Gné Era
    #23574
    Rohadt lesifotósok. Be van zárva a házam meg kerítéssel körbe van kerítve. Simem áthívott valakit,ki kellett nyitnom a kerítésajtót. Sok rohadt lesifotós beözönlött. Ráadásul nincs olyan opció,hogy kérje meg,hogy távozzon. Basszus,ordibálnom kellett a nővel,és még utána fel is pofoztam. Úgy volt hajlandó kivonszolni a dagadt seggét a telkemről:))
  • Gné Era
    #23573
    Én építettem egy házat magamnak.. Abban laknak a simjeim..Ha gyors fokozatra kapcsolok,nekem működik.. A lányom simán beköltözött egy házba a városban. Neki a gyors fokozat nem nagyon működik és akadozik is.Szerintetek megoldódik a probléma ,ha épít egy házat magának és átköltözik oda??
  • Ironman2
    #23572
    DDD
  • Joschka
    #23571
    Különben nem is baj, hogy az elmúlt napokban láttam belőlük jó néhányat, mert így úgyis olyant építek, amilyent szeretnék....olyan tök egyszerű, sivár, igénytelen, lepusztult ólakat egymásra ráhajigálva....
  • Joschka
    #23570
    Majd délután neki állok azt építek olyan igazi lakótelepit...