44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #23649
    Itt vannak a képek is az új cuccosról:






  • Bal0924
    #23648
    Miért ennyire nagyszám, hogy 2 kiegészítő is kijön ezzel a Katy Perry-vel?
  • Ironman2
    #23647
  • Bal0924
    #23646
    Köszi!
    507MB szabadult fel..
  • Ironman2
    #23645
    Katy Perry - Édes apróságok



    A Sims 3 hatodik Cuccok kiegészítőjéről már többször írtunk, igaz, csak nagy vonalakban. A mai napon viszont hivatalosan is bejelentették, a következő Cuccok kiegészítő neve: Sims 3 Katy Perry - Édes apróságok.A játék hivatalos oldalán a Cuccok kiegészítő új tárgyait is megnézheted.
    Bevezető

    Kényeztesd simjeidet Katy Perry vibráló, édes stílusában! A The SimsT 3 Katy Perry Édes apróságok csomag számos dekorációs elemet, bútort, elképesztő divatkiegészítőt és őrült hajviseletet tartalmaz. Katy Perry valós ruhái és kiegészítői szolgáltak az új tartalom ihletőjeként, az egyedi dizájner cuccok minden bizonnyal új színt visznek a simek hétköznapjaiba. A csomag több elemet tartalmaz, mint eddig bármikor, továbbá három új látványos közösségi létesítménnyel gazdagítja a játékélményt: egy igazi lazulós törzshellyel, egy kisvárosi parkkal és egy közös úszómedencével - mindezeket dögös Katy Perry stílusban!
    Jellemzők

    Édesítsd meg a simek életét Katy Perry-inspirálta tárgyakkal, mint a muffint formázó gitár, a nyalóka-mintás játszótéri játékok és dús vattacukor fák.
    Simjeid életét igazi cukorgiává változtathatod, sikítóan színes szomszédság elemekkel és nyalóka-csíkos dekor megoldásokkal.
    Ennivalóan édes szerelésbe öltöztetheted simjeidet, elképesztő ruhadarabokkal és frizurával.
    Dobd fel a szomszédságot három új közösségi létesítménnyel, amelyek egy csapásra Katy Parry varázzsal érintik meg a simek lakóhelyét TGIF a simek között - A Katy Perry bomba sláger exkluzív sim nyelvű változata!
    Több édesség, mint amennyit valaha el tudnál fogyasztani - az objektumok és kiegészítők széles választékával, PLUSZ 3 előre felépített szórakozóhellyel ez határozottan több, mint egyszerű cuccos csomag.

    Megjelenés dátuma: 2012. június 8. napja

    Egy rövidke videó is napvilágra került, amelyben Katy Perry mesél az új Cuccok kiegészítőről.



    mysims.hu
  • Ironman2
    #23644
    Az mindenkinél más.DcBackup mappa tartalmát töröljed nyugodtan.Az csak egy biztonsági másolat a store/custom cuccokról.
    A DcCAche mappát viszont nem szabad törölni!!!! Abban vannak a telepitett egyéni tartalmak!!!
  • Bal0924
    #23643
    Nektek mennyi a dokumentumban lévő The Sims 3 mappa? (nálam 3,54GB miután kimentettem a videókat, mentéseket, letöltött fájlokat és a *cache.package fájlokat)
  • Ironman2
    #23642
    Most irtam hogy van 5 db cache.package fájl a dokumentumokban.Azokat töröljed,és másold ki a családodat a tárolóba telekkel együtt,majd kezdjél új várost,és játékot.1.33.2-es superpatch legyen fent,és megoldódik a problémád!

    CC-ket ha van,akkor meg ellenőrizd le.Ott van a faq-ban hogy mivel kell átvizsgálni őket
  • Ironman2
    #23641
    A dokumentumokban van 5 db cache.package fájl,azokat töröltem ki.Új játék elött érdemes,mert legenerálja a játék újra őket
  • Bal0924
    #23640
    Rendben, köszi.

    Mi mást töröljek még? ami nem odavaló...
  • kem001
    #23639
    Honnan törölted a cache-t? Volt valami erről, hogy felesleges fájlok..
  • Ironman2
    #23638
  • Ironman2
    #23637
    A játék nekem legenerált már vagy 6 családot a városomban,folyamatosan csinálja,de én is kreáltam közben kettőt:

    Gyurcsók Feri,és Gyúrcsók Klára:




    Orkán Viki,és Orkán Anikó:




    (ha valaki magára ismerne,az a véletlen műve)
  • Ironman2
    #23636
    Igen,azokat törölni is kell! Elég 1 mentési hely a játékban.Ha vannak régi mentéseid,azokat másold ki valahova máshova,ne a Saves mappában legyenek!
  • Ironman2
    #23635
    Nekem nagyon megjavult a játék.Kivettem a peggybőröket,töröltem a cache fájlokat a dokumentumokból,fákat levettem minimumra,és új játékot is kezdtem a városomban.Most nem akadozik.
  • Bal0924
    #23634
    A régi mentéseimet betöltöttem, de elég zavaros dolgokat tapasztalok..

    A régieket töröljem?
  • Roccio
    #23633
    KÉJTI PERI
  • Joschka
    #23632
  • Ironman2
    #23631
    Én meg elkezdem gyártani a simeket a városomba
  • Joschka
    #23630
    Így van...Már délután a szundizás előtt próba építést csináltam, csak még szedtem hozzá ezt+azt...de nagyon ocsmány lesz az apartmanom ezt garantálom....
  • kem001
    #23629
    Előtte töröld a másikat. Ha jól emlékszem ctrl+shift + bal kattintás a postaládán és kiadja a törlés opciót
  • Joschka
    #23628
  • Joschka
    #23627
    Óh, tényleg...egyszer ott katattam és egy pillanatra elő tűnt...aztán meg el....illant...DDDDDD
  • kem001
    #23626
    buydebug-al tudod előhívni őket, legalább is a falit
  • Joschka
    #23625
    Nem emléxik valaki, hogy a játékban merre találhatók a postaládák...az Apartmanokba való kéne...Köszi.
  • Ironman2
    #23624
    köszönöm,teljesen meghatódtam
  • Gné Era
    #23623
    hát..ez jó kérdés..nekem pl volt egy régi családom..amikor megjelent egy új kiegészítő,és feltelepítettem,a régi családnál nem minden új opció jelent meg. pl az új recepteket nem tudták megcsinálni. nem volt a hűtőnél olyan interakció.
  • Bal0924
    #23622
    Egy kérdés.

    Ha egy régebbi Simmel játszom, ami még nem a kiegészítőkkel volt, és jó néhány jártasságom 10-es.
    Ugyan úgy tudnám folytatni, mintha most csináltam volna?
    a feladatokra, és a jártasságok kihívásokra gondolok..
  • Gné Era
    #23621
    megyek is..kicsit fejlesztem még a simet:))
  • Gné Era
    #23620
    inkább maradok a hagyományos módszernél..mondjuk már azért vannak finom nektárjaim..meg ha a polcra rakod őket,ahogy telnek a napok,egyre jobb lesz a minősége..nekem a rettenetes nektárból pár nap alatt,nagyon finom minőség lett.
  • kem001
    #23619
    Láttam, kíváncsi vagyok, hogy hogyan lehetne megcsinálni..
  • Gné Era
    #23618
    Mellesleg:))(én sem hagyhattam ki)) nem a temetőnél van,hanem a kutatólabor környékén:))
  • Gné Era
    #23617
    én is:)) Jóska linkelt valami programot amivel fel lehet gyorsítani a feladatot. De valahogy inkább én akarom megcsinálni,kódok nélkül..
  • kem001
    #23616
    Mellesleg(nem hagyhattam ezt ki DDDD) még mindig a tökéletes minőségű nektárral szenvedek
  • kem001
    #23615
    Megpróbálom majd még megkeresni még egyszer a temetőnél. Ha nem lesz, akkor marad az, amit írtál
  • Gné Era
    #23614
    elülteted és már szüretelheted is le..
  • Gné Era
    #23613
    szedd össze a jellegzetes magokat..lesz közöttük olyan is..vagy egyszerűen üsd be a kódot..testingcheatsenabled true,menj vásárlás módba,ott üsd be ,hogy buydebug. Megjelenik egy kérdőjel,ott vannak a halak magok meg mindenféle szarság. Magok között ott a konyecvirág.ennyi
  • Gné Era
    #23612
    hozzáteszem..ma én úgy jártam,hogy a kertészkedésem már 10-es szinten volt,és kaptam feladatot,vigyek be 10 db kiváló minőségű steaket,és cserébe adnak nekem omnimagot..Kiléptem a játékból,rendesen mentettem,mikor meg lépek vissza,a feladat sehol..Eltelt fél óra,csörög a telefon,és újra megkaptam a feladatot.
  • kem001
    #23611
    Nem néztem még meg.. Elmentem a temetőhöz halálvirágot keresni, de nem találtam egyszerűen.. Még magot sem. Igaz, hogy a legújabb városban néztem meg
  • Gné Era
    #23610
    majd adok én neked mellet:)DD inkább azt mondd meg,megnézted-e a horgászatot?? tudod hogy a békát hazahozza-e franciáktól?máshol nem próbáltam én sem.de nekem onnan nem hozza haza.