44549


no-warez.gif
  • kem001
    #23729
    Ingatlanokból csomót össze lehet szedni
  • hertzui
    #23728
    Elárulom,hogyan lehet annyit keresni,de csak saccra mondtam,mert attól jóval többet keresek: éneklési szint 10,a hét minden napján állandó fellépéssel,22 ingatlan tulajdonos vagyok, egy hét alatt összejön a 30000pont és a dzsin 3 kívánság vagyon az 300.000 :) 5.szintű sztár valamikor egy hét alatt 80.000-kapok vagy 12.000-et,minden vasárnap a könyvekből a jutalék,ja és heti egy remixalbumot eladok ami 125simdollár :P! Ha összese összeszámolom jóval 1.000.000 fölött keresek :)) Remélem tudtam segíteni!
  • kem001
    #23727
    Vagyis világteremtőben..
  • kem001
    #23726
    Világszerkesztőben
  • jebi12345
    #23725
    amm, lehet én vok nagyon kezdő, de fél órája keresem, hogy hogyan tudok utat építeni, de sehol nem találom :S
  • Bal0924
    #23724
    A Hoi Polloi Rendezvényközpont és a Sztárvár rendezvényközpont.
    A Pöttöm póni Lovassport központ és a JRA Nemzetközi Lovassport központ.
    Ezek ugyan azok?
  • jebi12345
    #23723
    igen arra gondoltam köszi :)
  • Gné Era
    #23722
    Ha a simportra gondolsz,akkor azt hiszem igen.. Legalább az alapjátéknak eredetinek kell lennie.
  • jebi12345
    #23721
    Amm, ez " lásd vendégül barátaid koncerteken" féle opció csak eredeti sims 3-al rendelkezők számára elérhető?:)
  • Gné Era
    #23720
    az nem az űrhajós? aki heti egy napot dolgozik és sokat keres??
  • Gné Era
    #23719
    Alapjáték óta biztos hogy a tűzoltólaktanya,a szeméttelep,a tetoválószalon,a lovarda,valami kutyafuttató park,bizományi bazár,ezeken kívül egy csomó szórakozóhely..Bárok,kocsmák,karaoke clubok.
  • kem001
    #23718
    Szerintem több sim-el játszik, és úgy keres annyit. 1-el leheleten. Énekesi is max 300000 körül ad hetente, feltéve ha van állandó fellépésed minden napra
  • Coolfire
    #23717
    Melyik állással keresel heti 680000-et?
  • Bal0924
    #23716
    Letudnátok írni egy listában, hogy milyen épületekkel bővült az alapjáték óta? (közterületekre gondolok, közösségi terület)
    Vagy hogy hol találok egy ilyen listát..
  • Gné Era
    #23715
    DDDDDDD..az még hagyján..de ha ezek még egy kölköt is összehoznak,már 5 tagú lesz a család. Lesz dolgom bőven. Mondjuk a csaj kemény 1000 pénzt hozott a házasságba.de adakozni azt szeretne,mert ott a postaládánál az opció,hogy ajánljon fel ennek meg annak ennyi meg annyi pénzt..:)DD
  • kem001
    #23714
    Mondom, hogy egyszerűbb lett volna dobnia DDD
  • Gné Era
    #23713
    Na összeházasodott a gyerek a reménybeli partnerrel..Édes Irgalmas Isten.. Egyből plasztikai műtétre kellett küldenem a csajt,testre is,meg arcra is:)) Egy csomó pénzébe került a családnak,hogy a meny kinézzen valahogy:)))
  • kem001
    #23712
    Nálam akkor használták csak, ha előtte aktív háztartásként játszottam velük, és vettem nekik kocsit. Iskola előtt terepjáró komoly volt DD
  • hertzui
    #23711
    Az nem lehet,mert megnéztem városszerkesztő módban a háztartás költségvetését és ugyanott tartott :D
  • kem001
    #23710
    Lehet, hogy eladták rögtön DDD
  • hertzui
    #23709
    Most,hogy elértem a játékban,hogy heti 680.000 simdollárt keresek,gondoltam jótékonykodok. Vettem vagy 3db lamborghinit 200.000-ért darabját és elajándékoztam a játékban a barátoknak,erre áthívom őket és ezzel a tróger "nagy citrom" verdával érkeznek,ilyen nincs,ez az ajándékozd meg opció tök fölösleges. A szomszédomnak csak 1.000.000 értékben ajándékoztam,erre csöves,egyik ajándékomat sem használta fel:(! Az a baj,hogy ha elverem az összes pénzem,hogy csöves legyek,akkor is max egy hét és full gazdag vagyok.Ez azért felháborító,legalább nehéz lenne,de nem:(
  • Ironman2
    #23708
    Ő a nyakra értette a szippantást
  • Gné Era
    #23707
    Hogy neked mik nem jutnak eszedbe?:)DDD ejnye-bejnye:))mindig az a csúnya szex:)))
  • Coolfire
    #23706
    Legalább 2-3-hoz megvan már.Nagyon előre dolgoznak a fiúk-lányok.:)Ami nem is lenne baj,ha javítanák a hibákat becsülettel,és nem egy inkompatibilis,bogaraktól hemzsegő szarkupacot adnának ki a kezük közül.:)
  • Ironman2
    #23705
    Nem hiszem,mert megvannak már hozzá az elemek.
  • kem001
    #23704
    Retronak jobban örültem volna..
  • Coolfire
    #23703
    Lehet,hogy valami másik expansiont fognak bejelenteni,mert ezt elbaszták.:)
  • Coolfire
    #23702
    Ő engem szippanthatna le,amiért aláírt az EA-nak.
    Most nézegettem a tárgyakat amit az Édes Apróságok tartalmazni fog.Hát nem mi vagyunk a célcsoport az már biztos.Ha már a mysimsesek is azt mondják,hogy nem veszik meg..
    Egyre jobban csúszik le a Sims franchise...
  • Ironman2
    #23701
    Lezárult a 7.cuccos szavazása,és nyert a Tini Cuccok:

    http://simsvip.com/?p=9208

    Tehát majd valamikor a mágikus kieg után lesz a SIms3 Tini cuccok.
  • Ironman2
    #23700
    Hmm.Még élvezi is a csaj:



    Katit beszippantotta a Sims világa.DDD
  • Gné Era
    #23699
    köszi..akkor nem törlöm..
  • Ironman2
    #23698
    Ez passz..Bár ha mentesz,akkor a Saves mappába kerül az összes információ a világodról.Szerintem az aktuális kapcsolatok,kívánságok fognak törlődni.Úgy nem ajánlatos kitörölni őket hogy nem kezdesz új játékot
  • Ironman2
    #23697
    Amelyik várossal éppen játszol,annak az adatai oda kerülnek.Amiket a játék menet közben létrehoz simeket,és házakat,az is oda kerül.Az ilyen gyorsítótár féle.Csak az hagyd benne amelyik várossal éppen játszasz
  • kem001
    #23696

    Letöltés
  • Gné Era
    #23695
    Na..majd próbálkozom.. Ott sem írta ki egyébként..
  • hertzui
    #23694
    Utánanéztem: 5. szintű horgászat jártasság kell hozzá,csali: cselle,édesvízben fogható, Sunset Valley kutatóintézet mögötti tóban próbáld meg,remélem segítettem!
  • Gné Era
    #23693
    Bocsánat. Rosszul írtam. Nem veszem meg. Coolfire megöl ezért:))
  • Gné Era
    #23692
    Nekem az évszakos is tetszett a második részben. De ez ami most jön,ez egy okádék.Tuti nem töltöm le..Ez a zombis is milyen ötlet már? Szánalmas.
  • hertzui
    #23691
    Ebben sajnos nem tudok segíteni,próbáld kikeresni a tipp-tárban,vagy a barkácstippekben valahol.
  • hertzui
    #23690
    Igazad van,én alapból nem csináltam volna ilyen cuccok csomag,hisz ez már túl gyerekes,ez a csomag kb. a 6-12 éves korosztályt foglalja le és a többivel mi lesz?? Meg jön most ez a zombis kieg,meg vámpíros,hát emberek muszáj ezt?? A több éves nem egyszerű sims rajongásom kb 2 hónap múlva megszűnik :((! A legjobban egy olyan kiegnek örülnék,mint a sims2-nek volt a "Vár az Üzlet",az egyik legjobb kieg volt. Most is kellene ebbe a játékba egy ilyen,mert azzal nem lehet a játékot megunni,mert abban rengeteg lehetőség volt,nekem ez a véleményem!