44549


no-warez.gif
  • kem001
    #23929
    Mert gonosz vagy DDD
  • Gné Era
    #23928
    na most miért??:)) ha közel vagy te fázol rá:)DD
  • mtszk
    #23927
    Elképzelhető, hogy én is nekiállok egyet a nulláról építeni, ha lesz hozzá türelmem. ezért jó ez a sims, nincs az az idő, amit ne tudnék vele eltötymörögni.
  • kem001
    #23926
    Na most már tényleg érik az a sodrófa, de nagyon DDD
  • Gné Era
    #23925
    hajrá:)) mikor elkezdtem a játékot,én egy telket vettem csak,és magam építkeztem. 1 hét volt mire minden ötlet megvalósult,és sikerült lakhatóvá és élvezhetővé tennem.
  • Gné Era
    #23924
    felénk a Kisalföldön ezt is használják..Banyek:))mondjuk én meg a "vörtyingök szót nem ismerem:))
  • mtszk
    #23923
    Ismét elköltöztem, most a leszáll az éj féle gyári városban vagyok. Kerestem neten egy nekem tetsző szép házat, most kezdtem el erendezni, átalakítani, hát lesz vele meló bőven, úgyhogy most pár napig nem nagyon lesznek élmények, nagyban megy az álomotthon készítés. annyi ötletem van baszki, lehet össze kéne írni...
  • jebi12345
    #23922
    ezt a szórakozóhelyet te üzelemteted?:) vagy ez csak a sims 2-be volt lehetséges hogy te üzemeltesd?:P amúgy ha sima ingatlant veszek azután is jár bevétel, vagy csak az " üzletek" után?:)
  • Joschka
    #23921
    Ez biztosan egy új, lágyabb (per)verziója a nyers "Vazze" szónak....
  • Joschka
    #23920
    "banyek"........ezen vörtyingök má vagy két tized másodperce....DDDDDDDDDDD
  • Joschka
    #23919
    No, itt meg vannak hozzá a képek is:


  • Joschka
    #23918
    Hehe...Építettem egy ilyen "Mindent egy helyen" szórakozóhelyet. Lehet a bárban iszogatni, bubirékot fujkodni meg a sok szerkentyűvel játszani. És még egy diszkót is tettem be az épületbe...
  • kem001
    #23917
    Úgy generálta a simteremtő, nem volt türelmem egyedit összeeszkabálni.
  • Gné Era
    #23916
    te simed meg úgy néz ki mint a Lányi Lala:)DD
  • Gné Era
    #23915
    láttam..nekem az arca kicsit fura..
  • kem001
    #23914
    Majd idővel mindenre jut ideje, most egyenlőre csaj, majd nektár.
  • Gné Era
    #23913
    csajozás mellett nem tudsz nektárt főzni?? banyek..nagyon egyoldalú vagy:))))
  • kem001
    #23912
    Most sim-em csajozik, lentebb tettem be képet xdd
  • Gné Era
    #23911
    Mellesleg::) Kem! Van már 8 üveg tökéletes nektárom:)) Nem tudom te hányas szinten vagy nektárkészítésben,de egy bizonyos szint után kiírja,hogy már életgyümölcsöt is keverhetsz a nektárhoz..abból előbb érik be tökéletes nektár!Ja és a hosszas érleléssel csináltam.
  • Gné Era
    #23910
    egyébként fura dolog történt velem ma a játékban..tegnap este városszerkesztésben letettem ezt a filmstúdiót. erre ma lépnék be a játékba,erre a töltés közben kiírta,hogy a családom betöltése közben súlyos hiba lépett fel,lépjek ki és lépjek be újra,és visszadobott a főmenüig.onnan betöltöttem a játékot,nézem a városnézetet,egyik épület felett sem jelezte,hogy mi az. Kicsit megijedtem. Kiléptem mentés nélkül,újra beléptem,akkor már városnézetben minden működött rendesen.
  • Joschka
    #23909
    Engem nem úgy hínak, hogy Csak Joschka....
  • Joschka
    #23908
    Coolfire meg lehet, hogy éppen itt leskelődik azt jót röhög, hogy ti mit izgágáskodtok velünk....hehe
  • Svenson
    #23907
    Csak Joschka.
  • Joschka
    #23906
    Néda kem, ezek meg mit kívánnak?!
  • Svenson
    #23905
    Megmondalak Coolnak, hogy bántasz minket.
  • kem001
    #23904
    Na ne offoljunk, meg Cool bácsi megdádál minket
  • Gné Era
    #23903
    nézda sven..ez a két kanmókus fenyeget bennünket:)))
  • Joschka
    #23902
    Mellékesen szólva én izs itt vagyok...DDDDDD
  • Svenson
    #23901
  • Svenson
    #23900
    Nekem már nincs olyan sok, mint régen. Egy időben bevadultam, és egy rakás autót leszedtem Prince oldaláról.
  • Joschka
    #23899
    Ezt nektek csajok!!!!hehe
  • Gné Era
    #23898
    lesz neked mellesleg:)DDDDD
  • Joschka
    #23897
    Nyugi én itt vagyok kem...majd én félre ugrok...mikor ütnek téged...DDDDDDD
  • Joschka
    #23896
    Hozzad csak a ferrarikat, ha lehet minél többet....Nem csak a lányoké a sims 3 játék.
  • kem001
    #23895
    Na már ketten szövetkeztek ellenem? Jajj szegény fejemnek DD
  • Joschka
    #23894
    Az azért van, mert azt az objektumot a Házi kedvenc óta a készítője nem frissítette. A rosszul működő cuccokat pedig a TSR RigFix nevű progival lehet korrigálni. És utána már normálisan működik minden cucc a játékotokban.
  • Gné Era
    #23893
    sodrófával?? abban én is tudok neked segíteni:)DD
  • kem001
    #23892
    Hát pedig azon az oldalon van pár ferrari.. Sőt, prince oldalán is DD Nálam mind benne van a játékban DD
  • Svenson
    #23891
    Azért nem bírtam ki, a Ferrarit letöltöttem. :D De ha még egy Ferrarit hozol, végigkergetlek a fórumon. Sodrófával.
  • Svenson
    #23890
    Az lehet, de nem tudok angolul. (Még mindig.) Különben meg ott egye meg a fene, nem érdekel. Ha nagyon zavar, legfeljebb kitörlöm.