44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #23969
    Egyáltalán minek is ez a gügye tehetségesdi a játékban...csinálnák meg inkább az egészet normálisan, minthogy mindenféle röhelyes kornyikáló csirkéket raknak bele.
  • Gné Era
    #23968
    én még csak azt sem gondolnám hogy ez a luvnya akkora sztár lenne..vannak nála nagyobb tehetségek is..
  • mtszk
    #23967
    Egyébként nem értem az ea-t. Az rendben van, hogy jót tesz az eladásnak egy hírességgel összekapcsolt termék (árukapcsolás), de akkor egy olyat kellett volna választani, aki jobban passzol az imagehez. Pl. Kelly Clarkson Breakaway c. számával remekül meg lehetett volna csinálni (és nem hiszem, hogy több pénzt kért volna mint KP) a Vár a Színpadot. Én a magam részéről jobban tudok azonosulni egy ilyen tehetségkutatóban felfedezett énekessel, mint egy "sima" sztárral (nem lebecsülve az ő teljesítményét.
    Na mind1, csak eszembe jutott.
  • Joschka
    #23966
    Házakat meg nem is rak le, mert a várost az ugyi külön mi magunk csináljuk meg, egy másik progival...viszont simeket azt tud bele generálgatni...
  • Joschka
    #23965
    Háááát én nem mondanám hogy a játék igyekezett volna tele pakolni nálam simekkel a saját készítésű városomat....legfeljebb ide-oda rakott egy-két házba, de aztán ennyike, amit művelt.
  • Gné Era
    #23964
    neked is kellemes ünnepeket. Jó ez a videó. De durva az az észak koreai rész..egy katona mögötte fegyverrel!!
  • Ironman2
    #23963
    Én is csináltam magamnak várost,és simeket is,de hiába csinálsz,a gép telepakolja lassan házakkal,és simekkel a térképet
  • Svenson
    #23962
    Köszi, neked is.
  • Svenson
    #23961
    Ezt mondom én is. Jobb, ha az ember maga gyárt simeket, akkor olyanok lesznek, amilyennek akarod őket.
  • mtszk
    #23960
    Boldog Húsvétot!

  • Gné Era
    #23959
    ez jó ötlet! én simem elvette a reménybeli partnerét,aki rettentő kövér volt. Elküldtem plasztikai sebészhez,sovány is lett,de pár nap után elkezd visszahízni. Ha nem tölti a napjait a futópadon,ugyanolyan zsírtömeg lesz mint az elején.
  • mtszk
    #23958
    Az életcél jutalmak között található egy olyan, hogy testszobrász, talán azzal érdemes lehet megpróbálni, de ez csak egy ötlet, egyáltalán nem biztos, hogy működni fog.
  • Joschka
    #23957
    No, nekem mára ennyike volt...mászok aludni. Jó éjt!
  • Joschka
    #23956
    Mondom...biztos ez is akkor egy bug, mást el nem tudok képzelni.
  • kem001
    #23955
    Titkos kóddal lehet, de akkor sem értem.. Amikor mindennapi ruhában van, akkor tükörnél ugye meg lehet kinézetét változtatni, illetve be lehetett állítani, hogy minden öltözékhez az a típus legyen
  • Joschka
    #23954
    Akkor ez valószínűleg egy újabb bug lehet.
  • Joschka
    #23953
    Asszem a titkos kódnál valahol van olyan, hogy be lehet a simel menni a sim létrehozása képernyőre a simeket szerkeszteni.
  • kem001
    #23952
    Nem volt meg, az új kiegészítő miatt csináltam direkt
  • Joschka
    #23951
    Amikor a simedet létrehoztad, akkor már volt a Vár a színpad kieg is, vagy már előtte meg volt a simed?
  • kem001
    #23950
    Igen, néztem azt. Be van állítva pedig arra, hogy mindegyiknél ugyan az legyen. Lakat zárt állapotban volt
  • Joschka
    #23949
    A sim létrehozásánál lehet beállítani, hogy minden ruháoz egységes legyen a hajviselet, szőrzet forma és szín, vagy pedig a ruházattal együtt változzon e.
  • kem001
    #23948
    Pont néztem, hogy nem engedi megváltoztatni, pedig mindegyik ruha meg van már
  • Joschka
    #23947
    Persze, ott is működik.
  • Joschka
    #23946
    Azért változtatja meg a szemöldök színét, mert a fellépő ruháihoz ezt még nem állítottad neki be.
  • kem001
    #23945
    Köszi. Gondolom plafonnál is működik ez
  • Joschka
    #23944
    A "," és a "." karakterekkel csinálhatod a padlókat háromszög módban.
  • kem001
    #23943
    Egyébként meg mi a járólapnál a háromszög mód billentyűzete? Mindig elfelejtem..
  • kem001
    #23942
    Nem értek valamit.. Megváltoztattam sim-em szemöldökét olyan színűre, mint a haja. Erre mivel mindig fellépő ruhában van visszaváltoztatja a régire.. Mi a fenéért csinálja ezt?
  • Joschka
    #23941
    Lehet a sims 3-ban is üzemeltetni egy szórakozó helyet, ha megvásárolod magadnak.
  • Joschka
    #23940
    DDDDDDDDDDD....a vörtyingök szót még én se, mer akkor találtam ki....
  • kem001
    #23939
    Az, énekes DD
  • Gné Era
    #23938
    hát tényleg arra hasonlít:)és énekes a simed nem?? énekelhetné,hogy veled élem az életem nap nap után..nem is érdekel hol leszek holnapután sáláláDD
  • Gné Era
    #23937
    ja..mondjuk úgy érdemes.
  • kem001
    #23936
    Sim-emre azt írtad, hogy olyan, mint Lányi Lala, ezen még mindig nevetek DDDDDDD
  • mtszk
    #23935
    bár lehet, hogy megvárom, míg jövőhéten megjön az összes kiegészítő, hogy minden dolgot tudjak használni.
  • mtszk
    #23934
    erről szól ez a játék. most felcsigáztál, úgyhogy úgy döntöttem nekiállok egy házat az alapoktól felépíteni. hát lehet hogy pár nap után feladom, de azért majd igyekszem.
  • Gné Era
    #23933
    mondjuk oda szoktam ragadni a gép elé én is ha nekiállok játszani..úgy eltelik 1-2 óra,hogy észre sem veszem..
  • mtszk
    #23932
    :)))
  • Gné Era
    #23931
    én gonosz?? ez nem is igaz:((
  • Gné Era
    #23930
    na..tötymörögni..még egy idegen szó:)DDDDD