44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #24689
    WTF? Nem tudom eltávolítani a sütőt,mert azt irja hogy használatban van,de nem használja senki se
  • kem001
    #24688
    Én nem játszom, majd hétvége felé csak
  • Ironman2
    #24687
    Bent vagyok a játékban Kem!
  • kem001
    #24686
    És felfalják a várost DD
  • Ironman2
    #24685
    Ez jó,mert ha jönnek a sellők a játékban (állítólag azok lesznek a speciális lények),akkor majd innen másznak elő
  • kem001
    #24684
  • Joschka
    #24683
    No meg ez a ruszkik által meghagyott bányató is...

  • Joschka
    #24682
    Folytatom a már megkezdett városom építését.

    Ezek is hozzá fognak tartozni...





  • kem001
    #24681
    Ez nem is lenne rossz ötlet!
  • Joschka
    #24680
    Én inkább a Rém rendes családot szeretnél le gyártani a játékhoz, csak olyan hajzatot nem találtam sehol sem, mint amilyen a Peggy Bundynak van.
  • kem001
    #24679
    Csináljuk meg már Zámbó családot. Vagy nem is, Kiszel Tündét DDD
  • Joschka
    #24678
    Ja, a hangjától is no meg attól is, ahogy kinézne...
  • kem001
    #24677
    Összeomlana tőle a játék DDDDD
  • Joschka
    #24676
    Ezt a lehetetlenséget nem tesszük meg...az az ipse ahhoz túl ronda!...
  • Joschka
    #24675
  • Ironman2
    #24674
  • Ironman2
    #24673
    Hogyne,aztán majd ő is elénekli hogy:" egyszer megvakulok éééén,ha neeeem kapok csaaajt"
  • Joschka
    #24672
    No, megyek azt építem tovább az éttermemet...úgy sincs kedvem sehová se menni, egész nap csak esik.
  • Joschka
    #24671
    Ja, aztán olyan hangja lesz, mint aki rajzszöges vizet ivott...háháhá
  • Joschka
    #24670
    DDD...ezt Gné era-nak akartam ám írni!
  • kem001
    #24669
    Ennyire akarjátok, csináljátok meg Zámó Árpyt Sims 3-ba, aztán küldjétek el énekesi pályára DDDDDD
  • Joschka
    #24668
    Ja, így van!
  • Joschka
    #24667
    Persze, azt akartam ezzel mondani, hogy a sötéebb színre nyugodtan rá viheted a világosabbat: akár foltszerűen vagy csíkot húzva...ez már a te művészi találékonyságodra van bízva!
  • kem001
    #24666
    Vannak hibás tartalmak tény és való, ruhákkal is hogy jártam, bár azokból amennyit használtam, feleslegesek is voltak. Tárgyakkal meg nálam nincs most baj, tök jó cuccok vannak játékhoz. Pl.: járművek, kerítések meg a sok egyéb hasznos tárgy. Store tartalmak meg egyre jobbak szerintem
  • Joschka
    #24665
    Nos akkor még nem láttál engem...nekem elől már szinte alig van protim...no de nem részletezem....ne is képzelj el...DDDD
  • Gné Era
    #24664
    köszi..ezt megfogadom.. utána nézek..már vagy egy hónapja be sem léptem..de most újult erővel nekiállok játszani..
  • Gné Era
    #24663
    nekem mondom anno tönkre vágta a játékomat..letöltöttem valamit..azóta sem tudom,hogy mit..összeomlott a játék tőle
  • Joschka
    #24662
    A gyáriakkal is lehet szépen dolgozni. A lényeg: Először mindig a sötétebb földszínekkel kezd el a festést...utána csak állítsd kisebbre a "szórási méretet" és válts egy világosabb színre....úgy majd sokkal természetesebbnek fog hatni a látványa.
  • Gné Era
    #24661
    fúj..:)DD foga sincsen..csak mint a cirkuszkerítés..hiányos, kidőlt -bedőlt:))
  • kem001
    #24660
    Hát én az egyedi építőelemek nélkül nem tudnék meg lenni a játékban. Amit most építettem házat ahhoz is egyedi ablakok és hozzá tartozó redőnyök + van egy nagyon szép függönyszett is, amit szinte mindig használok.
  • Joschka
    #24659
    Én semmiféle árpiát nem akarok...
  • Joschka
    #24658
    Bocsika...kedves! Akko inkább takarózzá má be.
  • Gné Era
    #24657
    de ezt megnézem ezt a föld és sár fület..eddig nem vettem észre, és nekem a kertemben az a fenyőtakaró van..de ez a sáros ez jobban néz ki..
  • Gné Era
    #24656
    mondjuk..én nem töltök le egyedi tartalmat..azért kérdeztem ironmantől...nekem semmi nincs a játékomban..csak ami a játékban eredetileg benne van..egyszer még a kettesben sok mindent töltöttem le..egyedi cuccokat..tönkrevágta a játékomat..akkor megfogadtam..soha többet semmi egyedi tartalom..
  • Gné Era
    #24655
    teeee ilyen Sp-ket ne emlegess mert idehányok..jó hogy nem Zámbó Árpit akarsz:))) fúj..még a hideg is kirázott:)DD
  • Joschka
    #24654
    Farmland terep festő minták (ingyenes!)



    http://www18.zippyshare.com/v/46224330/file.html
  • Joschka
    #24653
    DDD...Biztos SP az, csak álruhában...
  • Joschka
    #24652
    Igen, benne kell, hogy legyen...asszem a Föld és Sár fülnél van.
    De ha kell akkor ilyen nagyon valósak is vannak:

  • Gné Era
    #24651
    Már a takarítók is buzik?:)DDD
  • Gné Era
    #24650
    Ez a föld ami a kertet takarja, eredetileg benne van a játékban??