44549


no-warez.gif
  • Lacoka12
    #24729
    mitkell csinéálni ha hívtam komornyikot de nem jött meg vagy nem látom mert igynem tudom ki rugni
  • Lacoka12
    #24728
    lehet többen is játszani?
  • kem001
    #24727
    Sziasztok. Valaki ma este egyet nem jön játszani majd?
  • Gólya #24726
    én egyebet:)
  • Joschka
    #24725
    Háháháháhhá
  • Joschka
    #24724
    Má megint el késtél kedveském...van má szemüvegem, és nem csak napszemcsim...hehehe
  • Gné Era
    #24723
    Szemüveg Jóskám..szemüveg..:))Nézzed meg jobban:))))
  • Gné Era
    #24722
    ugye ugye? Mondtam én!! Először én is néztem a házamban,mi a rosseb az a falban?:))
  • Ironman2
    #24721
    Nos győzött Gné,és a lókuki:

  • Ironman2
    #24720
    DDD
  • Gné Era
    #24719
    lókukit..a cserepes növény mögött meg belóg az udvarról a kék színű virágbokor
  • Ironman2
    #24718
    Hagyom magam,elöbb szabadulok:)))
  • Ironman2
    #24717
    Azt nem is figyeltem.Majd meglesem.Kösz!
  • Joschka
    #24716
    Új sportcsarnok (Ingyenes!)



    http://www15.zippyshare.com/v/35227862/file.html

    Telepítése:

    A package fájlt másold be a Mods/Package mappába.

    Az épületet a játékban megtalálod az Építés mód/Közösségi épületeknél.
  • Joschka
    #24715
    Hát pedig az ott egy cserepes növény. Nézd csak meg jobban!
  • Joschka
    #24714
    DDDD...
  • Gné Era
    #24713
    Ott a jobb sarokban meg belóg a kinti virágbokor??:))
  • Gné Era
    #24712
    Tekerném ki a nyakad:))
  • Gné Era
    #24711
    Ha van elég életcél jutalompontod,akkor vehetsz egy lámpást,és ha azt megpucolod,előjön a dzsinn.
  • Coolfire
    #24710
    Találkozni sehol,de vehetsz lámpást 30000 pontért,ill. találhatsz is bárhol.
    Megpucolgatod,és már ott is van.:)
  • Lacoka12
    #24709
    hol lehet a játékba dzsinel találkozni meg van a összes kiegészitö és vettem sim pontból varázs cucokat de még mindig nem értem hogyan lehet össze futni vele
  • Ironman2
    #24708
    Azt irja a dzsin felszabaditásakor,hogy rakjam be a lámpát a hütőbe hogy fagyasztással megszabadítsuk az átkot,de sehogyan se tudtam berakni a hütőbe a lámpát.A dzsin eltünt egy idő után,mikor újra előhívtam,akkor már ősi ellenség lett.D
  • Ironman2
    #24707
    Amíg az asszony alszik:


  • Ajsa
    #24706
    Katy Perry ruhákat valahol le lehet tölteni ingyen,vagy valami más koncertes ruhákat,vagy díszleteket? :)
  • Ajsa
    #24705
    A tulajdonost hívtam és ott lett énekesnő,bár számítógépen egyszerűbb lett volna.Köszi :))
  • Joschka
    #24704
    Pedig ott van a Simed számítógépén a Szakmák interakciónál: Énekes, Akrobata valamint Bűvész szakmák közül lehet választani. És csak ezután kedődik el a simed karrierje a választott "művészetben".
  • Ajsa
    #24703
    A sims hogyan lehet énekes(pálya),a simsemnek egyik álma hogy énekes pályája legyen,elmentem a zenész házhoz,majd zenei hivatás elfogadtam de az álma nem valósult,a szakmák között sem találom,akkor most hogyan?Előre is köszi!! :))
  • Ironman2
    #24702
    Azt tudom.kösz
  • Joschka
    #24701
    Érdekes, amit mondasz, mert én bent szoktam hagyni a cheat kódot a használata után is, de eddig még soha nem kavart be egyik sem, még akkor sem, amikor a titkos kódot meg a többit használom...de hát ez mindenkinél úgy látszik máshogy működik...
  • Gólya #24700
    csak oda kell figyelni picit és akkor nincs gond
    másik, hogy bármilyen cheatet vagy kódot - vagy hívd ahogy akarod - használsz, amikor nincs rá szükséged, azonnal ki kell kapcsolni, akkor tuti nem kavar be
  • Gné Era
    #24699
    Viszont ezzel a kóddal arrébb is rakhatod a simet,ha valahova beragad.
  • Gné Era
    #24698
    Nekem a zongorával csinálta ezt. Adott a pasi egy szerenádot,felállt a zongorától,utána mások nem tudtak odaülni,mert semmilyen interakció nem volt. Mikor meg törölni akartam,azt írta ki,hogy használatban levő tárgy.
  • Joschka
    #24697
    A mocsárban levő száraz fákból meg a koboldok?
  • Ironman2
    #24696
    Csak nehogy később dobjon ki.heheh
  • Ironman2
    #24695
    Kidobócsajjal összeismerkedtem,de csillaglesésre nem akart kimozdulni a helyéről.D:


  • Ironman2
    #24694
    Köszi Kem! Sikerült!
  • Ironman2
    #24693
    Ja,most olvasom a mysimsen.Azt mondja legyünk óvatosak,mert simeket is el lehet vele örökre távolítani
  • kem001
    #24692
    moveobjects on
  • Ironman2
    #24691
    Azzal nem próbáltam,csak simán kell beirni?
  • kem001
    #24690
    moveobjects-el sem?