44549


no-warez.gif
  • Gólya #24889
    na neeeeeee...
    annyira vagyok régi simsező, hogy különbséget tegyek dísz és kerítés között:)
  • Joschka
    #24888
    Ja, igen..most hogy mondod valamikor volt nálam is ilyen....jó régen. De mivel én csak is kizárólag mindig a saját készítésű városommal játszom, ilyen nem szokott elő fordulni.
  • kem001
    #24887
    Némelyik közösségi teleknél csinál ilyet, de ha törlöd az üres telket, és szerkesztőben leteszed újra, akkor meg rendben van.. Bár ugye a kategóriák között válogatni kell, hogy stimmeljen
  • Joschka
    #24886
    Mongyuk az lesz sejhajon billentve, aki be rakta saját magának a cuccot!!!!!!DDDDDDDDD
  • Joschka
    #24885
    Háááát nem akarlak ki ábrándítani, de ilyen esetben ha duzzogva is én már szedem is elő a telepítő lemezeket, mert itt valami alaposan bele kotorászhatott nálad akkor a játékba.

    Próbáltál teljesen új játékot kezdeni?
  • Coolfire
    #24884
    Neked erre #24879 valami okosság?
  • Joschka
    #24883
    Ja, aha...azt gondoltam, hogy ez is olyan kerítés lehet, mert csak felűről lehetett látni, mint azok a virágágyások mellé le rakható bambusz, téglasor kis alacsony izék. Hát egyszer nálam is megjelent a "Zsebes Maca" nevű ragadós kezű nőci (csak úgy ott termett a kerítésen belül)....lopakodó üzemmódban settenkedett miközben a simem szörnyülködve, jajgatva leste.

    Szerintem ez is vagy játéknak egy BUG-ja vagy csak lusták voltak egy behatolást elvégző animációt csinálni a betörőnek. Éppen úgy mint ahogy nem csináltak animált beszállást az autókba. Nem úgy mint anno a Sims 2-ben.
  • Coolfire
    #24882
    Na,meg is van.Tessék.:)
  • Coolfire
    #24881
    Megyek megpróbálom mégegyszer.Most megpucoltam a mentést,hátha.Egyébkén a régebben belinkelt amcsi éttermekből akartam berakni.Ha amiatt elbaszódott a játékom,valaki seggbe lesz rúgva.:))
  • kem001
    #24880
    Úgy sem engedi, ha törlöd a telket, majd újra leteszed az üreset?
  • Coolfire
    #24879
    Nekem meg most a városomban egyszerűen nem lehet semmilyen közösségi telket/házat lerakni.Méret stimmel,telektípus átírva,mégsem megy.Ilyenkor mi a teendő?
  • Coolfire
    #24878
    Ellenük a bocinövény a tuti megoldás.Valahol láttam egy modot is,hogy direkt paparazzit egyenek.:)
  • Gólya #24877
    látszik, reggel van még...
    most olvastam újra, mit írtál...a kerítés nálam teljesen zárt, vagyis még kapu sincs rajta
    a házon van két ajtó, egy elöl, ahol be lehet jutni tképpen a házba és a kertbe is, a hátsó ajtón csak a telek zárt részére
    pont azért csináltam így, mert a paparazzo a kaput letojja, csak a bejárati ajtó a szent neki, azon nem tud bejönni, így mivel az az egyetlen bejárati lehetőség, magára a telekre sem tud bejönni:)
    (kint vergődhet azon a kis részen, ami a ház előtt van:D)
  • Gólya #24876
    itt van az egyetlen bejárati lehetőségről is egy kép:)




  • Gólya #24875
    na itt van az Elyrt kerítés...ja és ketten néztük végig apukával, tökéletesen zárt mindenütt

  • Gólya #24874
    riasztó nálam is van, egyszerűen azt nem értem, ha csak a bejárati ajtón lehet bejutni a házba és ugyanezen úton az udvarra/kertbe is, akkor hogy a pékbe bírt bejönni a hátsó ajtón?
  • Gólya #24873
    vazze...

    bár...hites a nemkívánatos paparazzonak csinált egy pincét ajtó-ablak nélkül (vagyis egy kis lyuk a föld alatt:D), leteszi a köcsögöt oda, pár nap múlva eltűnik és egyszer csak újra megjelenik a telken...
    levakarhatatlan, mint a pillanatragasztó
  • Gólya #24872
    gyári ea-s kerítés, mindjárt megyek, megnézem hogy hívják (olyan középkategóriás, azt hiszem)
  • Joschka
    #24871
    Hehe...én még a "koczka Ladámhoz" is egyet, mert még azt is képes és zsebre vágja...DDDDDD
  • kem001
    #24870
    Akkor érdemes kerítést építeni DD Nem baj, minden bejárathoz tettem riasztót
  • Gné Era
    #24869
    ne izgulj..nekem hátul nincs is bejárat az udvarba,kerítés van körbe és a betörő csak úgy bebaszódik a medence mellé és onnan indul betörni:)DD hátulról jön az erdőből át a kerítésen..
  • Joschka
    #24868
    Hát, akkor így jártam...DDDD
  • Joschka
    #24867
    Gólya, tudnál adni egy oldalnézetet is a kerítésről, hogy lássam milyen kerítés az egyáltalán.
  • kem001
    #24866

    2006 Hummer H1 Alpha
  • Gólya #24865






    valaki magyarázza meg, mert nem értem...

    az első képen 12 óránál van a hátsó bejárat, a telek teljesen zárt, bejutni csak a bejárati ajtón lehet, ami az utolsó képen az L bal oldali szárán van (remélem, nem fogalmaztam nagyon érthetetlenül)

    hogy a p..ba jött be a betörő a hátsó ajtón??? átrepült a kerítés fölött?
    annyira meglepődtem, hogy arról nem csináltam képet, de tényleg ott jött be, végigsétált a házon, a bejárati ajtón kilépett a ház elé, na akkor szólalt meg a riasztó...
  • kem001
    #24864
    Ezt nem az EA-sek csinálják!
  • kem001
    #24863
    Ezt már lejebb belinkeltem, le vagy maradva..
  • Joschka
    #24862
    ...aki ugye "csuta szárral" a szájában süti Al Bundy-nak a rántottát (romlott tojásból)...DDDDDD
  • Joschka
    #24861
    Bocsi kem, de ezt most nem hagyhattam ki...

    2010 Lincoln Town Car Limo



    Letöltés: Fresh Prince
  • Joschka
    #24860
    Peggy Bundy utált főzni a Rém rendes család c. tévé sorozatban...akkor a sims 3-as verziója is nagy ívben kerülni fogja a fakanalat...DDDDD
  • Gné Era
    #24859
    Hát....Amíg az egyik munkát még nem fejezték be,addig minek újba belevágni?? Értem ezalatt a hibákat,ugye..Tudod..Erre felénk van egy mondás:" Egyik kezemet a seggembe dugom,akkor is különb munkát végzek!"
    Szóval,ideje lenne kijavítani azokat a hibákat,amik teljesen élvezhetetlenné teszik a játékot,nem pedig mindenféle hülyeséget gyorsan kiadni,hogy eltereljék a nagyközönség figyelmét a hibákról..
  • Gné Era
    #24858
    hát ne is az ötcsillagos szakácsnő:)DD
  • Joschka
    #24857
    Na, megint jön egy újabb store bútor szett...de ez legalább kellemes kinézetű.

  • kem001
    #24856
    Miket nem találni, ez is Sims 1-ből való DD
  • Joschka
    #24855
    Ja, az életcélja meg a sok lóvé lett...DDDD
  • Joschka
    #24854
    Nyugi, minden ilyen jellemvonást megkapott.
  • kem001
    #24853
    Meg esetleg trehány..?
  • Joschka
    #24852
    Akkor ezt le is rántom!!!hehe
  • Joschka
    #24851
    Azokat kapta!!!!!!
  • Joschka
    #24850
    DDD...úgy látszik, hogy használható...hehehe