44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #24929
    Peggy meg a lánya jól sikerült,a pasi meg a fia nem annyira..de azért ügyes vagy..én igen sokat szoktam röhögni rajtuk:)))
  • Gné Era
    #24928
    ez tök jó lett!!!
  • Joschka
    #24927
    No, készülget akkor a Bundy család háza...hehe

  • Joschka
    #24926
    Azt melyik boltba, he?!...cipőbolt még nincs a Sims 3-ban.
  • kem001
    #24925

    1999 Chevrolet Suburban
  • tycoon14
    #24924
    Az utcán??? Menjenek a boltba
  • Joschka
    #24923
    Még házat is kell építeni nekik...addig csak tengődjenek az utcán.
  • Joschka
    #24922
    Íme az én "Rém rendes családom"...DDDDDD


  • Joschka
    #24921
    DDDD...
  • Ironman2
    #24920
    Le vagy maradva,még képeket is raktam be róla
  • Joschka
    #24919
    The Sims 3 Diesel Cuccok csomag

    Megjelenés: 2012 Július 10.

    (Forrás: Sims Programs)
  • Joschka
    #24918
    Van mikor nem lehet a játékban egyből neki ugrani a rácsos ablaknak. Érted?! Nálam is kellett egy bizonyos idő és "meló" ahhoz, hogy a kapcsolat egy magasabb szintű rémségbe léphessen (Esküvő?!). Hiába csináltam bármit, egy jó darabig nem volt előre haladás, aztán egyszer csak zsupsz már egymásba is keltünk!
  • Joschka
    #24917
    Hát én se költözök éppen sehová ....csak legyen készen már "Szevasz-topol" nevű komcsifalva városom...hihihi
  • Joschka
    #24916
    Pontosan, előbb a másikkal szakítanod kell, de ha egy olyan bigébe estél bele akinek történetesen van már valakije...(nálam már volt olyan, hogy a csajnak volt egy csaja!!!)de rá sikerült vennem, hogy szakítson vele és akkor már lehetett is nyomni neki a gázt, mint süket a csöngőt...hehehe
  • Joschka
    #24915
    Azt úgy kel, hogy izé... Be mész a Városszerkesztőbe és a kiválasztott simeket a telekre kattintva (a telekkel együtt is lehet) kiköltözteted a kiürítés gombbal a sim katalógusba és ha egy másik városba mész, akkor a bungijukkal együtt egy pont ugyan olyan méretű telekre rá cihelődhetnek...kábé ennyike az egész.
  • kem001
    #24914
    Gépigénye nem vészes, legalább is nekem DDD De maradok továbbra is Simsville-ben, most már nem költözök sehova
  • Coolfire
    #24913
    Na még egyet.:)
    Ha kiszúrok egy másik jó muffot,és szerelmessé teszem,akkor addig el sem jegyezhetem,amíg a másik sim jegyes?Ergo szakítani kell vele?

    Bocs,de még csak most kezdtem a játékot..
  • Coolfire
    #24912
    Ha a simem és a kutyit ki akarom szedni a játékból,hogy pölö egy másik városban újrakezdjem,azt hogy is kell?:))
    Vagy ha házikóstól akarok?:)
  • Coolfire
    #24911
    Megint gondban vagyok.Egyszerűen nem tudok dűlőre jutni a szobalánnyal.Eljegyeztem,megvolt a legénybúcsú,és most semmi.Semmilyen összeköltözés/esküvő etc. opció nem jön ki,pedig már mindent megpróbáltam."Civilt" csináltam belőle(kirúgtam),végigrandiztam vele a várost etc.,de semmi.Bár érdekes módon a gyermeknemzés is szürke(azt írja,azért nem eshet teherbe,mert túl sokan vannak egy háztartásbn).Ez bogár lenne?
  • Coolfire
    #24910
    Ehhez nekem is vashiányos a gépem.De amúgy sem tetszik.:)
  • Joschka
    #24909
    Háááát...combos gép kell hozzá, hogy rendesen fusson...

    Nekem ez biztosan nem lesz bent a játékban...vashiányos a gépem...ehhez.
  • Joschka
    #24908
    Bakker...mekkora város ez!

    Paris 2






    Letöltése: http://www.thesimsk.com/paris2/

    Minimális rendszerkövetelmény:
    > Processzor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz
    > RAM: 3GB
    > Videókártya: 256 MB DirectX kompatibilis 10,0-
    > HDD lemezterület: 300 MB
    Ajánlott gépigény:
    > Processzor: Intel Core 2 Quad 2,0 GHz
    > RAM: 4GB
    > Videókártya: 512 MB ​​DirectX kompatibilis 10,0-
    > HDD lemezterület: 300 MB

    The Sims 3 párizsi világkiállításon igényel: A világ körül, ambíciók, a Late Night, generációk és a háziállatok Expansion Pack.
  • Joschka
    #24907
    Csinálok olyan tálcát, amiről fel tudja venni...
  • Joschka
    #24906
    Ennek örömére hoztam két újabb ehető kaját...DDDD

    Lasagna és Tiramisu (ehető ételek simeknek!)



    http://www.mediafire.com/?ewmw07d7qc84udh
  • Joschka
    #24905
    Kem!

    Mégis csak lehet ám enni azokat az ehető kajákat, amiket a múltkor ide fel raktam. Csak simán le kell tenni őket az asztalra, és nem szabad tálcára tenni, mert akkor a sim nem veszi fel, de ha simán le teszed akkor fel veszi és be zabálja, amikor utasítod rá!!!!!!!!!!
  • kem001
    #24904

    2002 Nissan Skyline GT-R V-Spec II
  • kem001
    #24903

    2011 Hyundai ix20

    1982 Porsche 911 Turbo 3.3
  • Coolfire
    #24902
    Most pakolgatom le az amcsi bisztrókat.:)
  • Coolfire
    #24901
    Ez bejött,köszi.:)
  • Coolfire
    #24900
    Majd megyek én is,csak még gyűjtögetek a másik topikban.:)))
  • Joschka
    #24899
    Oxa...akkor majd jövök. Na, Csákány!!!!!
  • kem001
    #24898
    Ráérek én..DDD
  • Joschka
    #24897
    Ja, majd...tán úgy késő délután.... Délután már késő?...DDDDDDD
  • kem001
    #24896
    Valaki jön majd játszani?
  • Joschka
    #24895
    Csak most a Rém rendes család sims 3-as verzióját előbb be fejezem...DDDDD
  • Joschka
    #24894
    No, akkor ideje, hogy készítsek belőlük olyanokat, amelyiken nem tudnak át menni...hehehe
  • Gólya #24893
    igen, azok inkább csak szegélyek, díszek - hiába van a kerítések között és nem akadályoz sem simet, sem állatot a közlekedésben:)
  • Joschka
    #24892
    Hát elvileg azoknak a virág ágyás szegélyeknek is k(ny)erítéseknek kellene lenniük, mivel ott vannak azok között. De tapasztalatom szerint a simeknek ez nem akadály, hogy össze-vissza kószáljanak át rajtuk.
  • Joschka
    #24891
    DDDD...értem, meg gondoltam is hogy biztos nem az, amit első pislantásra látok...csak hát hátha...

    Ne, ezt jó meg fogalmaztam...
  • Gólya #24890
    töröld le a telket teljesen (ha már próbáltad, bocs)
    eleinte én is néztem nagyokat, hogy ott az (elvileg) üres telek, mégsem enged letenni rá épületet
    aztán rájöttem, hogy még ha nem is látszik a telken semmi, valami mégis van rajta, ami miatt nem enged letenni rá másik épületet
    azóta ha meglevő üres telekre akarok épületet tenni, előbb letörlöm a telket is, leteszem újra és utána tudom folytatni