44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #26371
    A zombik kérdés nélkül beleharaphat bárkibe.Akkor vazze az egész város átváltozik majd? Atyaég mik lesznek itt!
  • Joschka
    #26370
    Újabb infók a Sims 3 Természefeletti erők kiegről


    Az új szomszédság:
    - A szomszédságokban rendesen felkel majd a Hold éppúgy,
    mint a valóságban.
    - Az új szomszédság rengeteg titkot tartalmaz, melyek
    több különböző területre vannak felosztva.
    Családkészítő mód:
    - Külön gombbal választhatod ki, milyen lényt kívánsz
    létrehozni.
    - A ruhákat és a frizurákat bármely lény viselheti, így
    például egy vérfarkas hordhat boszorkánysapkát is.
    - Vérfarkas: világít a szemük
    - Vérfarkasokoknál testszőrzete tinitől az idősig még a
    nőknek is lehet.
    - Nőknek csak vérfarkasként lehet testszőrzete.
    - Szellemeket is lehet már a CAS-ban csinálni.
    - A limitált kiadás zombi ruháit szintén viselheti
    bármelyik Sim, tehát normál Sim fejére is kerülhet
    vödör.
    Az új jártasság:
    - A boszorkányoknak lesz egy munkaasztala, amely kicsit
    hasonlít a Sims Medievalban a varázsló munkaasztalához.
    Bal oldalán egy üst található, ebbe dobja bele majd az
    elixírek hozzávalóit. Középen egy nagy könyv található,
    amely tartalmazza az elkészíthető elixírek receptjeit.
    Felette gyertyák vannak, jobb oldalán pedig könyvek, de
    azok csupán díszek.
    - Az elkészíthető elixírek listája hasonlít a főzés
    jártasság receptjeihez. Ugyanúgy látszik, mihez milyen
    szintű tudás kell, milyen és mennyi összetevő.
    - A zombifikáló elixír alacsony tudással is elérhető.
    - Van olyan elixír, amellyel a természetfeletti Simeket
    normál Simmé lehet változtatni.
    - A Simekkel nem kell megitatni az elixíreket, elég, ha
    csupán rádobod őket.(A zombifikáció esetén legalábbis
    így történt.)
    Tündérek:
    - Nincs jó vagy rossz tündér, mindegyik végezhet
    bármilyen csínyt.
    - A tündérek ténylegesen tudnak repülni.

    Vérfarkasok:
    - Vérfarkasok dörgölőzhetnek másokhoz, meg is
    szaglászhatják őket. Ha ez nem tetszene a másiknak,
    újsággal jól fejbevághatja a vérfarkast.
    - Ehet nyers halat, melyet az eszköztárból vesz majd
    elő.
    - Földet kaparva kutakodik a gyűjthető dolgok után.
    Zombik:
    - A zombi kérdés nélkül beleharaphat a másikba, így a
    másik Simet is zombivá változtathatja.
    - Például boszorkány lehet zombi, de ez a harapásos
    átváltozás csak átmeneti, nem végleges.
    - A zombik nem tudnak etye-petyélni!
    - Elég korlátozottak a szociális interakcióik.
    Egyéb információk:
    - Az alkímia gyakorlása során is meg lehet halni.
    - A természetfeletti lényeknek lehet közös gyereke, de
    50% az esély, hogy vagy az egyik lény lesz, vagy a
    másik, nincs kevert gyerek.
    - Minden lénnyé át lehet változni, pl. a vérfarkas
    elátkozott harapásával a másik Simet vérfarkassá
    változtathatod.
    - A természetfeletti gyerekeknek kicsiként is vannak
    természetfeletti képességei.
    - 4 új halálnem lesz és 4 új szellem Sim.
    - A normál Simeket is érintik a Holdciklus változások.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #26369
    Íme Lucky Palms néhány lakója



    Meet Jaycen Hendrix at Lucky Palms! He was born with a silver spoon in his mouth. He moved to the city to further his business career and learned skills that would one day help him take over his father’s company. He works hard and plays harder. He also collects cars and expensive works of art in his mansion and has a multitude of friends.



    One of the households in the New World are the Vokobans. Eli is very tolerant of what has made him rich. This, in turn, the charming Lina Lancaster was irresistible. The love they showered with gifts and Eli touches, but he does not know that she is expecting a baby. A fact that could come between the two …



    Yolanda Shaw likes to flirt. She loves bright, vibrant colors and extra-short skirts. Not all guys have it done to her … it should fit easily. She works in the music career. Yolanda is currently pregnant and Playboy Jaycen Hendrix is the father.

    (simsvip.com)
  • Coolfire
    #26368
    Bevallom,valóban jó ötletet adtál.:)Magamtól eszembe sem jutott volna.És,ha több benne a játékgép,hátha többen is lesznek.Bár,nálam az enyémen kívül 4-5 sim mindig lézeng,igaz csak a nyerőgépeknél.Viszont BJ-t még nem láttam senkit sem játszani.Majd pakolok bele minden vackot.Csak hát ez nem az erősségem,ahogy az átépítés,és az építkezés sem.:)
  • lucifer9393
    #26367
    így van, azzal jó is
  • Joschka
    #26366
    No, akkor így most már jó minden...hehe

  • Joschka
    #26365
    Egy új kép a közelgő nagykiegből.

    Hát senki se mondta, hogy égesd magadat...

  • Joschka
    #26364
    Hehe...megfordítottam a pénzeket.

    Okés. Nekem az meg csak felesleges mert nagy és tök üres...jó lesz ez a kicsi az én kis városomba.
  • Coolfire
    #26363
    Én a "gyárit" -a lá Lucifer-akarom a Vegas csomival felturbózni.:)
  • Joschka
    #26362
    Csak akkor fordítom majd meg, ha kell esetleg valakinek....ha netán építene egy kaszinót magának.
  • Joschka
    #26361
    Végül is az OFB-ből is lehet, mert a pénztárgépnél is megtalálható.
  • Joschka
    #26360
    A leghátsó meg pont jól van...DDDD
  • Joschka
    #26359
    Nem fényképeztem, hanem ezeket ki lehet nyerni a játékobjektumból...mert benne van a pénzfa textúrájában...aztán már csak egy kis fotósóp ügyetlenkedés kell hozzá.
  • Joschka
    #26358
    DDDD...már észre vettem, hogy így vannak..., de marad így...hehe

    Ja, a sims 2 pénzfájáról "szedtem le"...
  • Coolfire
    #26357
    Azok a "bankók" OFB-sek,ugye?Miért nem fordítottad meg őket?:)Vagy hátulról fényképezted?
  • Joschka
    #26356
    Tádá!!!!

    Íme a kaszinóm végleges változata az új (és végleges) logóval....elég sokat kellett pepecselni vele...

  • kem001
    #26355
    Nálam 2 konyha van a házban, de mindig a pincében lévőnél tolonganak..
  • Coolfire
    #26354
    Nekem valahogy a konyhát kellene megnagyobbítani,mert ott nyüzsögnek állandóan,ráadásul még a kutyaetető is ott van.Ja,és az összes varázstörpe ott köt ki mindig.h. ott nagy a tolongás.Vhogy át kellene építeni a házat..
  • Joschka
    #26353
    Hát a simem azóta sült-rántott fagyit eszik állandóan, mióta meg kapta a fritőzt meg a fagyigépet...na jó, a múltkor be dobattam vele egy szép nagy rántott pulyka combot is...vagy micsodát...DDDDDDD
  • Coolfire
    #26352
    Az enyémek azt sem tudom mikor ettek utoljára a hűtőből.Mindig a fagyigép és a fritőz.Ott rohadnak a kajahegyek állandóan a lakásban.:)
  • Ironman2
    #26351
    Játszadoztam a 2-vel hétvégén egy kicsit.jó nosztalgiázni.Amúgy még mindig sokan veszik a 2. részt is.Töltési idő már nem annyira zavaró mint régen,viszonylag hamar tölt,viszont a Tiki szigeten jól beszaggataott
  • Coolfire
    #26350
    Az én is szeretnék.Most "abban élem ki",hogy a gyerekkel árulom a ház előtt a sütiket.Már csak limonádéstand kéne mellé.:)Mire felnőnek,hátha lesz már olyan kieg is.
    Gebasz már megint van.A bentlakásos simgyerek nem jön haza,nem üzen etc.,a másik,hogy nem küldik szerdánként a könyvmoly klubból a könyveket.
  • Joschka
    #26349
    A #26334 hsz-ben is abban kreáltam a videót is.
  • Joschka
    #26348
  • Ironman2
    #26347
    Az jó.Nekem is fent van.
  • Joschka
    #26346
    Az este raktam fel megint a 2. részt...hehe
  • Ironman2
    #26345
    Nembaj,ott van nekünk addig a 2.rész
  • Ironman2
    #26344
    Ja igen.DDDD
  • kem001
    #26343
    És jól hasba vágja a gép..DDD
  • Ironman2
    #26342
    Üzletes kieget akarok,nem évszakokat,meg teremtményeket.Saját boltot akarok nyitni a városban,és idióta pénztárost,aki nem találja a gombokat megint.DD
  • Joschka
    #26341
    Szerintem a következő ez lesz: The Sims 3 Összeomlás ....
  • kem001
    #26340
    De egyébként tényleg kíváncsi leszek arra, hogy mi lesz majd a Természetfeletti kiegészítő után a következő nagy kiegészítő..
  • Joschka
    #26339
    No, majd akkor én mondom: Te megmondtad...DDDDDD
  • Joschka
    #26338
    Hát ez az. Ez volt nekem is gyanús...igaz nem mingyá. Egyébként máshol is olvastam ezt az észrevételt.
  • Coolfire
    #26337
    Most mondjam azt,hogy én megmondtam?:)Már az is elég hihetetlen volt,hogy 2 hónap különbséggel jelennek meg a kiegészítők.
  • Joschka
    #26336
    Cöhhh...Ezek csak azért csinálhatták, hogy mindenki az ő oldalukra másszon be, nem másért.
  • Joschka
    #26335
    Pletyka
    A tegnapi napon a magyar Überkonzol oldalon listázták a
    Sims 3 Seasons (Évszakok) kiegészítőt. Szerintük a játék
    2012. november 9-én jelenik meg, lesz limitált változata
    és lesz olyan is, mely egybe van csomagolva az
    alajátékkal. A termékadatlapokat azóta eltávolították.
    Felhívjuk mindenkinek a figyelmét, hogy ez az egyetlen
    hely, ahová kiírták, egy külföldi, megbízható oldalra
    sem került fel, így erősen pletykaként kezelendő. Több
    információval mi sem tudunk szolgálni.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #26334
    Na, hol van ez a részletesség a főzésnél a Sims 3-ban?...Sehol sincs.

  • Ironman2
    #26333
    Infók a közelgő kiegészítőből:

    - A Sims 2-ben vérfarkassá válni nem volt egy egyszerű dolog, ezen szeretett volna leginkább változtatni a játékot készítő csapat, ezért is lehet vérfarkast kreálni már a Családkészítőben is.
    - A Családkészítőben mind a vérfarkas emberi, mind az átváltozott kinézetét ki lehet majd alakítani, beállítani, hogyan nézzenek ki, mit viseljenek. A két alakot könnyen lehet majd váltogatni itt.
    - A vérfarkasoknál beállítható a bundája kinézete, színe, valamint lesznek vérfarkasfrizurák is.
    - Nemcsak teliholdnál változhatnak át a Simek vérfarkassá, hanem akár a lehető legrosszabbkor, például, amikor Simednek rossz hangulata van.
    - A likantrópia jártassággal a hangulaton alapuló átváltoztatásra tud hatással lenni Simed.
    - Ezen kívül, ha azt szeretné, bármikor vérfarkassá változhat Simed, de vissza is alakulhat, ha úgy kívánja.
    - Visszaváltozáskor kissé összezavarodik Simed és ez hatással lesz az éhségére is.
    - Bárhol, bármelyik szomszédságban is legyen, attól nem kell aggódni, hogy a vérfarkas megölné a Simeket.
    - Bár megölni nem fogja a Simeket, viszont félelmet kelt majd bennük, véletlenszerűen megcsókolhatja őket vagy elpusztíthatja a körülötte lévő dolgokat.
    - A likantrópia jártasság különböző előnyökkel jár, például izmos testtel.
    - Ha farkasemberként vadászol, különböző ritka dolgokat szerezhetsz a gyűjteményedbe, az, hogy mit találsz, szintén a jártassághoz kötődik.
    - Lassabban csökken az energia és az ürítés szükséglet, és ez nem függ attól, Simed át van-e alakulva vagy sem.
    - A vérfarkasok tovább élnek
    - Ehetnek nyers húst
    - Lassabban fáradnak el és különböző bónuszok várják őket az atlétika jártasságban
    - Vérfarkasság örökölhető. 50 % az esély arra, ha normál Simmel etyepetyél, hogy vérfarkas utód születik.
    - Harapással is terjed, ehhez azonban megfelelő kapcsolat kell a két Sim között.
    - Életreszóló jutalomként falkavezér lehet Simed, ekkor felruházzák egy nagyon félelmetes üvöltéssel és bárkit megharaphat majd, anélkül, hogy visszautasítanák.
    - A vérfarkas Simeknek lesz egy új interakciója azokkal a Simekkel, akik nem akarnak átváltozni.
    - Négykézláb futnak majd
    - Válhatsz védelmezővé is, mint a True Bloodban, így meggyőződhetsz arról, hogy az emberek megmenekülnek a vámpíroktól, akikkel szintén összeakadhatsz majd a Természetfeletti erők városaiban.
    mysims.hu
  • Joschka
    #26332
    Má néhányan törzsvázsárlók vagyunk ott lassan...hehehe