44549


no-warez.gif
  • Gólya #26411
    pfff...nálatok is meleg van? (jó, tudom...hülye kérdés volt)

    pár kép...

    ezt a hármat cukorbetegek nem nézhetik:)







  • Joschka
    #26410
    Sajnos a CAW-on kívül semmilyen mód (vagy MOD) sincs egy város terepének alakításához. Annyi idejük meg eszük már igazán lehetett volna a készítőknek, hogy ha nem is az egész CAW-ot, de valamilyen terep formáló egységet be rakhattak volna a játékba. Nekem már ugyan volt rá próbálkozásom, hogy egy már kész várost (Hidden Springset) be raktam a CAW-ba és tudtam szerkeszteni is, de az már nem biztos, hogy utána le is indul a játékban a várossal. Tehát sajna semmi ilyesmi nincsen hozzá...még.
  • Coolfire
    #26409
    Neked sincs tipped-a CAW-on-kívül mivel lehetne egy kicsit egyengetni a tájon,hogy le lehessen rakni plusz telkeket?
  • Joschka
    #26408
    Cooltúrálódjunk sims 3 módra...
  • Atilorn
    #26407
    Fennt van. De ez a probléma már hónapokkal ezelőtt ált fennt. Most viszont a játékot sem indíthatom el, mivel napok óta szarakszik a laptopom ventillátora, így nem tudom sajnos most megnézni azt az error trap-ot.
  • Coolfire
    #26406
    Igen ez valóban jó lenne,főleg ha már jó nagy a család(fa).De a gyökér készítők ilyesmire nem nagyon gondoltak.
  • Coolfire
    #26405
    Meg kellene próbálnod az errortrapot.Az kiüti a rossz scripteket,és automatikusan reseteli a simet.Az 1.34-es patch fent van?
    Az építkezésben sajna én nem tudok segíteni,de van egy mod,amivel egyéni telekméretet tudsz beállítani.
  • Atilorn
    #26404
    Ne még egy utolsó vélemény. Az is jó lenne, ha lehetne a városok között utazgatni. Például, a legidősebb fiú beköltözik Bridgeportba, de a kapcsolatait is megtarthatná, például a szüleivel, akik a kisvárosban maradtak, és időnkét meghívhatná magához őket, és ő is meglátogathatná a szüleit. Az is fusztráló, hogy ha valakinek megvan az állatos kiegészítő, de a családja Bridgeportban laknak, ahova egyszerűen lehetetlen elhelyezni a lovardát. De ha el lehetne utazni Appaloosa Plains-be néhány napra. És valami szállodákat, vagy moteleket berakni, ahol elszállásolhatják magukat.
  • Atilorn
    #26403
    Egyébként van arra valami mód, hogy szerkeszteni tudjuk a városok terepviszonyait? Rohadtul isegesít, hogy egyszerűen nincs hely az építkezésre. Egy csomó közösségi épületet letöltöttem, de nem tudom hova tenni. Az a legidegesítőbb, ha pár méteren múlik, hogy elhelyezzem a telket, de nem lehe, mert nem egyenletes a talaj. Bridgeport a legrosszabb. Egyszerűen nem lehet hol telket elhelyezni.
  • Atilorn
    #26402
    Sziasztok. Hosszú hónapok óta nem játszottam a játékkal, mert írtózatosan felbosszantott. Többször is előfordult olyan hiban, hogy hol több, hol csak egy simem beragadt. Valamikor láthatatlanok, de ott vannak, nem mozognak, a portréjukra sem tudok rákattintani. Van, mikor láthatóak, de egyáltalán nem mozognak. Van, mikor egy teljesen más sim jelent meg a helyén, aki járkál, csinálja a dolgát, de sem interakcióba, nem lehet vele kerülni, sem a képére nem tudok rákattintani. Emlékeim szerint a reset simet is használtam, nem vált be. Ha aszimeket kiköltöztetem, mejd vissza, ugyan úgy fennt áll a probléma, de ha utazásra viszem őket minden normális, de ha visszatérnek ugyan úgy szarakszik. Eddig csak úgy tudtam megoldani, hogy kiköltöztettem őket házastúl, kezdtem egy új játékot, majd visszaimportáltam őket. De ugye ilyenkor elvesztik az összes ismerőst. Most már ezt sem használhatom, mivel a két legidősebb fiú különköltözött, így már két család van. Legutobb, mikor bekövetkezett a hiba, a két fiúval játszottam. Mikor kiköltöztek semmi hiba nem volt. Egy idő után visszatértem az eredeti családhoz és robot családtagom helyett berakott egy random simet. Nem tudja valaki mi okozza a hibát. Folytathatnám egy korábbi mentést, de mint írtam többször is előjött a hiba.
  • lucifer9393
    #26401
    egyszerű, de nagyszerű... és a vége felé, elég nehézzé tud vállni. Főleg az éjszakai pályák :)
  • Ironman2
    #26400
    Lehet megveszem azt is!
  • Joschka
    #26399
    pölö rántott fagyi!!!!!
  • Joschka
    #26398
    Nem fog nagy veszteség érni...viszont a sims-ben a reális vagy ahhoz hasonló dolgok jöhetnek...
  • Coolfire
    #26397
    Nem tudod akkor mit hagysz ki.Az utóbbi évek egyik legszórakoztatóbb,legeredetibb játéka.Mint anno a Sims.:))
  • Coolfire
    #26396
    Rohadt addiktív játék,alig bírtam abbahagyni.Már majdnem végigtoltam,mikor egy OS csere miatt elszállt az egész mentésem.De még mindig fent van a magyar GOTY.:)
  • Joschka
    #26395
    Maradok inkább a normális életszimulátoroknál...
  • Joschka
    #26394
    Hát én attól biztos nem, mert az ilyesmiért sose vagyok oda...hehehe
  • lucifer9393
    #26393
    pedig egy kevés idő után, függővé válik az ember
  • Joschka
    #26392
    Ez ugyanaz, csak az má 3 D-be van....én D-be enni szoktam...

  • Joschka
    #26391
    A minap ki próbáltam: Nekem az ilyesmi nem jön be...
  • lucifer9393
    #26390
    Nem akarok OFF-olni, de okvetlenül próbáljátok ki a Plants vs Zombiest!
  • mk452001
    #26389
    Ezek a zöld "gyomok" engem az egyik Pokemonra emlékeztetnek XD
    egész pontosan erre :P
  • lucifer9393
    #26388
    Nekem is
  • lucifer9393
    #26387
    nem játszottad a Plants vs Zombiest? Remek játék!
  • kem001
    #26386
    Nekem jut eszembe erről Michael Jackson Thriller száma?DD
  • Joschka
    #26385
    Ennyi erővel akár az Angry Birds madárkáit is bele rakhatták volna....zombik helyett meg malacokat....azoknak tán mindenki örült volna, hogy: Jajj de jó, jön a sertés vész!!!...
  • Joschka
    #26384
    Ez az egész kieg kezd nagyon szánalmasan nevetségesnek tűnni....
  • Joschka
    #26383
    DDD...Hát akkor íme az a bizonyos borsóágyú...eléggé gagyi...nem ilyennek képzeltem el...



    (kép: simsvip.com)
  • Ironman2
    #26382
    Varázskönyv ott lesz az eszköztárban
  • Ironman2
    #26381
    Ide kattintva megnézhető a bemutató teljes méretben
  • Joschka
    #26380
    Hopp, mi nem történt?!
  • Joschka
    #26379
    DDD... ez aztán teljesen természet (alatti) sötét...hehe
  • Ironman2
    #26378
    ehehe.VArázsló kicsit fejbekólintotta a farkasnőt.DDD
  • Ironman2
    #26377
    Uh.Mennyi lötty van,és már kombinálni is lehet őket.Most nézem a videót.A farkasemberek meg igen bénák.
  • Joschka
    #26376
    Akkor meg mi értelme ennek, ha nem írtak az ilyen figurákhoz valamilyen feltétel szerű parancsot, hogy pl csak akkor haraphatja meg a normális simet, ha az rosszul köhögött...vagy mit tudom én, érted?!...Ezek teljesen hülyék az ea-nál.

    Viszont ezt a semmi különleges lény csúszkát örülök, hogy bele tették...így nálam se vámpír és se másmilyen tüdér lala nem lesz, ez biztos...
  • Ironman2
    #26375
    Ja,én is majd nullára állítom.Tiszta baromság az egész.Már az is felháborít hogy kipirosodtak az ismerőseim a vámpirizmustól
  • Joschka
    #26374
    Ja. Mér nem mingyá hálósipkában+hálóingben...DDDDDD
  • Joschka
    #26373
    Ezért veszem majd vissza teljesen a csúszkát, hogy nálam az ilyen izék ne is kódorogjanak a városomba...legyenek csak a rendes simek...
  • Ironman2
    #26372
    Vérfarkas varázslósipkában? pfffff