44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #26971
    Épp tegnap néztem hogy akiket beraktam a játékba npc-et,azoknak a fele vámpír lett.DD
  • Roccio
    #26970
    hát ez tényleg hülyeség akkor minek rakták bele a leszáll az éjbe a vámpírokat ha egyszer nincs szükség rá ha feltelepíted a természetfeletti erőket.
  • Ironman2
    #26969
    Persze.Idáig a fél rokonság változott át,most az egész város teli lesz mindenféle teremtménnyel.Még jó hogy lesz a csúszka a beállításokban
  • Roccio
    #26968
    hát akkor már jobbak lesznek valamivel.
  • Ironman2
    #26967
    Nem lesznek.Ugyanazok maradnak.Csak új vizuális opciókkal bővítik ki őket.Akinek nincs meg a Late Night,azok megkapják újra a vámpirokat.Na ebből biztos lesz galiba.Tuti hogy ütközni fog a 2 játék egymással
  • lucifer9393
    #26966
    Nekem tetszik a város is, csak nehéz benne az élet. Egy fél nap, míg lejutnak a felhőkarcolók tetejéből...
  • Roccio
    #26965
    most a természet felettibe lesznek új vámpír interakciók :DD
  • Ironman2
    #26964
    A Leszál az éj csak idegesítő paparazzikat hozott,fogyatékos vámpírokat,meg csillagokat a neved mellé,amik abszolút nem jelentenek semmit se,csak állandóan perelnek azt veszed észre.
  • Roccio
    #26963
    hát a napközis része az engem sem vonz :S
  • lucifer9393
    #26962
    Igaz. El is felejtettem, mert engem se vonz. Élőben is őrüök meg a gyerekektől, hát még egy játékban :D
  • Ironman2
    #26961
    Na ezt jól megfogalmaztad!
  • Ironman2
    #26960
    Generationsban nyithatsz napközit is a házadban.Lehet bébiszitterkedni.Igaz én nem próbáltam még,de bele is őrülnék az biztos.Egyszer kipróbálom milyen az!
  • Roccio
    #26959
    nem azt.. hanem hogy akármennyi keget is telepítesz fel ha neked az elég akkor ott is sok mindent tudsz benne csinálni...
    de ha az egészet akarod akkor meg még több mindent :)
  • lucifer9393
    #26958
    Hát attól függ mit szeretsz: ott a World Adventures: 3 világtájon lehet kalandozni, sírrablani.
    Ambitions: új szakmák a Simek számára, mnit tűzoltő, szobrász, tetoválóművész, belsőépítész. Ezeket a szakmákat magad irányíthatod, tehát nem olyan épületekbe megy el dolgozni a Sim amiben eltűnik, de látod a tűzoltóállomást belülről is, riasztáskor pedig tüzet oltasz a városi Simek házaiban. + jár a kieggel egy új város is.
    Late Night: új város, vámpírok, diszkók, sztárok
    Generations: na ez a legkevésbé nevezhető kiegészítőnek: pár új tárgy és interakció. minden életszakasz kapott valami újdonságot. Az egész a családi életre van kihegyezve.
    Pets: állatok + új város
    Showtime: lehetsz énekes, bűvész, akrobata, DJ, és színpadokon lépsz fel + új város.
    Kihagytam vmit?
  • Roccio
    #26957
    de aott a showtime ott is lehetőségek tárháza van meg most jön ez a term feletti erők.. stb..
    rengeteg újdonság.. azért ha kompletten fel van telepítve én szerintem úgy a legjobb :)
  • dragon11
    #26956
    Akk. azt mondjátok elég a Late Night, Pets és World Adventures ?:)
  • Ironman2
    #26955
    Nem egészen,mert az alapban is már rengeteg lehetőség van.A kiegek közül csak a Pets,és a World Adventures hozott nagy újításokat.A többi nem.Simán elmentek vclna stuffoknak pl a Generations,vagy a Late night
  • lucifer9393
    #26954
    Japán mintásat esetleg, amin olyan négyzethálós minta van. Vagy akkor ott az alapban az üveges.
  • Joschka
    #26953
    A kiegek használatával több is a játékban a lehetőség.
  • Roccio
    #26952
    hát az alapjáték jáccanánk csak akkor már rég ráuntunk volna :DDD
  • dragon11
    #26951
    Van itt olyan, aki csak az alapjátékot küldi, vagy ennyire megéri a kiegekkel szórakozni ?:D
  • Svenson
    #26950
    Mármint sims3-ban, természetesen, kéne nekem.
  • Svenson
    #26949
    Látott mostanában valaki tolóajtót?
  • kem001
    #26948

    2004 Porsche Carrera GT
  • Svenson
    #26947
    igen, ez igaz, de azt pl. soha nem mutatták, honnan lehet belépni, ahogy azt sem, hol van pl. Lucy szobája.
  • Svenson
    #26946
    Úgy látom, mást is megihletett. :D Csak ahogy néztem, a belső elrendezés nem olyan, mint a filmen, mert az ebédlő és a szalon egymással szemben vannak valójában, köztük a lépcsőház. Az ebédlő mellett van a konyha, az stimmel.
  • Austin Bailey
    #26945
    ha jól emlékszem, a lépcső egyik oldalából nyílt az ebédlő, a másikból meg a nappali vagy hall, ahol a Samanta ivott állandóan.
  • Ironman2
    #26944
    Amikor vége a 3-nak! Amúgy semmi infó a Sims4-ről,meg az hogy lesz-e pc-re,vagy milyen is lesz valójában.
  • dragon11
    #26943
    Mikor jön a 4 ?:)
  • Roccio
    #26942
    ezt nem tudtam ilyen egyszerű :D
  • Ironman2
    #26941
    Nem kell szenvedni a csevegésekkel,meg viccelődésekkel! Le kell zavarni 2 párnacsatát,máris baráti státuszba kerülsz az ismerőssel.Most vettem észre,és bejött egymás után 5 embernél is!
  • Roccio
    #26940
    Klafaaa ugyan az tökéletes mása :))
  • kem001
    #26939
    Meg találtam egy ilyet.
  • Svenson
    #26938
    Én se hiszem, hogy sokat fogok vele játszani. Inkább csak érdekesség. Most a hátsó résszel bajlódok, na, az még kacifántosabb. Ráadásul nincs a neten egyetlen olyan kép se, ami a ház belsejét egyben mutatná. Nem tudom, pl. honnan lehet bemenni a lépcsőházba, ez a sorozatból se derül ki. Azt hiszem, elszórakozok egy darabig ezzel, utána még meg akarom csinálni a főszereplőket is. :D
  • Svenson
    #26937
    Hehe. :) Köszi.
  • lucifer9393
    #26936
    Bírom, hogy a lépcső tetején még bevág egy random karatemozdulatot Veszéles az "öreg"


    Sven: Nagyon ügyes vagy... el is hiszem, hogy ezzel a tetővel van gond. Viszont én ilyen nagy birtokon nem tudnék a Simben élni. Amíg egyik szárnyból a másikba ér, hát este lesz
  • kem001
    #26935
    Lehet, hogy ez érdekel.
  • Svenson
    #26934
    Idáig jutottam Southforkkal:



    És az eredeti:

  • Austin Bailey
    #26933
    mutassa meg valaki lécci, hogy hogyan kell a félfalat csinálni. A videókon nem látszik, hogy milyen eszközzel csinálja
    Egyébként a ferde ablak probléma megoldódott. Csak bebugzódott kicsit. Aztán kibugzódott
    Amúgy tök gáz, hogy csináltam egy kétszintes nappalit, és a felső szint padlójára lógatott csillárok nem világítják be az alsó részét. Pedig nincs is közötte plafon
  • kem001
    #26932
    Ezt régebben nézegettem, nem néz ki rosszul.