44549


no-warez.gif
  • kem001
    #27373
    Fent van egy no warez felirat, arra kattints, és ott FAQ-ban van leírás róla.
  • ronso
    #27372
    Sziasztok nézem a faq ban ezt a NRaas_NoCD cuccot,mivan akkor ha nekem a gyereknek nincs Mods mappája? létre kell hozni ? merhogy még nincs a diesel kieghez mimi image..
  • kem001
    #27371
    Terike sims, amit a játék generált. Nem csak a neve, öltözéke is érdekes..DD
  • Coolfire
    #27370
    Ezt szerintem küldd el a mysimseseknek is,bővüljön a tipp tárjuk.
  • Svenson
    #27369
    Köszi, megnézem majd. :)
  • kem001
    #27368

    2012 Chrysler 300 SRT8
  • Joschka
    #27367
    Holnap meg neki állok az asztal befejezése után a telázslinak, aztán majd jön a góré...

    De ki az a góré?...

  • Joschka
    #27366


    kepcsereasims3hoz.zip

    http://www64.zippyshare.com/v/84794434/file.html

    Kétféle formátumban van az oktatóanyag a csomagban: .docx és .pdf formátumban.

    Ha úgy csinálod ahogy leírtak és illusztráltam képekkel, akkor jó lesz nálad is, ha nem...akkor valamit elrontottál, kezd el újból.

  • Pirlipát
    #27365
    Eszembe jutott, hogy a Snootysims-en vannak ilyen turpisságok, és tényleg. A Sims3-ban az F10 ami ki-be kapcsolja a kezelőpanelt. Viszont ez rám nézve gáz, mert már nyomkodtam, de csak a jobb felső sarki ablakocska tűnt fel meg el. Szóval még is valami más lesz...
  • Pirlipát
    #27364
    Megörültem, mert ahogy mondod, én is emlékszem ilyesmire, de sajna nem jött be :-(. De tuti, hogy valami ilyesmi lesz, mert másik városba belépve minden ok. De persze én pont ezzel szeretnék játszani, olyan jó kis játékmenet volt éppen...szóval jó lenne megmenteni, ép kezdett beindulni a simem akrobata karriere. :-) ...most meg kezdhetem elölről... Na mindegy ha rájövök majd megírom, és persze várok minden ötletet :-)
  • Svenson
    #27363
    köszi
  • Joschka
    #27362
    Jó, majd horgolog akkor a csajsziknak is egyet...valamikor.
  • Svenson
    #27361
    Pedig a nők is hordanak. Nekem is volt, csak sajnos tönkrement.
  • Joschka
    #27360
    Ja, és van már szalmakalap is, mert régebben készítettem egyet...egyenlőre csak pasi simnek van.
  • Joschka
    #27359
    Ez most csak amolyan "Tetszik e vagy nem teszt" a logóval kapcsolatban...a többi részlet ráér majd később is.:)
  • Svenson
    #27358
    én biztos nem. Jó ez így. Hacsak nem akarsz egy képet is rátenni, mondjuk a sparheltet. :D
  • Joschka
    #27357
    Na, ebbe már nem köthet bele az EA...legfeljebb csak Ti!...

  • Svenson
    #27356
    Igen, arra jó, hogy frissíti a játékot, és javít bizonyos hibákat. Ha többet akarsz róla tudni, nézd át a F.A.Q.-ot. További kérdéseket a Warez topikban tudsz feltenni.
  • kem001
    #27355

    2009 Chevrolet Aveo LT
  • koj
    #27354
    JA és olvastam hogy van superpatcher. Azt fel kell telepíteni vagy az mire jó?
  • koj
    #27353
    Megnéztem a verziószámot és a jelenlegi Sims 3 1.36.45.017002. Egyébként fel van telepítve sok kiegészítő (az összes cuccok csomag, és Nemzedékek meg az Álomállások) lehet attól is van. Remélem azért abbahagyja :D
  • Joschka
    #27352
    Egyébként se tudtam igazából, hogy mi is lenne jó a "Cuccok" szó helyett. Úgyhogy köszi a tippet is!
  • Joschka
    #27351
    DDDD...ja, egyébként volt egy sejtésem erről is, hogy mintha olvastam volna eccer, hogy még a The Sims 3 név is le van védve!!!!

    Egye fene: Javaslatod el fogadva!!!!!

    Akkor majd egy ilyen logót fogok készíteni hozzá.

  • Gólya #27350
    pedig olyan céééééééép
  • Coolfire
    #27349
    Bubinak nem kell ilyen(az igazinak sincs),ő ott alszik ahol én(és a simek).Nem igényes ennyire.:)
  • Gólya #27348
    tegnap jártamban-keltemben láttam egy kutyakosarat - "naggyon szép" rózsaszín árnyalatban, masnival...egyből eszembe jutott Bubi
    ha jól rémlik, az aroundthesimsen futottam bele:)
  • Gólya #27347
    hát most lehet rosszul emlékszem, de mintha lett volna egy olyan, hogy az y billentyűvel lehet eltüntetni a kezelőfelületet (és vissza) - bár ez még a kettesben volt, ha nem csalódom...
    azért egy próbát szerintem megér
  • Coolfire
    #27346
    Hát ilyet még én sem.Próbáld meg kitörölni a cachet,és nézd meg minden smakkol-e,az 1.36-os patchez.Más nem jut eszembe így hirtelen.
  • Coolfire
    #27345
    Ezt remélem nem komolyan gondoltad..
    Maga a The Sims™ 3(ott a pici TM jel) van levédve,ergo nem használhatod az EA engedélye nélkül.:)

    Legyen pölö..a Szimek tanyasi kacattyai a harmadik részhez.:)))
    Ebbe nem köthetnek bele,és direkt írtam így a kacatjait.:)
  • Pirlipát
    #27344
    Sziasztok! Tapasztalt már valaki olyat, hogy mikor belép a játékba nincs az alsó kék sáv, amivel irányítjuk a játékot? Mert én most ép ezt tapasztalom. Tud valaki segíteni? Én még ilyet nem láttam.
  • Joschka
    #27343
    Na ezt viszont majd én védem le...hehe

  • Joschka
    #27342
    Akkor majd csinálok valami egyedi cuccos logót!
  • Ironman2
    #27341
    Igen,sajnos ez előfordul néha.Az 1.36-os javítás némiképp ezt javitja,de nekem még mindig elő szokott jönni egyzser-kétszer
  • koj
    #27340
    Másnál is előfordult hogy ha egy idő után a játékot ultragyors fokozatra állítjuk (pl: alvás, vagy amíg dolgozik a sim) akkor nálam sokszor lefagy/megáll a játék kb. 5 másodpercre. Szóval olyan mintha 5 másodpercig szaggatna, utána megint jó és megint szaggat stb. Ez mitől van?
  • Svenson
    #27339
    Igen, elég jó.
  • Gólya #27338
    nem rossz

    viszont ezekből is össze lehet hozni valami spájzfélét:)
  • Ironman2
    #27337
    Csak ezzel az a baj hogy le van védve ez a logó,és a Cuccok név is.
  • kem001
    #27336
    A verzióra szavazok!
  • Ironman2
    #27335
    DDDDD
  • Svenson
    #27334
    Azt hittem, nagyobb. Mit szólsz az álomházak oldalhoz, amit belinkeltem? Én már bele is szerettem az egyikbe. :D