44549


no-warez.gif
  • Ajsa
    #27413
    Köszönöm,megpróbálom :)
  • Coolfire
    #27412
    Én úgy értelmeztem,hogy találtál egy régebbi mentést.Ha csak friss mentésed van,az már nem biztos,hogy működik.De azért csináld meg,amit Kem írt.
    A doksis könyvtárban rengeteg hibalehetőség van,a hibás mentéstől kezdve egészen az inkompatibilis modokig,cc-ig.
  • kem001
    #27411
    Csinálj biztonsági másolatot a családodból, az a legbiztosabb.
  • Ajsa
    #27410
    Kipucolom a könyvtárat teljesen üresre,de mi a garancia arra hogy akár a következő alkalommal már megint eltűnik a családom.Igazából a dokumentum könyvtár tartalmának kitörlése én úgy gondolom magát hibát nem oldja meg tehát a nagy nehezen felépített családom u.u eltűnhet.:) (Legfrissebb patch van fent)
  • Joschka
    #27409
    Jaj...de igazat montál...el is felejtettem teljesen ezt...Köszike!!!!!
  • Joschka
    #27408
    Ez bizony előfjordulhat...de én még nem nagyon pucolgattam ott, mert nálam jól szokott menni a game...aránylag.
  • Coolfire
    #27407
    Nem értettem sosem ezt az újrarakósdit.Minek?Ha valami szar,az nem a játék könyvtárában van,hanem a dokumentumokban.Azt kell jól megpuccantani.
  • Coolfire
    #27406
    Az a dízel verziója amit bekereteztél...
  • Coolfire
    #27405
    Itt már úgyis mindegy,gyaluld le az egész doksis sims könyvtárad,és indíts egyet,hagy csinálja meg újra.Utána másolj be egy régebbi mentést,és kiderül.:)
  • Joschka
    #27404
    A 12-es hibakód: A világ mentése sikertelen volt.

    Tehát hiába kísérletezel az eltünedező családokat nem fogod tudni vissza hozni a mentési hiba miatt.

    Azt sem tudni, hogy a játékod frissítve van e a legutóbbi 1.36-os patch-al.

    Ha szükséges akkor frissítsd a játékodat feltéve ha nem ez a játékod verziószáma az indítópanelben balra legalul látható piros-sárgával bekeretezve...



    Ha meg frissítve van már, akkor jobb ha újra rakod az egész sims 3 játékot a kiegekkel együtt és teljesen új családdal kezded el a játékot.
  • Ajsa
    #27403
    Az eltűnt családomnak a mentését megtaláltam a Total Commanderben,meglehet nyitni a mentést valahogy a játékban,vagy az kizárt dolog?Több mentést is csináltam a családomnak mert elkezdek eltűnt aztán gondoltam akkor több mentést csinálok,de így is eltűnt. :(
  • Joschka
    #27402
    DDD...Írtak a mysimsesek, hogy kűdhetem a képberakásos tippemet a játékhoz!!!!
  • Svenson
    #27401
  • Joschka
    #27400
    Lesz minden, mint a búcsúban!
  • Joschka
    #27399
    Ezt rakom fel, mert jó gyűrött, így tökéletes a dizájnhoz...hehe
  • Joschka
    #27398
    Má meg van, Anyunak eszébe jutott!!!

    Ez volt az!!!!
  • Svenson
    #27397
    Ja, amúgy olyan igazi horgolt csipketerítő és mintás függöny is megteszi.
  • Svenson
    #27396
  • Svenson
    #27395
    Nézegesd a neten a falvédőket, hátha beugrik.

    falvédő
  • Svenson
    #27394
    Helyes, jöjjön. Lesz sonka, kolbász, disznósajt, lekvár, befőtt, tojás, zsírosbödön? :D
  • Joschka
    #27393
    Majd még valamilyen ósdi tanyasi függönyt is horgolok hozzá spájszerral...vászonzsákból!
  • Joschka
    #27392
    Ja, a falvédő nekem is eszembe jutott, mert az volt nálunk is egy...csak már a szöveg ami rá volt "hegesztve"...nem ugrik beeeeee.
  • Joschka
    #27391
    Borotva...DDDD. Majd még be teszek ilyen apróságokat is de most előbb jöjjön az éléskamra!!!!
  • Svenson
    #27390
    Na meg a falvédő.

    Hehe. :D
  • Svenson
    #27389
    Tökéletes. Talán a függöny nem teljesen retró, de annyi baj legyen. Közben eszembe jutott, hogy a lavór fölötti polcra még elférne egy borotválkozó pamacs és egy beretva. :)
  • Joschka
    #27388
    Hát lassan de biztosan gyarapodik a tanyasi kacatok csomag...

    Íme az eddig elkészült elemek a játékban...újabb elem az asztalon a kancsó üvegpoharakkal tálcán.






  • Ajsa
    #27387
    Sziasztok!
    Már többször tapasztaltam hogy a családom eltűnik,olyan mint ha sose lett volna.Már nagyon sokszor volt ez,és nem jöttem rá.Mikor mentek néha azt írja ki hogy 12 hibakód van.Nem nagyon értem ezt.Szinte a játék játszhatatlan mert vagy lefagy a játék vagy eltűnik a családom.Ha valaki tud rá megoldást nagyon megköszönném :)
  • kem001
    #27386

    2012 BMW X6 M
  • Svenson
    #27385
    teljesen jó.
  • Joschka
    #27384
    No, akkor ez izs meg van!!!

    Konyha asztal viaszos vászonnal

  • Joschka
    #27383
    Ez mongyuk így igaz, mert a Sims 3 mellett is mindenfélébe bele kóstolgatunk...
  • Coolfire
    #27382
    Szerintem negyedannyit sem játsszunk mint ők.:)
  • Joschka
    #27381
    No, no...azé mi sem vagyunk ám macskajancsik, ugye?
  • Joschka
    #27380
    Gondoltam, hogy nem érdekel ez téged...annyira már ismerlek, hogy ilyesmibe sose keverednél bele...úgyis van elég dolgod.
  • Coolfire
    #27379
    Engem nem izgat,de ott vannak a hardcore simsesek.:))
  • Coolfire
    #27378
    Hát ezt a marhaságot ki mondta neked?Ez az,mivel a cd/dvd védelmét klónozzák,esetenként emulátorokkal "segítenek" rá,hogy nem érzékelje a játék,és ne legyen ütközés.Ugyanúgy a no-cd patch/crack is annak számít,ahogy a Twallan féle nocd.package is.Úh. tényleg menj át a technikai részlegbe.
  • Joschka
    #27377
    Ja, akkor ott legalább mindig elérhető mindenkinek.
  • Joschka
    #27376
    Oksa, már nem ez lenne az első, amit küldenék (a második...), majd egyeztetek előtte úgy is velük.
  • ronso
    #27375
    van leirás csak mods mappánk nincs ezért kérdeztem
  • ronso
    #27374
    látom értesz hozzá a mini image nem warez