44549


no-warez.gif
  • Gólya #28775
    sokáig gondolkodtam én is, hogy újra megpróbálok én is összehozni egy világot, aztán jött Queenstown és elmúlt a kényszer:D
    valaki igen hasonlóan gondolkodik és ez jó:)
  • Joschka
    #28774
    Sőt magához a faluhoz is előbb le kell még gyártanom néhány apróságot, hogy úgy nézzen ki ahogy elképzeltem azt...
  • Joschka
    #28773
    Nekem még mindig Parasztfalva (leendő magyaros kinézetű falusi vidék) jár a fejembe, csak előtte még össze kell tákolnom egy régi kukorica górét is...
  • Gólya #28772
    :D - sejtettem:D

    fura volt, mert beraktam egy simet, meg akartam változtatni a nevét és nem találtam a "tanácsot":)
  • Gólya #28771
    néha egyszerűen csak "kis görcsnek" hívom:D
    kis hízelkedő, tolja a képét a mienkhez, dorombol - ugyanakkor úgy kell kizárni a konyhából, ha hús van a láthatáron:D
    egyébként úgy találták olyan háromhetesen, gyakorlatilag haldoklott:(
    hogy jutna ugyanarra a sorsra, aki kitette...csak őt ne találja meg senki
    ha nem kell, ajándékozza el, altassa el, de ne hagyja szenvedni...huh...meg tudnám fojtani...
  • Joschka
    #28770
    Jó, de ez meg aztán végképp nem gond.:)
  • Joschka
    #28769
    Ja, a macslák= mini tigrisek, kütyák= farkasok...ennyit erről...
  • Gólya #28768
    hisz ragadozók, vérengzők:)
  • Gólya #28767
    majd figyelj oda, mert városháza nincs - azt úgy tettem le én is
  • Joschka
    #28766
    Ja, le is rántottam azt a várost....mer ugyi kell a gyűjteményembe...
  • Joschka
    #28765
    Jaj de édike...pont olyan, mint az én utolsó cicám volt...hehe
  • Ironman2
    #28764
    Aranyos,bár én nem szeretem ezeket a ragadozókat.Élve megeszik az egereket.Volt szerencsém látni,mert falun volt az előző munkahelyem.
  • Gólya #28763
    ugye milyen élethű?:D
  • Ironman2
    #28762
    Honnan töltötted le a macskádat?
  • Gólya #28761
    ne sírj...egy névváltoztatás még nem a világ vége:)

    találtam egy kedvemre való világot végre - igaz, formálgatom még a saját ízlésemre, de nagyon kis tiptop hely - [URL=http://http://awesims.sixty-ten.net/2011/10/28/updated-for-pets-queenstown-a-world-for-the-sims-3/]"ő" lenne az[/URL]

    pont, amilyenre vágytam...hegy, víz, rengeteg zöld - bár a "belváros" még finomításra szorul, mert nekem túl sok a beton
    van olyan része, ahol négy kricsmi is van egy pici területen - na ezt már megszüntettem:)

    tényleg...világszerkesztő maestrok: miért van az, hogy ha letörlök egy telket, nem tudok a helyére kisebb méretű telket sem letenni?
    pont ezért kellett újrakezdenem a városrendezést, mert letöröltem a négy kocsmát, plusz a telkeket is és nem tudtam a helyükre másik telket tenni
    így másodszorra csak az építményeket töröltem, a telkek maradtak és zöldültek:)
  • Gólya #28760
    tündér ez a kiskutty...nagyobbik fiamék cicája jutott eszembe, hasonló méretek vannak, amikor Lili eszik
    sőt...mutatok egy képet, ha a hg ki nem vágja....



    hiába csomagoltuk háromszorosan a húshulladékot, a kis vérengző így is érezte



    bocs, kettő lett...de olyan aranyos...
  • Gólya #28759
    vajon miért is pont ez lett a nevük?

    nem túl gyors a két baba egymás után? egyik kicsi, másik pici...lesz bajod elég velük:)
  • Joschka
    #28758
    Akkor már nem is vagyok a rokonjuk?!...(Én voltam Csóró keresztannya!)
  • Ironman2
    #28757
    Megkérdeztem tőlük a Házi kedvenc topikban
  • Ironman2
    #28756
    Amúgy szépen haladok csalás nélkül.Van egy feleségem,egy gyerekem,jön a második gyerek,és már bővítettem a lakást is cucokkal.Ja nem Csóró már a neve a családnak,hanem:Pék:

  • Ironman2
    #28755
    Elküldtem szegényt,de bármikor visszatudom hozatni ha rákattintok a képére
  • Coolfire
    #28754

    Próbáld meg a mysims interaktívban,v. a fórumban megkérdezni.Ez engem is érdekelne.
  • Ironman2
    #28753
    Na felszedtem egy kiskutyát a parkba,haza is vittem,bezártam az ajtót rá hogy ne szökjön el,mert még nem családtag.most örök barátok vagyunk.Hogyan lehet csatlakoztatni a családhoz?



  • tKool
    #28752
    A költöztetős lépés bevált, köszi! Igaz a vágyak eltűntek, de sebaj, majd újra dobja a gép. :D
  • lucifer9393
    #28751
    Próbáld meg a "resetSim -szóköz- ide a sim pontos neve" cheatet beírni a konzolba, amit a ctrl + shift + c gombkombinációval hívhatsz elő. Ha ez sem segítene, próbáld meg kiköltöztetni a családot, és vissza. Vagy legalább azt a karaktert aki bugzik.
  • tKool
    #28750
    Sziasztok!

    Lenne nálam egy kis bug a Sims 3-mal kapcsolatban. Az egyik simemnél állandóan ott van a hangulatjelzőknél, hogy élvezi a zenét a gitár miatt, miközben nincs is nála gitár, de még a környékén se. Először nem is hittem, hogy gond lenne, de mikor a másik simmel aludna egy ágyban, a másik nem tud aludni, mert a zaj felébreszti, ami persze nincs is, mert semmi hangot nem hallok. De a hangulatjelzőknél folyamatosan ott van a zenei élvezet.
    Valahogy meg lehet szüntetni ezt a hibát?
  • Joschka
    #28749
    En is szedtem le ezt-azt meg egy fali főzőcskézős kacatot meg is vettem 25 SP-ért, mert meg tetszett...



  • Ironman2
    #28748
    Halloweeni csemegék is ingyen tölthetők a storéban.Természetesen csak azok tudják tölteni,akiknek van eredeti játékuk:





  • Ironman2
    #28747
    Na készülök az Évszakokra.Ez mind ingyen van a storeban,szedjétek le!:


  • Ironman2
    #28746
    Na ezt azonnal meglesem.Be kell ahhoz kapcsolni az áruház módot a játékban
  • Ironman2
    #28745
    2 kaszinós cuccot állítólag ingyen le lehet tölteni a storeból:




  • Ironman2
    #28744
  • Ironman2
    #28743

  • Ironman2
    #28742
    Persze.Még 2 nagy kieg jön jövőre,aztán 2014-ben debütál a Sims4!
  • Joschka
    #28741
    DDDD..hát nálam még bíz van hely...Hejjj!!!!!
  • lucifer9393
    #28740
    nincs az a HDD ami még elbírna annyit, mint amennyi hely van ott.
  • Joschka
    #28739
    Akkor jöhet mongyuk a Sims 3 - Vidéki élet vagy a Sims 3 - Disznótoros Cuccok...hehehe
  • Joschka
    #28738
    Fér még ikon az indítópanel alján levő sávra....

  • Joschka
    #28737
    Hoppá, tehát még nem lesz egyhamar vége a Sims 3-nak...előreláthatóan.


    A Gamescom-on a Francia EA által készített interjúban Ben Bell elmondta, hogy a
    Sims 3 rengeteg lehetőséget tartalmaz, céljuk az, hogy a Simek életét teljessé
    tegyék és eddig még csak a felszínt kapargatták. Még nagyon sok érdekes tartalom
    és új téma fog jönni.
    Bár nem erősítette meg egy újabb kiegészítő tényét, annyi biztos, hogy az
    Évszakok kiegészítő nem jelenti a Sims 3 sorozat végét.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #28736

    Samsung 3D LED Smart TV Series 8




    http://www.mediafire.com/?rr5x1bxdig74nmi