44549


no-warez.gif
  • kem001
    #28815
    Laptopot rákötheted tv-re is.. Én filmet pl úgy szoktam nézni. Na de ez off..
  • Joschka
    #28814
    Az i7-esekkel már egy ideje én is szemezgetek, mivel sok felesleges pénzem van...

    DNa most komolyan: Én semmiképpen sem laptopban gondolkodom, mivel egészen egy helyhez kötött pasas vagyok, meg már úgy meg szoktam a pc-met...és talán olcsóbban is kijövök ha nem egy diplomata táskaszerű kütyüt lesegetek a 15"-os monitorján...
  • Joschka
    #28813
    Jó, majd mikor má be fejeződik a sims 3 és jön a 4. rész...ráérsz akkor is el duruzsolni, hogy miként is történt, akkor már úgy sem lesz aktuális...
  • Coolfire
    #28812
    Elvileg kidobják még a Supernatural előtt,de pontos dátum még nincs.
  • kem001
    #28811
    Ez az, hogy nincs róla infó.. Pedig addig nem akarok játszani.
  • lucifer9393
    #28810
    Ha máshogy nem megy, használj cheatet. Lehet bugzik a játék. Nekem van egy simem, full tele van a zöld sáv, vagyis ettől jobb már nem lehet a kapcsolatja a csajjal, mégse tudja barátnőnek kérni, mindig csak reménybeli partner, de már együtt is élnek.

    testigcheatsenabled true kóddal, ha Shiftet tartva egy Simre kattintasz, akkor hozzáadhatod a háztartáshoz.
  • Coolfire
    #28809
    Ja tényleg még az is lesz.De még nincs datálva.:)Addig dekkolni kell valahol,és lehet,hogy követem ájronment SV-be.:)Ott nem szaggat.:)
    Jövő hónapba meg letojom,mert veszek még egy i7-es konfigot.:))
  • kem001
    #28808
    Én megvárom az új várost, utána házastól költözök.
  • Coolfire
    #28807
    Ha majd egyszer elmondom,seggre fogsz ülni,azt garantálom.De az még nem most lesz.:)
  • Joschka
    #28806
    Oké Anakin, akkor még van mit gyakorolnod...
  • Coolfire
    #28805
    Kösz.Azt hiszem az lesz,mert SS-ből el akarok költözni valahová.:)
  • Coolfire
    #28804
    Titok.Érzem az erőben.
  • Joschka
    #28803
    Hát szerintem te magad is sejtheted, hogy a Világ körült nem 2009-ben kezdték el fejlesztgetni...
  • Joschka
    #28802
    Vízi csúzdáról nem beszélnek az évszakossal kapcsolatban akkor az nem lesz, ugye...csak a fejes ugró deszka?
  • Joschka
    #28801
    De, én le akarok égni...vagyis már le is vagyok (fehér ember létemre)...
  • kem001
    #28800
    Telefonon keresztül kiveheted a suliből.
  • Joschka
    #28799
    Ezt hol olvastad, hogy már a WA előtt elkezdték a fiúk az évszakos cibálását?
  • Gólya #28798
    spec. én nem:)
    inkább hat tundrabugyi, mint egy +36 fok - mégsem ülhetek egész nap a kádban...
  • Ironman2
    #28797
    Azt irja ki hogy:-kérje meg hogy hozassa oda őt vele,és 2 ember közül lehet választani
  • Coolfire
    #28796
    Hát majdnem 3 év alatt csak piszkálgatták valamelyest.:)De tuti,hogy valamit benéznek.:))
  • Coolfire
    #28795
    Nemcsak hó lesz benne..nem értem,mindenki havazást akar.Hát senki sem akar barnulni v. leégni?
  • Gólya #28794
    aztán majd bilibe ér a kezed és felébredsz...nem lesz bugos...aha...tesztelték...ja persze...te még hiszel a mesékben?
  • Gólya #28793
    mé'? sim, terasz, város má' van - csak hó kell és kész:)
    mindent én csináljak?:D
  • Coolfire
    #28792
    Nyomassad,azért van.:)
  • Coolfire
    #28791
    Hehe..vannak igények.:)Nagyon remélem,hogy nem lesz bugos,mert a fejlesztését a WA előtt egy külön csoport elkezdte,ergo mindennel tesztelték ezért mindennel kompatibilisnek kell lennie elvileg az időjárásnak.
  • Gólya #28790
    és ha már nagyjából úgy néz majd ki, ahogy szeretném, telenyomom a topicot képekkel.....bibibibiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • Gólya #28789
    majd akkor fogok örülni, amikor a simem a teraszon állva lenéz a hólepte városra - addig próbálom frissen beszerzett városomat alakítgatni
  • Ironman2
    #28788
    Várgyá! Be kell mennem a játékba ahhoz
  • Coolfire
    #28787
    Ezt nem értem pontosan;mit ír?
  • Ironman2
    #28786
    Szerintem sincs,sőt már maxon van a zöld csík is.Lehet valakinek a tulajdona,csak ottfelejtették a parkban.Mikor rámegyek a fejére azt irja ki hogy hozassam el vele,és 2 embert jelöl meg.
  • Coolfire
    #28785
    Valami hasonlóra én is gondoltam.De már öribarik vagytok.Ettől nincs talán magasabb kapcsolat..
  • Ironman2
    #28784
    Ezt kaptam Tommy92-től:

    "Elméletileg ha elég magas a kapcsolatod egy kóborállattal, akkor van olyan opció. (Vadlovak esetében azt hiszem kell 8-as lovagló képesség is.)"
  • Coolfire
    #28783
    Most jegelem ezt a családot az új gépig,csak kíváncsi voltam.:)
    Örülsz,hogy lesznek évszakok?:)Mert mindenki csak arról beszél.Szegény Supernaturalt le se sz@rják.:)
  • Gólya #28782
    nem tudom, nekem nincs a játékban gyerek
  • Coolfire
    #28781
    Nem törlöm,elfér.:)
  • Coolfire
    #28780
    Nekem 3 gyerek van,direkt jól kitoltam az életkort,hogy ki tudjam élvezni a Generations-t.Az egyiket úgy elküldtem iskolába,hogy azóta semmi életjel.
    Meg tudom azt csinálni ilyenkor,hogy kiköltöztetem a családot?Vagy a kölköt haza lehet hívni a suliból?
  • Gólya #28779
    töröld ki
  • Coolfire
    #28778
    Válaszoltak a mysimsesek a kutyós kérdésedre?
  • Coolfire
    #28777
    Én most próbálkozom Xp alatt 1 GB RAM-mal Lucky Palms-ban elindulni a stuffok nélkül,pár store cucmóval.Egész jól sikerült belőni,mert nem is szaggat.:)
    Igaz,még csak egy Metallicas simem van,aki kaszinózik,és dobálja a pénzt a szerencsekútba.:)Kéne egy állatka is pedig.De ez most csak ilyen félmegoldás őszig,hogy ne unatkozzak.:)
  • Coolfire
    #28776
    Ejj,még mindig hogy szerettek offolni.:)